Nasazeni HA mimo menstruaci - možné těhotenství

2
9.8.20 20:20

Nasazeni HA mimo menstruaci - mozne tehotenstvi?

Ahoj vsichni, mela bych na vas dotaz :) Rok po vysazeni antikoncepce, jsem ji opet chtela nasadit. Bohuzel jsem si neprecetla pribalovy letak a nezacala HA brat prvni den menstruace, ale az po skonceni menstruace. Po 4 dnech brani HA jsem mela s pritelem nechraneny styk. Myslite, ze je v tomto pripade mozne otehotnet? Predem dekuji za vase odpovedi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
633
9.8.20 20:30

Pokud já vím, tak po 4 dnech ani chráněna nejsi ne? :think: ikdyz nasadíš ve správný den. Někde píšou od prvního dne a někde zase, že se má prvních 10 dní použít i jiná ochrana :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72989
9.8.20 20:44
@Zlobolka123 píše:
Pokud já vím, tak po 4 dnech ani chráněna nejsi ne? :think: ikdyz nasadíš ve správný den. Někde píšou od prvního dne a někde zase, že se má prvních 10 dní použít i jiná ochrana :nevim:

Pokud by nasadila první den MS, tak u 99% HA je chráněná hned od prvního dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72989
9.8.20 20:45
@Lola2903 píše:
Ahoj vsichni, mela bych na vas dotaz :) Rok po vysazeni antikoncepce, jsem ji opet chtela nasadit. Bohuzel jsem si neprecetla pribalovy letak a nezacala HA brat prvni den menstruace, ale az po skonceni menstruace. Po 4 dnech brani HA jsem mela s pritelem nechraneny styk. Myslite, ze je v tomto pripade mozne otehotnet? Predem dekuji za vase odpovedi.

Samozřejmě, že je možné otěhotnět… a až se ti to povede, tak hlavně netvrď, že to bylo „přes HA“ :zed: Sakra, tak snad nejdřív čtu příbalový leták a pak teprve s někým spím, opačně je to dost na prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4226
9.8.20 20:52

Ano, otěhotnět můžeš. Možná takhle vzniká to tady velmi rozšířené „otehotneni přes antikoncepci“. Právě proto mají prášky oficiálně nižší účinnost. Není to lekama jako takovýma, ale je tam započítána chyba uživatele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
9.8.20 20:55

@j.a.n.i1 urcite nechci tvrdit, ze by za to mohla HA.. uvedomuji si, ze tohle byla chyba jen z me strany

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
10.8.20 21:37

Chráněná zatím určitě nejsi. Otázkou je, jestli se ti do 5ti dnů spustí ovulace, což se samozřejmě může stát. Uvidíš no, poučení pro příště. Budu držet palce ať to dopadne dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama