Naše 3 leté dítě po každém probuzení brečí

Anonymní
27.11.20 14:14

Naše 3 leté dítě po každém probuzení brečí

Ahoj,
za chvíli budu s moji přítelkyní rok. Poznal jsem i její 2 úžasné syny které má v péči. Starší měl 6 a malý 2. Teď k tématu. Od doby co je znám mě zaráží jedna věc. Ten menší chlapeček ( dnes už 3 roky) po každém spaní chytne hrozný záchvat breku, všiml jsem si, že spíše po odpoledním spánku..můžu i říct že hysterický. Na otázky co se děje, co tě bolí odpovídá že nic a že neví proč pláče… Jaknmu pomoct? Nemáte někdo zkušenosti prosim? :think: :?
Děkuju za odpoveď.. J.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1367
27.11.20 14:32
@Anonymní píše:
Ahoj,
za chvíli budu s moji přítelkyní rok. Poznal jsem i její 2 úžasné syny které má v péči. Starší měl 6 a malý 2. Teď k tématu. Od doby co je znám mě zaráží jedna věc. Ten menší chlapeček ( dnes už 3 roky) po každém spaní chytne hrozný záchvat breku, všiml jsem si, že spíše po odpoledním spánku..můžu i říct že hysterický. Na otázky co se děje, co tě bolí odpovídá že nic a že neví proč pláče… Jaknmu pomoct? Nemáte někdo zkušenosti prosim? :think: :?
Děkuju za odpoveď.. J.

Fajn, že se zajímáš. Já ale myslím, že pláč po probuzení je docela běžný. Ať mě kdyžtak zkušenější matky opraví :)

sama mám menší dítě, když mi po odpoledním spánku brečí po probuzení, nepřijde mi to nijak divné. Mimochodem, sama od jakživa od mala, co si pamatuju chytám úplně přišernou a nevrlou náladu, když odpoledne usnu a proberu se taková malátná, nejhůř do tmy 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
27.11.20 15:00

I můj syn plakával po každém odpoledním spánku, některé děti to tak mají… Naštěstí spával přes den jen do necelých tří let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
27.11.20 15:51

Ja mam dvouletaka a po odpolednim spanku breci, je protivnej, obcas je to s nim teda sila. Duvod to asi nema, proste se probouzi takhle spatne nalozenej :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
27.11.20 21:52

Problémem může být změna stavu - spánek x bdělost, kterou nezvládá. Upraví se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
27.11.20 22:29

Já jsem někde cetla/slyšela že se malým dětem zdají často velmi živé sny a jak se probudí, tak se leknou, protože je to rychla změna „prostredi“ a najednou jsou jinde a neumí rozlišit sen vs. Realita.. moje dcera plakavala taky, a je pravda, že se jí asi zdavalo, pořád se ve spánku točila, mrskala, frkala atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
30.11.20 21:30

Syn to má stejně. Pláče nejčastěji po odpoledním spánku od 1,5 roku. Jemu pomáhá se co nejdříve najíst…u toho se srovná a pak už vidí jen hračky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat