Naše dětské sny, aneb Až budu velká, chci ....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chs.jasmin
Extra třída :D 10346 příspěvků 12.08.19 12:05
Naše dětské sny, aneb Až budu velká, chci ....

Ahoj holky,

tak už i u nás doma se začalo bavit o tom, až budu velká, tak chci… a tak mě napadlo, o čem jste vy jako malé snily? Splnily se Vám vaše sny?

Já jsem třeba už od mala říkala, že si vezmu černocha - strašně jsem měla ráda zpěváka Seala :lol: no a to se mi nesplnilo :lol: mám doma šedookýho ředitele vápenky…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12227 příspěvků 12.08.19 12:11

Nesplnilo :D když sem byla na základce tak sem nechtěla nikdy mít děti, chtěla jsem studovat historii a hodně cestovat :D no a teď mam 2 děti, práci, která by mě nikdy ani nenapadla a cestování teprv plánuju výhledově až budou děti trochu mobilnejsi :D ty dětské sny jsou super, ale ve finále málokdo žije tak jak si v dětství vysnil :mrgreen:

Lulina999
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 12.08.19 12:13

Chtěla jsem být učitelka kytary, to se mi splnilo.
Taky jsem chtěla mít slavnou metalovou kapelu. To se mi nesplnilo, ale pořád to není nemožný :-)

Nic dalšího mě nenapadá.

vedma007
Kecalka 431 příspěvků 12.08.19 12:17

Já jako úplně malinká jsem tvrdila, že budu hrát na buben. To se mi nesplnilo. Pak, že budu mít dvojčátka - to se mi splnilo 8o. A přání, že budu učitelka, se mě drželo od asi 5 až do cca 15. Pak jsem si to naštěstí rozmyslela :mrgreen:

MP Krista
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 12.08.19 12:18

Můj největší sen odmalička byl, mít vlastního koně. Ten jsem si splnila sama sobě před pěti lety a pořád mi to připadá jako zázrak!!!

Liguére
Stálice 88 příspěvků 12.08.19 12:22

Já chtěla být od školky popelářkou nebo kadeřnicí, naštěstí se splnilo to druhé :mrgreen:

Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 12.08.19 12:38

Tyyy brdo, az jsem se ted zasekla, kdyz jsem se nad tou otazkou zamyslela…neberte to nikdo jako vychloubani…ale ja ted mam vsechno, co jsem jako dite a dospivajici chtela…i kdyz o par let pozdeji, nez jsem „planovala“…cely zivot jsem chtela byt ucitelka a tou jsem…pred tremi lety jsem potkala chlapa stvoreneho primo pro me…pred par dny jsem si ho vzala…a za par dnu se nam narodi prvni dite (prvni spolecne i prvni pro kazdeho z nas- coz jsem si v zivote vyzkousela, ze delat macechu neni nic pro me)…proste dokonale…snad ta idylka vydrzi i po porodu :D…ale je pravda, ze pro nekoho by to bylo malo…nevydelavam majlant, zadne dalsi karierni sny nemam a cestovatelske touhy me taky minuly…proste takovy obycejny zivot… :mavam:

Lalelale
Kelišová 5455 příspěvků 12.08.19 12:39

Nedávno jsem si vzpomněla na dávno zapomenutý dětský sen, a jsem strašně ráda, že se mi nesplnil :mrgreen: hrozně jsem chtěla být recepční v hotelu :lol: kam se hrabou kovbojové a kosmonauti

Čičorečka
Závislačka 2815 příspěvků 12.08.19 12:45

Já chtěla bejt modelka. Ale když jsem přestala na metru a půl růst, sny byly v prachu :,(

marra2
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 12.08.19 12:49

Já chtěla dům u lesa a spoustu psu a hodně dětí. :andel: Mam vše. :andel: :andel:

Nouky
Ukecaná baba ;) 1263 příspěvků 12.08.19 12:49

Já chtěla být pilotem létacího balonu. A kdyby nevyšel balon, tak aspoň letadla. Naopak jsem nikdy nechtěla učit a učím :D Ale chtěla jsem hodně dětí. A třetí bude brzy na světě, takže něco přeci jen vyšlo :-)

Ernais
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 12.08.19 12:51
@Čičorečka píše:
Já chtěla bejt modelka. Ale když jsem přestala na metru a půl růst, sny byly v prachu :,(

Jo, tak to jsme dve :D mrzelo me to neskutecne i celou pubertu

Natálka26
Kelišová 6004 příspěvků 12.08.19 12:55

Jezis toho bylo :mrgreen: Tak co si tak matně pamatuju tak jsem chtěla bych jako Sydney z Lovců pokladů, taky jsem chtěla být veterinarem nebo doktorem, chvíli i učitelka.. Nakonec jsem zdravotní sestra, která je už skoro 10 let doma, mám může, který se o mě/nás krásně stará a mám život, který je opravdu krásný a bohatý. A taky musím přiznat že všechno co jsem si kdy přála mám, občas v jiné formě než bych si přímo představovala, ale mám. A starší u nás chce být doktorkou a mladší tvrdí, že jako já… :mrgreen: :mrgreen: :srdce:

Zástavanda
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 12.08.19 12:56

@Ernais Taky tak :D

Pety2
Závislačka 2750 příspěvků 12.08.19 12:59

Mně splnilo, chtěla jsem být veterinář…A jsem veterinář, takže za mě dobrý :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama