Naše dítě po rozvodu má v péči otec zcela dobrovolně

Anonymní
7.8.13 20:31

Naše dítě po rozvodu má v péči otec scela dobrovolně

Zdravím všechny maminky, které jsou na tom stejně jako já… ovšem jestli se zde najdou. :think: Můj nejstarší syn bydlí od července u svého otce. Po vzájemné domluvě bez hádek, protože jsme to tak všichni chtěli. Je 400km daleko. Zatím mi to pořád nedochází a nějak nevadí spíš naopak jsem spokojená. Měli jste to taky tak? Začne mi být smutno a budu ho chtít zpátky nebo prostě jsem stím smířená, protože vím, že je to pro něj lepší a je šťastnější sním? Pořád se mi honí tyhle myšlenky a jsem z toho dost zmatená.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6537
7.8.13 20:33

A kolik je synovi?? píšeš nejstarší syn a co jeho sourozenci jak to vzali že jsou odloučení?, já bych se s tím nesmířila a nesouhlasila, to jsem já, ale pokud to tak máte a vyhovuje vám to, proč ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.13 20:37

Přijde mi to zvláštní, asi bych to nedala, ale pokud Vám to vyhovuje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.13 20:40

@renda81 Synovi je 10let, mladším 4ročky a 10měs. Nejsou to vlastní sourozenci jen nejstarší byl z prvního manželství. Kluci maj velkej rozdíl, tak si ani moc velký vztah nevybudovali, takže to naštěstí nějak neřeší ani jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
7.8.13 20:41

Nezakládala jsi tady už jednu diskuzi? Pokud vám to vyhovuje a zvládneš to ty i syn, proč ne. Stýskat se ti asi bude, přeci jen byl do teď s tebou.

• Nahlásit
  • Citovat
6537
7.8.13 20:42
@Anonymní píše:
@renda81 Synovi je 10let, mladším 4ročky a 10měs. Nejsou to vlastní sourozenci jen nejstarší byl z prvního manželství. Kluci maj velkej rozdíl, tak si ani moc velký vztah nevybudovali, takže to naštěstí nějak neřeší ani jeden.

nevím, ale přišel o sourozence, zatím se neberou ale jednou si budou chybět si myslím, já vím že bych tohle nedala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4509
7.8.13 20:43

Tak pokud je to tak, ze tim deti netrpi a ty taky ne, je to ok myslim, ja teda nevim jestli bych to zvladla, ale nikdy nerikej nikdy, kazdopadne ted, s triletou dcerou si to nedovedu predstavit :o)ovsem u 10ti letyho je to jina…akorat 400km je fakt dalka :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3432
7.8.13 20:44

Budou se vídat ne? Máte domluvené návštěvy tak se kluci uvidí a když jsou všichni spokojení proč ne. Já mám děti u sebe tak nevím. Styskalo by semi. Stýská se mi i když je dcera na měsíc na prázdninách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
7.8.13 20:44

Stýskat se ti asi bude, spíš by bylo divný, kdyby ne… 8o
ale v dnešní době webcamer, Skypu a pod…??? Můžeš se s ním alespoň vídat on line…je to málo, ale víc než měly děti/rodiče před 20 lety…

• Nahlásit
  • Citovat
stazinka09
7.8.13 20:45

Mě přijde fajn, že jste se dokázali dohodnout a to ve prospěch dítěte, bez tahanic apod. Stýskat se Ti asi bude časem…ale tak víš, že synek se má dobře, je mu fajn, táta se stará atd.

• Nahlásit
  • Citovat
348
7.8.13 20:45

Zalezi na tom jesli ten kluk byl s Vama stastnej, podle me asi ne… :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.13 20:50

O víkendu jsme byli všichni spolu po měsíci a slizčky nic neproběhlo. Všichni spokojeni. Syn ví, že kdykoliv jsem tady, ale on je opravdu spokojený s tátou měli odmalička perfektní vztah. Jenže já se po rozvodu odstěhovala on nastoupil do první třídy v jiném městě a bylo to pro něj vše moc těžké. Navštěvovali jsme skoro 2roky psychologa s otcem jsme se snažili aby byli spolu jak jen to je možné a cestovali jsme každý týden přes celou republiku buď on nebo já, ale prostě jemu chybí celý okruh rodiny co má tam a tady je sám jen s náma a bez kamarádů, protože se mu nepodařilo zapadnout jelikož není čech a podobně. Takže po dlouhé době a návštěvy poraden jsme všichni usoudili, že s otcem, kamarády ze školky, bratranci babičkami a zbytek rodiny mu bude opravdu lépe. On je i dost samotářský typ i když má kamarády doma si nikdy nechtěl hrát s bráchou ani se nezapojoval do rodinných aktivit bylo na něm vidět, že to není ono a smutní :(

• Nahlásit
  • Citovat
511
7.8.13 20:52

Ty jo ja mam prvni 8letyho a chybi mi uz kdyz je den u babci. Ja bych to nedala. Drzim palecky k spokojenosti vsech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.13 20:56

Můžu sním být kdykoli chci a kluci taky. S ex se dohodnem kdykoli na čemkoli to vůbec není problém. Já jsem tuhle diskuzi zakládala hlavně, protože jsem chtěla poznat maminky, které mají taky dítě v péči otce a věřím, že se tady určo aspoň jedna najde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
7.8.13 20:58
@Anonymní píše:
O víkendu jsme byli všichni spolu po měsíci a slizčky nic neproběhlo. Všichni spokojeni. Syn ví, že kdykoliv jsem tady, ale on je opravdu spokojený s tátou měli odmalička perfektní vztah. Jenže já se po rozvodu odstěhovala on nastoupil do první třídy v jiném městě a bylo to pro něj vše moc těžké. Navštěvovali jsme skoro 2roky psychologa s otcem jsme se snažili aby byli spolu jak jen to je možné a cestovali jsme každý týden přes celou republiku buď on nebo já, ale prostě jemu chybí celý okruh rodiny co má tam a tady je sám jen s náma a bez kamarádů, protože se mu nepodařilo zapadnout jelikož není čech a podobně. Takže po dlouhé době a návštěvy poraden jsme všichni usoudili, že s otcem, kamarády ze školky, bratranci babičkami a zbytek rodiny mu bude opravdu lépe. On je i dost samotářský typ i když má kamarády doma si nikdy nechtěl hrát s bráchou ani se nezapojoval do rodinných aktivit bylo na něm vidět, že to není ono a smutní :(

Váš syn má naprosto perfektní rodiče, opravdu :potlesk: :potlesk: :potlesk: jsi skvělá :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama