Naše malé lásky

7
10.6.20 12:36

Naše malé lásky

Ahoj holky ❤️ dlouho jsme se s přítelem snažili o miminko jenže furt nic.. Tak sem si řekla že si zajdeme na testy jestli vůbec můžeme miminko mít… Nakonec se to podařilo sem 14+3tt a čekáme naší princeznu Lilianku ???? Jsme neskutečně šťastní ???? Jen sem vám chtěla holky říct že je zbytečné brát nějaké prášky nebo vitamíny… Pokud se o to furt budete snažit a myslet na to tak můžeme čekat klidně i 5-10 let.. mějte trpělivost a hlavně na to nemyslet ???????? Jak sem to zjistila? Nebylo my vůbec zlé nic.. Asi týden sem měla zpoždění ale říkám to tak mívám tak nic ale nedalo my to a šla sem si koupit těhotenský test.. a vyšel ????Pak sem si koupila ještě Clear Blue a tam my vyšlo 2-3 týdny ???? Jela sem na pohotovost abych se přesvědčila a potvrdili takže sem neskutečně šťastná a vám přeji hodně štěstí ❤️❤️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

218
10.6.20 12:40

Proč tu je každý den nějaká osvícená s radou „nemyslet na to“???
Btw. na pohotovost jen proto, že jsi měla pozitivní test? Opravdu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3325
10.6.20 12:40

Tak prášky ani vitamíny rozhodně zbytečné nejsou. Vitamíny v dnešní době najdeš leda tak ve vypestovanych plodinach doma. A prášky, například hormony, bez nich by prostě spousta žen neotehotnela. Diskuze o ničem, gratuluji, snad to dotáhnete do zdarneho konce. A na pohotovost z pochcanym testem? To jako vážně? :roll: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5291
10.6.20 12:47

Jet si na pohotovost nechat potvrdit těhotenství je jeden z největších úletů, co jsem tady četla. Nechápu, že tě rovnou nevyrazili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1127
10.6.20 12:48

@Barulili hmm, gratuluji, ale tvé rady jsou zcestné :zed: je vidět, ze nemáš nejspíš vůbec potuchy, co je opravdu se snažit o dítě a zjistit příčiny :nevim:. Nicméně ať tvé těhotenství prospívá a miminko je v pořádku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1197
10.6.20 12:53

Ty otazníky. Proč?

Příspěvek upraven 10.06.20 v 13:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19402
10.6.20 12:53

Hmm tak pohotovost kvůli počůranému testu to by mělo být braný jako zneužití
jinak co znamená pro tebe že jste se dlouho snažili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
10.6.20 12:56

Víc těch otazníků víc :-D na pohotovosti z tebe museli mít radost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
10.6.20 12:58

Myslím, že tam mělo být spousta smajlů a emimino z toho bůhvíproč udělalo milion otazníků :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
10.6.20 12:58

@Barulili proč si některé ženy když otěhotní myslí, že mají patent radit kompletně všem bez vyjímky jak se to dělá a nedělá a co je a není zbytečně? :zed: já otěhotněla dvakrát na první dobrou a rozhodně nebudu rozumovat, že to bylo kvůli tomu co jsem dělala nebo nedělala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
10.6.20 12:59

@mackA159 Tak pochocaná seš možná tak ty :kissing_heart: :kissing_heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
10.6.20 13:00

@kolibrik1 Ano byla sem strašně zvědavá a doktor mě chtěl vzít až za měsíc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56134
10.6.20 13:00

Co je dlouho??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
10.6.20 13:01
@Barulili píše:
@kolibrik1 Ano byla sem strašně zvědavá a doktor mě chtěl vzít až za měsíc

No jo, doktor má rozum. Škoda, že pohotovost není v případě zneužití v plné míře hrazená pacientem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3325
10.6.20 13:01
@Barulili píše:
@mackA159 Tak pochocaná seš možná tak ty :kissing_heart: :kissing_heart:

Uuuh, tak tady se někdo snažil určitě aspon 3 roky, že dáváš takový moudra. :lol: A nejsem, já se myju, a mocim do wc. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama