Naše tipy a nápady

Chceme všechny být a co proto děláme probereme v této skupince.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33891 příspěvků 1 inzerát 08.01.19 18:16
Naše tipy a nápady

Polévky - vaříte? Přijde mi to kolikrát, že některé diety jsou založené na knackebrotu a vysušených kuřecích prsou - dáví mě to v krku, jen na to pomyslím. :mrgreen: Takže co raději zkusit polévku? Od pravěku odzkoušený postup vaření, pro náš podnebný pás, kde je často větrné a chladné počasí také výborné k zavodnění a zahřátí, z masa, kostí, zeleniny a dalších do sebe dostaneme spousty živin, takže začátek tohoto tématu bych ráda věnovala právě polévce.

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33891 příspěvků 1 inzerát 15.01.19 20:48
Drožďová polévka

Vložila jsem recept sem . Živé buňky kvasinek obsažených v droždí jsou úplným elixírem - působí výborně na pleť, je prospěšné pro srdce a zrak a prý lidé, kteří jsou až do stáří stále zdraví, se často vyznačují tím, že jí droždí. :think: Kvasnicovou polévku i kvasnicové knedlíčky ve vývaru jsou super nápad za pár korun.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33891 příspěvků 1 inzerát 15.01.19 20:52

Tady je recept na dýňovou polévku. Můžeme použít jakoukoliv dýni nebo cuketu. Pokud použijeme cuketu, přidáme více kurkumy, aby měla polévka zajímavější barvu. Stejně jako drožďová má jedna porce 700- 800 kJ, aby se z této polévky stalo vyváženější a vydatnější jídlo, přidáme opečenou slaninu. Dýně funguje jako detox - pomáhá vylučovat toxické látky z těla.

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny