Reklama

Našel si už jinou, jak se s tím vyrovnat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 23:01
Našel si už jinou,jak se s tím vyrovnat?

Ahoj všem. Před půl rokem jsme se rozešli s přítelem po 2 letech vztahu, byl to jedinej člověk se kterým jsem si dokázala představit budoucnost a vlastně ho i opravdu milovala..Miluju stále, když jsme šli od sebe tak jsem pořad věřila, ze se k sobě ještě vrátíme určitě ze nám spolu bylo krasne, i on si tohle všechno plánoval a pak se všechno tak sesypalo, já z toho ještě nejsem vyrovnana, pořad na nej myslím, vím, že ho opravdu miluju, ale věděla jsem, že pokud se k sobě nevratime, ze přijde den kdy si někoho najde, nedokazala jsem si to ani představit, ze člověk kterého tak miluju si najde někoho jiného a bude si s nim plnit sny které jsme měli spolu, nicméně, před chvíli jsem viděla na instagramu jeho spolecnou fotku s novou slečnou a musím říct, ze mě to úplně srazilo na kolena, strasnej záchvat place, bolest..Vím, ze se s tím jen tak nevyrovnam, ale vím, ze se to deje dnes a denně, jak jste se s tím vyrovnavaly vy? :,(

Reklama

Reakce:

Tarinka
Echt Kelišová 8191 příspěvků 1 inzerát 05.08.18 23:02

A proc jsi o nej nebojovala, kdyz byla jeste moznost, ze se k sobe vratite?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 23:09

@Tarinka Bojovala jsem,ale on už nechtěl

terien
Kelišová 7395 příspěvků 05.08.18 23:17

Pomůže čas. Musíš to přijmout, nic jiného ti nezbyde. Já věřím že všechno má svůj důvod, ty nejtěžší věci mě nejvíc posílily a ve finále přinesly hodně dobrého, ale trvá to než to člověk pochopí. Drž se :hug:

Uživatel je onlineGinuš
Hvězda diskuse 37736 příspěvků 06.08.18 00:14

Je mi to líto, ale bude lépe, chce to čas a říkat si, že to tak je z nějakého důvodu. Vše v životě má svůj smysl a posunuje nás dál i když se nám to v tu chvíli nezdá. Drž se

Lioness34
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 06.08.18 06:59

Z nějakého důvodu jste se rozešli… nesledovat a nechat ho být. Čas to vyléčí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 08:42

Jsem na tom stejně. Jenže nám je už skoro 40. Taky skoro 2 roky spolu. Od jara to skřípalo. V květnu konec, prý bychom se jen trápili a jak mě bude mít vždy v srdci. A pak zjistím, že už v lednu jiná paní vystavuje fotky na FB z jeho obýváku. A společného koncertu, výletu, sportu… On od března olajkoval úplně všechno co tam paní nebo její dcera daly. Ale spal s ní prý až po tom co jsme se rozešli. To bylo probrečených polštářů… Vzalo mě to strašně moc. Pořád ho miluji, ale on už je jinde. Musím zapomenout, jen vůbec netuším jak… :,(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama