Našel si už jinou, jak se s tím vyrovnat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 23:01
Našel si už jinou,jak se s tím vyrovnat?

Ahoj všem. Před půl rokem jsme se rozešli s přítelem po 2 letech vztahu, byl to jedinej člověk se kterým jsem si dokázala představit budoucnost a vlastně ho i opravdu milovala..Miluju stále, když jsme šli od sebe tak jsem pořad věřila, ze se k sobě ještě vrátíme určitě ze nám spolu bylo krasne, i on si tohle všechno plánoval a pak se všechno tak sesypalo, já z toho ještě nejsem vyrovnana, pořad na nej myslím, vím, že ho opravdu miluju, ale věděla jsem, že pokud se k sobě nevratime, ze přijde den kdy si někoho najde, nedokazala jsem si to ani představit, ze člověk kterého tak miluju si najde někoho jiného a bude si s nim plnit sny které jsme měli spolu, nicméně, před chvíli jsem viděla na instagramu jeho spolecnou fotku s novou slečnou a musím říct, ze mě to úplně srazilo na kolena, strasnej záchvat place, bolest..Vím, ze se s tím jen tak nevyrovnam, ale vím, ze se to deje dnes a denně, jak jste se s tím vyrovnavaly vy? :,(

Reakce:

Tarinka
Echt Kelišová 8213 příspěvků 05.08.18 23:02

A proc jsi o nej nebojovala, kdyz byla jeste moznost, ze se k sobe vratite?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 23:09

@Tarinka Bojovala jsem,ale on už nechtěl

terien
Echt Kelišová 8119 příspěvků 05.08.18 23:17

Pomůže čas. Musíš to přijmout, nic jiného ti nezbyde. Já věřím že všechno má svůj důvod, ty nejtěžší věci mě nejvíc posílily a ve finále přinesly hodně dobrého, ale trvá to než to člověk pochopí. Drž se :hug:

Ginuš
Hvězda diskuse 37945 příspěvků 06.08.18 00:14

Je mi to líto, ale bude lépe, chce to čas a říkat si, že to tak je z nějakého důvodu. Vše v životě má svůj smysl a posunuje nás dál i když se nám to v tu chvíli nezdá. Drž se

Lioness34
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 06.08.18 06:59

Z nějakého důvodu jste se rozešli… nesledovat a nechat ho být. Čas to vyléčí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 08:42

Jsem na tom stejně. Jenže nám je už skoro 40. Taky skoro 2 roky spolu. Od jara to skřípalo. V květnu konec, prý bychom se jen trápili a jak mě bude mít vždy v srdci. A pak zjistím, že už v lednu jiná paní vystavuje fotky na FB z jeho obýváku. A společného koncertu, výletu, sportu… On od března olajkoval úplně všechno co tam paní nebo její dcera daly. Ale spal s ní prý až po tom co jsme se rozešli. To bylo probrečených polštářů… Vzalo mě to strašně moc. Pořád ho miluji, ale on už je jinde. Musím zapomenout, jen vůbec netuším jak… :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >