Násilné odtržení předkožky v jednom roce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 14:20
nasilne odtrzeni predkozky na roce - co dal???

Ahoj, prosim o zkusenosti s nasilnym odtrzenim predkozky na roce pediatrem…jsem stale v soku, ale hlavne potrebuju vedet co dal. Ani odbornici se neshodnou co dal. Nekdo radi dal pretahovat nekolikrat denne (aby se to zas nespojilo, s jizvami po nesetrnem zakroku), s masti samozrejme, nekdo zas nechat to dohojit, ty prasklinky (aby mely sanci se zhojit) a max dvakrat tydne…atd atd atd. Nazoru spoustu. Nevime co delat!
Dekuji vsem za konkretni zkusenosti a tipy!
Nastvana maminka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
paandatko
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 20.07.19 14:39

Prvni bych asi tomu „pediatrovi“ prerazila ruce. Ja bych mela takovy vztek, ze bych ho nekam nahlasila.
Cetla jsem, ze jakmile jednou stahnou, musi se porad. :nevim:
Zase navdruhou stranu jsem jinde cetla nechat zahojit a nechat tak.
Drzim palce

Filzefina
Kecalka 306 příspěvků 20.07.19 14:39

Boze! A to jsi dovolila aby to dr udelal??? Zasla bych s tim k nejakemu odbornikovi a tam si nechala poradit. A pediatra vezmi po hube. :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 14:46

Holky, ja mela malem infarkt, po nocich nespim, mam z toho depresi, ze jsem nestacila zasahnout…a rozhodne to tak nenecham (vic nechci psat, co kdyz doktorka taky googli…)…
Spis jde o to, ze tipy k nasledne peci se tak silene lisi, ze jsem z toho v jeste vetsi depce…
Ono se rekne odbornik, ale kazdy ma jiny nazor.
Uvitam konkretni zkusenosti. Dekuji!
Na spicce ma viditelne prasklinky. Dobry urolog to videl a tvrdil, ze takhle na spicce snad neva, ale ja zas cetla ze vadi i mikroprasklinky. Asi ukaze cas. :nevim: :?

Barush
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 20.07.19 14:56

Okamžitě podat stížnost na lékařskou komoru, toto se musí zastavit ať to neudělá dalším dětem… :zed:

t-jani
Neúnavná pisatelka 16052 příspěvků 20.07.19 15:00

Pediatr je na facku. Zkuste koupat a přetahovat v řepíku. Našemu malému to dělal urolog..ale dal mu znecitlivující gel a dělal to nástrojem. I tak si na něj nenechal malej pak dlouho sáhnout. Nicméně mu byly 4. Bráchovi to před 25 lety taky udělala násilně pediatrička a pamatuje si to dodnes. Mamka byla taky v šoku, protože Dr. neřekla.. co udělá :roll:

t-jani
Neúnavná pisatelka 16052 příspěvků 20.07.19 15:10

..

Festa
Kecalka 141 příspěvků 20.07.19 15:37

Ja teda jsem uplny laik a nemam o tom moc nacteno. Ale synovi pediatr taky stahnul predkozku v roce. Prislo mi to jako dobra vec, protoze teda tam mel dost sajrajt. Pak jsme asi ctyri dny k nemu chodili na cisteni a pak uz jsme bez problemu cistili pri koupani.

Shari81
Kelišová 6176 příspěvků 20.07.19 15:39

Jaký k tomu měla doktorka důvod??? Synovi předkožku stáhli v nemocnici, ze zdravotních důvodů. Pan doktor byl šetrný, žádné prasklinky neměl. Následná péče doporučená v nemocnici a následně i urologem-šetrně přetahovat a mazat (Infadolan), aby kůžička opět nepřirostla. Dělali mu to, když ještě neměl rok, teď ve dvou letech přetahuju 2-3× do týdne, večer po koupání. Nejančila bych, dřív se přetahovalo naprosto běžně a nikdo žádnou újmu neměl, dnešní doba všechno moc hrotí-kojení, látkování, přetahování kůžičky, nošení, respektijící výchova atd…

Shari81
Kelišová 6176 příspěvků 20.07.19 15:41
@Barush píše:
Okamžitě podat stížnost na lékařskou komoru, toto se musí zastavit ať to neudělá dalším dětem… :zed:

proč stížnost?? Na co si jako má stěžovat? 100 doktorů 100 názorů. Zakladatelka ani nenapsala, co bylo důvodem, proč to doktorka udělala…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 15:51

@Shari81 Doktorka to udelala, aniz by o tom zakladatelku informovala a s nejvetsi pravdepodobnosti tak, ze to toho klucika neskutecne bolelo. To je humus. A nema na to absolutne pravo. Co bylo driv, to je prece jedno. Takze nechame nasim synum bolestive stahovat predkozku, protoze obnazeny zalud urcite v roce k zivotu potrebuji. Jako stado ovci. Muj manzel si predkozku stahnul sam „AZ“ v patnacti a muj bracha taky tak, nikdo jim na nej nesahal.
Anonym kvuli manzelovi.

me57h
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 20.07.19 16:47
@Anonymní píše:
@Shari81 Doktorka to udelala, aniz by o tom zakladatelku informovala a s nejvetsi pravdepodobnosti tak, ze to toho klucika neskutecne bolelo. To je humus. A nema na to absolutne pravo. Co bylo driv, to je prece jedno. Takze nechame nasim synum bolestive stahovat predkozku, protoze obnazeny zalud urcite v roce k zivotu potrebuji. Jako stado ovci. Muj manzel si predkozku stahnul sam „AZ“ v patnacti a muj bracha taky tak, nikdo jim na nej nesahal.
Anonym kvuli manzelovi.

Jenže rodiče jsou dneska přecitlivělí a vychovávají pak změkčilé děti.

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 20.07.19 16:51
@Shari81 píše:
proč stížnost?? Na co si jako má stěžovat? 100 doktorů 100 názorů. Zakladatelka ani nenapsala, co bylo důvodem, proč to doktorka udělala…

Ani doktor nemůže bez informovaného souhlasu ZZ provést zákrok, pokud není děcko v ohrožení života. Já bych si taky stěžovala.

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 20.07.19 16:52
@me57h píše:
Jenže rodiče jsou dneska přecitlivělí a vychovávají pak změkčilé děti.

Jenom idiot nechá děcku udělat něco takového jen tak, to není přecitlivělost, ale zdravý rozum.

me57h
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 20.07.19 17:07
@kacaba379 píše:
Jenom idiot nechá děcku udělat něco takového jen tak, to není přecitlivělost, ale zdravý rozum.

Některé věci holt bolí a děti to musí vydržet bez oblbováků. Když doktor něco navrhne, nepřemýšlím nad tím, rozumí tomu líp než já. Já třeba nikdy nedovolila dcerám umrtvovat zuby (i navzdory jejich naléhání) při vrtání a žijí, i když jsem za zrůdu. A kdyby měl syn takové problémy, nechám mu to prostě přetáhnout a hotovo. Stejně na to zapomene.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama