Reklama

Našla bych kamarádku na "trajdání" s kočárkem? - Praha 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bizky
Kecalka 382 příspěvků 13.01.17 12:16
Našla bych kamarádku na trajdani s kočárkem

Vim, že to asi není úplně reálné. Ale hledám nějakou maminku okolo 30ti let, která má miminko a nemá s kým chodit na procházky.
Jsem z Prahy 4. A v podstatě pořád chodím s kočárkem sama. Často trajdam v Kunratickém lese. Vídám maminky co jdou vždy aspoň ve dvojici. A já nemám s kým hodit řeč. Pro moje kamarádky jsem nezajímavá, protože ony už mají tak 5lete děti, takže zájmy mají jinde. A hlavně pracují. Šla bych později klidně i někam cvičit, kde to je s prckama.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3059 příspěvků 13.01.17 12:46

Jsem z Budejovicke, je mi 32 let a mam 12m prcka. Nechcete dnes nekam vyrazit?

Zpavlí
Kecalka 475 příspěvků 2 inzeráty 13.01.17 13:25

Mám 18 měsíční holčičku a je mi 30. Ráda se pridam. Jsem z Branika. Třeba příští týden?

Bizky
Kecalka 382 příspěvků 13.01.17 14:22

@Limi123 no já mám terpve 3mesicniho chlapecka. Takže cestovani je trochu dřina, ale zase budejarna neni tak daleko :D

Bizky
Kecalka 382 příspěvků 13.01.17 15:29

@Zpavlí můj prcek je teprve 3mesicni, takže si spolu asi moc nepohrajou :)

Limi123
Závislačka 3059 příspěvků 13.01.17 20:51

@Bizky U nás je jediný problém, že malý už nevydrží moc dlouho v kočárku, takže procházky jsou reálné jen v okolí Budějovické. Než bychom někam dojeli, už by chtěl z kočárku ven :-)
@Zpavlí Pokud byste chtěla, můžeme s dětmi vyrazit také třeba do herničky v DBK.

Bizky
Kecalka 382 příspěvků 13.01.17 20:56

@Limi123 to chápu. No nevadí. Třeba se ještě ozve některá maminka co má menšího prcka. :)

Zpavlí
Kecalka 475 příspěvků 2 inzeráty 14.01.17 06:32

@Limi123 jsem pro. Terezka také v kočárku dlouho nevydrží. Většinou ji musím dát Krupky nebo něco jiného na zobani. My příští týden nic nemáme. Jen mezi 11-14 má Terka oběd a spí. Tak dejte vědět když se vám to bude hodit. :)

Limi123
Závislačka 3059 příspěvků 14.01.17 12:41

@Zpavlí Tak predbezne v patek ve 14.30? Honzik spi dost nepravidelne, tak jen doufam, ze mu na tu dobu zrovna nevyjde spani. Kdyztak bychom to musely posunout… Telefon zaslu do SZ.

VercaNela
Stálice 51 příspěvků 180 inzerátů 01.02.17 16:21
Mamina na prochazky Praha 4

Ahoj je mi 22 let a jsem mlada mamina co ma dceru ktere je mesic a tyden. Nasla by se mamina s miminkem na prochazky z Prahy 4, mi bydlime na Lhotce. Klidne piste Verca :)

bellita
Nováček 7 příspěvků 1 inzerát 06.02.17 21:53

Zdravim, ja mam take holcicku ted bude 19mesicu…jsem z Podoli, nechcete se obcas potkat? ;)

Limi123
Závislačka 3059 příspěvků 06.02.17 23:16

@bellita Ahoj, zitra vyrazime se dvema maminkami z emimina do herny Slunecnice na Chodove - viz. diskuse " :? Kamarádka Praha - Michle". Synovi je 12m, holky maji myslim o neco starsi deti. Nechcete se pridat? Od 16h..

flybe
Kecalka 485 příspěvků 06.02.17 23:22

@bellita Ahoj.Nam je 8měsíců a také Podolí. Vracíme se ze zahraničí koncem dubna. Hledám někoho z okolí :)

bellita
Nováček 7 příspěvků 1 inzerát 07.02.17 13:41

@Limi123 ahoj diky za navrh, dneska uz to nedam :) ale jindy ano! Ty jsi z budarny? Ja byla vcera v herne na strzi, neni tam kdovijak hracek ale je to zadara :) a docela prijemny misto, tak se tam muzem nekdy potkat..

bellita
Nováček 7 příspěvků 1 inzerát 07.02.17 13:44

@flybe tak se mi pak ozvi do sz a muzem se potkat.. :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama