Našla jsem foto jeho ex v jeho galerii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 18:40
Nasla jsem foto jeho ex v jeho galerii

Ahoj.Vim ze se to nedela, ale vlezla jsem priteli do telefonu a v galerii nasla foto jeho byvale v topu bez podprsenky a jsou tam videt bradavky a nejaka cast prsou. Nastvalo me to, tak jsem se ho narovinu zeptala proc ji tam ma.On mi rekl, ze jen tak. Hodinu jaem se ho vyptavala at mi rekne duvod, ze duvod jen tak, proste nemuze byt.Tak mi rekl, ze nemam zadny ego, ze kdybych ho mela tak bych byla v klidu a niceho bych se nebala. a nakonec jsem to z nej stejne nedostala. Svedl vse jako vzdy na me a dela ze nic.Rekl ,ze ho nezajima to, co me stve.Co si o tom myslite?..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 21708 příspěvků 18.08.18 18:45

Co si o tom myslím? Že žádnej chlap nevymaže fotku nahý holky :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 18.08.18 18:45
@Anonymní píše:
Ahoj.Vim ze se to nedela, ale vlezla jsem priteli do telefonu a v galerii nasla foto jeho byvale v topu bez podprsenky a jsou tam videt bradavky a nejaka cast prsou. Nastvalo me to, tak jsem se ho narovinu zeptala proc ji tam ma.On mi rekl, ze jen tak. Hodinu jaem se ho vyptavala at mi rekne duvod, ze duvod jen tak, proste nemuze byt.Tak mi rekl, ze nemam zadny ego, ze kdybych ho mela tak bych byla v klidu a niceho bych se nebala. a nakonec jsem to z nej stejne nedostala. Svedl vse jako vzdy na me a dela ze nic.Rekl ,ze ho nezajima to, co me stve.Co si o tom myslite?..

Nelez tam, kam nemáš. Jestli jste spolu krátce, třeba nevidí důvod, proč ex mazat. Já bych třeba všechny fotky s ex taky nevyhodila a nespálila :nevim: Jen kdybych byla praštěná puberťačka. To jsem pálila i deníček na balkoně, abych už nečetla, jak marně jsem byla zamilovaná.

Toma18
Kecalka 250 příspěvků 18.08.18 18:46

Kdyby ho nezajímala, tak ji tam nemá :roll: . Trošku ulet, asi to nemá v hlavě v pořádku. Blbce ať dělá z někoho jiného. Odešla bych, když se neumí ani normálně přiznat.

Ou
Kelišová 5397 příspěvků 18.08.18 18:47

Má pravdu - žárlivost je problém toho kdo žárlí - toho že si nevěří, že si myslí že si nezaslouží být milován.

Ty děláš nesmyslné žárlivé scény a závažným způsobem narušuješ partnerovo soukromí.

Tvoje žárlivost je tvůj problém.

A čím víc scén budeš dělat, tím motivovanější bude najít si někoho vyrovnanějšího.

Pro základní pochopení sáhni po téhle knížce a pak se začni učit mít sebe sama ráda. Až se to naučíš, všimneš si, že i druhým můžeš věřit.

https://www.kosmas.cz/…031/othelon/

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 18.08.18 18:49
@Russet píše:
Nelez tam, kam nemáš. Jestli jste spolu krátce, třeba nevidí důvod, proč ex mazat. Já bych třeba všechny fotky s ex taky nevyhodila a nespálila :nevim: Jen kdybych byla praštěná puberťačka. To jsem pálila i deníček na balkoně, abych už nečetla, jak marně jsem byla zamilovaná.

Presne tak :palec:. Ja mam kdesi dokonce cele album (!) fotek s expritelem a neminim ho ani po osmnacti letech s manzelem vyhodit. Proc taky? Nedivam se na nej, neslzim u nej se sedmickou vina, ale je to minulost a byla fajn. I kdyz jsme uz dekadu kazdy nekde jinde.

Příspěvek upraven 18.08.18 v 18:51

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 18:50

@Bábrdl
jsme spolu rok a půl a teď v létě jsem jela pryč vrátila jsem se vlezla mu do mobilu a tu fotku si stahnul z jejich chatu na facebooku ,když jsem tu nebyla.

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 18.08.18 18:50

Hoď sem tu fotku.

kajash
Nováček 1 příspěvek 18.08.18 18:51
@vonajebohyne píše:
Presne tak :palec: . Ja mam kdesi dokonce cele album (!) fotek s expritelem a neminim ho ani po osmnacti letech s manzem vyhodit. Proc ptaky? Nedivam @vonajebohyne

ale ono jde o to,že si tu fotk stáhnul po roce a půl..

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 18.08.18 18:52

a to je stara nebo nova fotka? pokud si nove pise s ex a ta mu posila takove fotky ocividne neco neni dořešeno

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 18.08.18 18:53

@kajash Jenze to tu zaznelo az v dalsim prispevku.
Muze to byt blbost, muze to byt nostalgie a samozrejme ho holt muze stale zajimat a brat vic, nez soucasna.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 434 příspěvků 18.08.18 18:58

Přítel jí tam taky na začátku vztahu měl. V prádle, štíhlá, dlouhý vlásky; kočka jak sviňa. Ani se nedivím, že se mu nechtělo jí mazat. :P Po nějakém čase to smazal sám. Nevim, já z toho tragédii nedělala. Asi nemám podlomené sebevědomí; uvědomuju si, že jsou kolem krásnější ženy a Nechtěla bych, aby se přítel potil ve strachu, že se náhodou po některé ohlédne a bude mít doma týden scény. :) S takovým přístupem si děláte akorát složitější život. Chce to trochu nadhledu a bude vám lépe. ;) Třeba ho akorát postihla nostalgie. Pochybuji, že nad tou fotkou honí vrabce po nocích. :)

Příspěvek upraven 18.08.18 v 19:00

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 18:59

Boze :mrgreen: nelez kam nemas a bude vse v klidu ;) chlapi si proste potrebuji dokazat,ze o ne zensky stoji a kdyz jim poslou takovou fotku,tak se povazuji za opravdove borce a nic v tom neni,byvalou zpatky nechteji :nevim: a ono by to taky chtelo vedet co si psali a vzhledem k tomu,ze vis,ze je to stazene z fb,tak mas pravdepodobne projety i priteluv fb :lol: jsem zastance toho,ze kdyz si dva musi lezt do mobilu,pc,tabletu apod,tak to nema smysl :nevim: duvera je zaklad vztahu :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 18:59
@vonajebohyne píše:
@kajash Jenze to tu zaznelo az v dalsim prispevku.
Muze to byt blbost, muze to byt nostalgie a samozrejme ho holt muze stale zajimat a brat vic, nez soucasna. [/citace

Rekl mi,ze s ni byl tri roky a ze urcite by za ni nesel,protoze s ni spal a je pro nej nezajimava nebo neco v tom smyslu.A ja na nej ,ze jde onprincip,ze je to jeho byvala ,ze by to byla jina vec,kdyby tam byla neznama holka a posilal by si to mezi kamaradama,to pry bych se mela bat,protoze kluci leti po novych holkach a ne po ex.

Malaga
Generální žvanilka 24841 příspěvků 18.08.18 19:12
@Anonymní píše:
že jsi v jeho očích spadla zase o něco níž …
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >