Našla jsem ho - jak k němu najít cestu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 22:32
Našla jsem ho - jak k němu najít cestu?

Milé holky, potřebuju poradit! Potkala jsem prototyp kluka, na kterýho už dlouho čekám, nebo si to alespoň myslím, že by to mohl být on. Jenže je to bohužel v práci:/ Je to takový ten typ, kterého sice není všude vidět a slyšet, mezi svými se ale umí rozjařit. Je hodný, slušný, chytrý, pracovitý, má rád své řemeslo a prolíná se i do jeho koníčků. Žel ho potkávám pouze občas na chodbě nebo cestou do práce, na firemní akce. V našem městě je kvůli práci, na víkendy jezdí domů (druhý konec republiky), kde se věnuje svým zájmovým aktivitám. Ale vždy se při setkání zapovídáme a docela si rozumíme - i když mám pocit, že ho trochu děsím. Jsem trochu poletucha a nestále mám potřebu objevovat svět je pro mně obrovská kniha se spoustou textu a barevných obrázků a chci jí nastudovat co největší kus. Není to však nekrotilené, umím si sednou na zadek a rozjímat. Mám pocit že se mu líbím, ale čert ví, do hlavy mu nevidím. Už jsem se ho jednou pokoušela vytáhnout ven, jenže jsem to udělala dost nešikovně, na poslední chvíli a zbrkle (je těžké ho potkat mimo uši jiných kolegů), nevyšlo to a asi ani nepochopil smysl mého záměru, protože finálně zpětně přebráno nebyl evidentní…a teď nevím, co dál. U nás i stěny mají uši a například na oběd chodí s jinými. Slečnu vím, že nemá a hledá. Ještě mě napadlo najít si ho na FB a napsat mu zprávu, ale je to tak nějak…dětinské?

Co byste radily?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11702 příspěvků 10.07.18 22:35
@Anonymní píše:
Milé holky, potřebuju poradit! Potkala jsem prototyp kluka, na kterýho už dlouho čekám, nebo si to alespoň myslím, že by to mohl být on. Jenže je to bohužel v práci:/ Je to takový ten typ, kterého sice není všude vidět a slyšet, mezi svými se ale umí rozjařit. Je hodný, slušný, chytrý, pracovitý, má rád své řemeslo a prolíná se i do jeho koníčků. Žel ho potkávám pouze občas na chodbě nebo cestou do práce, na firemní akce. V našem městě je kvůli práci, na víkendy jezdí domů (druhý konec republiky), kde se věnuje svým zájmovým aktivitám. Ale vždy se při setkání zapovídáme a docela si rozumíme - i když mám pocit, že ho trochu děsím. Jsem trochu poletucha a nestále mám potřebu objevovat svět je pro mně obrovská kniha se spoustou textu a barevných obrázků a chci jí nastudovat co největší kus. Není to však nekrotilené, umím si sednou na zadek a rozjímat. Mám pocit že se mu líbím, ale čert ví, do hlavy mu nevidím. Už jsem se ho jednou pokoušela vytáhnout ven, jenže jsem to udělala dost nešikovně, na poslední chvíli a zbrkle (je těžké ho potkat mimo uši jiných kolegů), nevyšlo to a asi ani nepochopil smysl mého záměru, protože finálně zpětně přebráno nebyl evidentní…a teď nevím, co dál. U nás i stěny mají uši a například na oběd chodí s jinými. Slečnu vím, že nemá a hledá. Ještě mě napadlo najít si ho na FB a napsat mu zprávu, ale je to tak nějak…dětinské?Co byste radily?

Zneužít firemní mail a napsat mu.
A jak jsi přišla na všechny jeho klady, když ho sotva potkáš?!

Uživatel je onlineLaPaloma
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 10.07.18 22:37

Jestli ví, že jsi single, tak bych to nechala na něm, když hledá.
Zvlášť, když už jednou nezabral. Tak blbej snad není.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4733 příspěvků 10.07.18 22:39

Najít ho na facebooku a oslovit není vůbec dětinské. Pokud má nějaké zájmy, určitě bude fotky s tím zájmem na svém FB. Zkus mu pochválit fotku nebo se na něco co se týká toho zájmu zeptej. Určitě o tom rád bude povídat a máte námět na rozhovor. Pak ho (třeba po pár dnech dnech konverzace) můžeš požádat, jestli by ti ten svůj zájem neukázal, nevzal tě tam… A pak už si poradíš, ne? ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 22:39

@Russet Není už tedy opravdu lepší využít sociální síť než firemní mail, ke kterému mají ajťáci přístup,když budou chtít?

Známese už delší dobu, spíš jsem měla upřesnit, že působí, že je takový.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11702 příspěvků 10.07.18 22:41
@Anonymní píše:
@Russet Není už tedy opravdu lepší využít sociální síť než firemní mail, ke kterému mají ajťáci přístup,když budou chtít?Známese už delší dobu, spíš jsem měla upřesnit, že působí, že je takový.

Fcb může mít bloklý. Mně se tam třeba dostanou jen přátelé… :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 22:42

@Prof. Farnsworth hele tohle právě rozebíráme při těch našich setkáních, dámese do řeči tak jednou, dvakrát týdně, on je docela sdílnej zas:))

@LaPaloma hm…tohle mě napadlo taky už. Že to je zazděný.

Malaga
Generální žvanilka 24700 příspěvků 10.07.18 22:45

Tak ale třeba neví, že taky hledáš … ;)

Prof. Farnsworth
Závislačka 4733 příspěvků 10.07.18 22:46
@Anonymní píše:
@Prof. Farnsworth hele tohle právě rozebíráme při těch našich setkáních, dámese do řeči tak jednou, dvakrát týdně, on je docela sdílnej zas:))

Tak na tom pracuj. Ptej se, zajímej se, prohoď občas „jé, to bych ráda někdy viděla na živo…“ - dej mu příležitost aby tě mohl pozvat.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4733 příspěvků 10.07.18 22:48
@Malaga píše:
Tak ale třeba neví, že taky hledáš … ;)

No jasně, a když řekne třeba „mě by to zajímalo, ale nemám s kým jít…“ nebo „samotné se mi tam nechce“. Prostě mu připravit situaci, aby ji mohl jednoduše pozvat.

Malaga
Generální žvanilka 24700 příspěvků 10.07.18 22:50

A nebo to nechat náhodě......
i když je pravda, že některé náhody dají hodně práce...... ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 22:55

Zkus všechny prostředky co uznáš za vhodné :D fb je dobrý nápad.
Já uhanela svyho manžela pres půl roku.Fb tenkrát bohuzel teprve začínal.Musela jsem číhat každou sobotu u diskotéky :D Jinde nebyl k vidění.Ja vedela ze je to ten pravý hned.Tolikrat jsem se kvuli tomu ztrapnila,napr.kdyz sem se několikrát!!do­mahala jeho tel.a on mel vzdy vymluvu proc mi ho nedat,ze se dnes divim,že jsem se tenkrát nenasrala a nenechala ho byt! :D No a nakonec z toho byla láska jako trám a dve krásné deti.
Takže určitě si jdi za svým jestli cítíš,ze je to ten pravý a vydrž :palec: :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 22:58

@Malaga už asi dvakrát sondoval, s kým jsem byla na dovolené/na nějaké akci, vždy jsem zmínila kámošky. Jistotu nemá, pojítko jo…

@Prof. Farnsworth jo, tak nějak to dělám, sem tam mu nadběhnu/doběhnu ho, nebo se zastavím v kanclu a tak rozprávíme o těch našich životech…ale nic přehnaného.
Další věc je taky to, že u nás i stěny mají uši a může se stydět.

Malaga
Generální žvanilka 24700 příspěvků 10.07.18 22:59

Pije kafe?

Prof. Farnsworth
Závislačka 4733 příspěvků 10.07.18 23:00
@Anonymní píše:
Zkus všechny prostředky co uznáš za vhodné :D fb je dobrý nápad.
Já uhanela svyho manžela pres půl roku.Fb tenkrát bohuzel teprve začínal.Musela jsem číhat každou sobotu u diskotéky :D Jinde nebyl k vidění.Ja vedela ze je to ten pravý hned.Tolikrat jsem se kvuli tomu ztrapnila,napr.kdyz sem se několikrát!!do­mahala jeho tel.a on mel vzdy vymluvu proc mi ho nedat,ze se dnes divim,že jsem se tenkrát nenasrala a nenechala ho byt! :D No a nakonec z toho byla láska jako trám a dve krásné deti.
Takže určitě si jdi za svým jestli cítíš,ze je to ten pravý a vydrž :palec: :palec:

Tak tohle čtu poprvé. Ne, že žena vyjela po muži, ale že se snažila půl roku. Takhle to bývá u mužů, že se dlouho snaží, ztrapňují… Tohle asi moc holek nevydrží - snažit se o někoho půl roku. :potlesk:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >