Našla jsem novou lásku, ex mě chce zpět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 11:21
Našla jsem novou lásku, ex mě chce zpět

Ahojky,

jdu si za Váma pro radu. :)

Dostala jsem se do situace, kdy nevím co dělat.

Žila jsem skoro 5 let s otcem mé dcery. No nedopadlo nám to, kvůli naším častým hádkám. Je o 10 let starší. Vlastnosti nemá špatné, jen prostě si nerozumíme v názorech. Občas jeden z nás udělal nějakou hloupost. Jakože on se třeba šel radši na pivo než aby si se mnou udělal hezkej večer, když jsem ho nachystala, tak třeba přišel pozděj o 2 hodiny..Nebyl ani moc něžný, nevyjadřoval své city..Já se pak přestala taky snažit a prostě to neklaplo a odstěhoval se po domluvě…Je to už rok, o malou se stará, platí mi na ní, bere si jí k sobě, na výlety atd. jako otec je skvělej. No a teď jsem si po roce našla přítele. Zám ho půl roku. Je o rok mladší. Je hodnej, milej, má rád mojí dceru, hraje si sní, pomáhá mi s vařením, s úklidem, opraví co je potřeba, koupí, když je u nás..Hlavně je něžnej, pozornej…No prostě rozumíme si v hodně věcech. No a ex se chce najednou vrátit. Slibuje, že se změní, že byl blbej, že se budem snažit oba atd atd. Myslela jsem, že to máme za sebou, ale jak vidím a citím..ne :( Stalo se to některé? Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 08.03.19 11:25
@Anonymní píše:
Ahojky,

jdu si za Váma pro radu. :)

Dostala jsem se do situace, kdy nevím co dělat.

Žila jsem skoro 5 let s otcem mé dcery. No nedopadlo nám to, kvůli naším častým hádkám. Je o 10 let starší. Vlastnosti nemá špatné, jen prostě si nerozumíme v názorech. Občas jeden z nás udělal nějakou hloupost. Jakože on se třeba šel radši na pivo než aby si se mnou udělal hezkej večer, když jsem ho nachystala, tak třeba přišel pozděj o 2 hodiny..Nebyl ani moc něžný, nevyjadřoval své city..Já se pak přestala taky snažit a prostě to neklaplo a odstěhoval se po domluvě…Je to už rok, o malou se stará, platí mi na ní, bere si jí k sobě, na výlety atd. jako otec je skvělej. No a teď jsem si po roce našla přítele. Zám ho půl roku. Je o rok mladší. Je hodnej, milej, má rád mojí dceru, hraje si sní, pomáhá mi s vařením, s úklidem, opraví co je potřeba, koupí, když je u nás..Hlavně je něžnej, pozornej…No prostě rozumíme si v hodně věcech. No a ex se chce najednou vrátit. Slibuje, že se změní, že byl blbej, že se budem snažit oba atd atd. Myslela jsem, že to máme za sebou, ale jak vidím a citím..ne :( Stalo se to některé? Děkuji.

Ale to je přece tak prosté.Páníčkovi někdo cizí sáhl na majetek-a to jak známo není dovoleno-tak se chce vrátit.A to,že se změní,je tak pohádka z říše snů.Možná na měsíc,než Tě bude mít jistou a Ty skončíš svůj nynější vztah.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 11:27

Jde o to, že začínám mít myšlenky, zda se nemám vrátit…Kvůli malé, ta ho miluje..A mě taky není lhostejný, ale mám ráda i současného partnera. Možná mě některá odsoudí, proč nad tím vůbec přemejšlím, ale proto jdu za Váma pro radu.. :roll:

Uživatel je onlineLexter
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 3 inzeráty 08.03.19 11:29

Začal žárlit a slibuje ti něco co nedokáže splnit no.

samá práce
Závislačka 2675 příspěvků 08.03.19 11:31

A ve třech (když nepočítám bejby) by jste žít nemohli? ;)

Z.jev
Závislačka 3329 příspěvků 08.03.19 11:33
@Anonymní píše:
Jde o to, že začínám mít myšlenky, zda se nemám vrátit…Kvůli malé, ta ho miluje..A mě taky není lhostejný, ale mám ráda i současného partnera. Možná mě některá odsoudí, proč nad tím vůbec přemejšlím, ale proto jdu za Váma pro radu.. :roll:

Kvůli malé to právě nedělej, pár měsíců to možná bude sluníčkový a pak se zase budete hádat jako dřív. Pro dcerku bude lepší, když rodiče sice budou bydlet každý jinde, ale budou v pohodě. Stejně tě chce zpátky jenom proto, že sis našla novýho chlapa = už tě nevlastní on

terien
Extra třída :D 10721 příspěvků 08.03.19 11:37

Nevěřila bych mu ani nos mezi očima

cecetka
Echt Kelišová 8070 příspěvků 08.03.19 11:51

Nebude to jine, bude to stejne jako driv.

breakfast
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 11:52

Ex neměl potřebu se vracet, když si byla bez partnera. Nezmění se, jsi mu volná, jen mu teď' někdo jiný bere hračku. Tím, že budeš mít nový vztah, dcera o tátu nepřijde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 11:57

Děkuji za názory. No popravdě..My už jsme to zkoušel spolu asi 3 měsíce po rozchodu nechtěla jsem se s tím smířit…Já to zkoušela..Opět jsem ho pozvala, s malou jsem se těšila, uvařila mu jeho oblíbené jídlo, upekla buchtu…V 18h měl dojít..Volám..Říkal, že je na cestě z práce, že se zdrží..Za hodinu píšu jeho bratrovi zda jedou už, protože mi nebral telefon a malá už byla nedočkavá a za půl hodiny měla jít spinkat… a to jsem mu volala asi 4× a dlouze…Napsal mi: No my sedíme v hospodě už přes hodinu..No..Takže pak mi to zvedl, byl připitej takže hádka a odvolala jsem to…Poté nám něco podobného udělal ještě 2×.. Takže pak jsem se na to už vykašlala…3 měsíce na to jsem našla současného přítele a opravdu jsem změnila názor na muže a našla co mi chybělo..Jasně po půl roce nemohu znát všechny jeho špatné vlastnosti ale zatím je nevidím… A teď mi zase začne motat hlavu on :( :nevim:

jannina1
Závislačka 4484 příspěvků 08.03.19 11:58

To je tak vzdycky.Mas partnera,tak ex zarli.Nenech se hloupe zlakat,je to stale stejny scenar.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 12:02

No on se chtěl vracet, ale já nechtěla, tak moc netlačil, ale teď to je šílené..Začal vyhrožovat, že si nepřeje, aby současný přítel se přibližoval k malé atd, že si to nepřeje, že on je otec..:( No nevím co dělat..

Josef_t
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 08.03.19 12:02

Sedni si někdy večer sama, třeba se sedmičkou vína, vezmi si papír a tužku.
Do prvního sloupce napiš co je pro Tebe důležité, a jak moc, od jedné do tří (tři je nejvíc).
Do druhého a třetího sloupce si oznámkuj ex i přítele a pronásob to
Který z nich z toho vyjde líp ? A jestli ani jeden nebude na celkově 2-, tak se vykašli na oba :-)
Třeba se ti výsledek nebude líbit a zjistíš, že pro Tebe něco není tak důležité, klidně to oprav.

Prostě zapoj víc rozum a ne okamžité pocity dané konkrétní situací.

Kajuli
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 08.03.19 12:04

To jsou kecy. Nezmění se, když nebyl schopen mít k tomu vnitřní motivaci, vnější motivace (tvá spokojenost s novým partnerem) to nezmění.
Ale k tomu si musí dojít každá sama, také jsem se „vrátila“ a chvíli se scházela s bývalým, protože sliboval, že se bude chovat jako partner. A ono nic

Kajuli
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 08.03.19 12:05
@Anonymní píše:
No on se chtěl vracet, ale já nechtěla, tak moc netlačil, ale teď to je šílené..Začal vyhrožovat, že si nepřeje, aby současný přítel se přibližoval k malé atd, že si to nepřeje, že on je otec..:( No nevím co dělat..

Ať si klidně vyhrožuje, pokud současný přítel není nebezpečný a nejedná proti zájmu dcery, nemá šanci cokoliv změnit (a ještě se na něj na ospodu budou koukat jako na idiota). Nenech se vyvést z míry, jsi matka

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama