Nasládlý pach - částečný odtok plodové vody?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 13:41
Nasládlý pach - částečný odtok plodové vody?

Ahoj, jsem v 38 tt, včera jsem byla na vyšetření u gynekologa, prý se zatím nic nechystá. Dneska ráno jsem si všimla nasládlého pachu - prostě jakobych nějak nasládle byla cítit, tak nějak celá a všude. Prý má nasládlý pach plodovka, ale nemám dojem, že by ze mě něco teklo…

Je to běžné? (není to nepříjemný pach, něco jako mléko s cukrem, ale jsem trochu vyjevená, abych něco nezanedbala)

Reakce:
Coctailgirl
Kecalka 268 příspěvků 05.09.18 13:46

Muzou to byt i kvasinky, ale ja bych radsi zajela do porodnice na kontrolu 8o

vedma007
Stálice 53 příspěvků 05.09.18 13:46

Dej si vložku a pokud bude mokrá, zajeď do porodnice a oni jednoduchým testem poznají, zda jde o plodovku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >