Reklama

Nasládlý pach - částečný odtok plodové vody?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 13:41
Nasládlý pach - částečný odtok plodové vody?

Ahoj, jsem v 38 tt, včera jsem byla na vyšetření u gynekologa, prý se zatím nic nechystá. Dneska ráno jsem si všimla nasládlého pachu - prostě jakobych nějak nasládle byla cítit, tak nějak celá a všude. Prý má nasládlý pach plodovka, ale nemám dojem, že by ze mě něco teklo…

Je to běžné? (není to nepříjemný pach, něco jako mléko s cukrem, ale jsem trochu vyjevená, abych něco nezanedbala)

Reklama

Reakce:

Coctailgirl
Kecalka 237 příspěvků 05.09.18 13:46

Muzou to byt i kvasinky, ale ja bych radsi zajela do porodnice na kontrolu 8o

vedma007
Stálice 53 příspěvků 05.09.18 13:46

Dej si vložku a pokud bude mokrá, zajeď do porodnice a oni jednoduchým testem poznají, zda jde o plodovku.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >