Reklama

Našly jste práci po rekvalifikaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drewlet
Závislačka 4043 příspěvků 08.05.18 21:28
Našly jste práci po rekvalifikaci ?

Milé dámy, našly jste uplatnění po rekvalifikačním kursu? Kolik vám bylo let? Podělte se skušenostmi, děkuji. :kytka:

Reklama

Reakce:

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 08.05.18 21:54

Já se podělím s gramatikou. Zkušenost se píše se z, nikoliv se s. :P

drewlet
Závislačka 4043 příspěvků 08.05.18 22:22
@Enmamma píše:
Já se podělím s gramatikou. Zkušenost se píše se z, nikoliv se s. :P
:jazyk: to jsi mi pomohla rejpalko :roll: :lol:

Ellabela
Ukecaná baba ;) 2351 příspěvků 08.05.18 22:23

@drewlet
Ja takovou zkusenost nemam, ale moje mamka si ted v 54 letech delala rekvalifikaci a praci si dojednala behem praxe :). Predtim hledla praci skoro rok.

drewlet
Závislačka 4043 příspěvků 09.05.18 00:27
@Ellabela píše:
@drewlet
Ja takovou zkusenost nemam, ale moje mamka si ted v 54 letech delala rekvalifikaci a praci si dojednala behem praxe :). Predtim hledla praci skoro rok.

a jakou, jestli to není tajné ;)

Tapa
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 09.05.18 05:48

@drewlet Já si po rodičovské dovolené udělala kvalifikační kurz na pracovníka v soc. službách a práci našla ihned.Bylo mi 40.

Ellabela
Ukecaná baba ;) 2351 příspěvků 09.05.18 09:44

@drewlet
Nevim jak presne se to jmenuje, ale neco jako pecovatelka, osetrovatelka. Ted pracuje v domove pro mentalne postizene.

drewlet
Závislačka 4043 příspěvků 09.05.18 10:56
@Ellabela píše:
@drewlet
Nevim jak presne se to jmenuje, ale neco jako pecovatelka, osetrovatelka. Ted pracuje v domove pro mentalne postizene.

děkuji :mavam:

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 14:21

Záleží na tom v jakém odvětví :). Když je člověk šikovný po rekvalifikaci určitě práci sežene :).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama