Našly jste práci po rekvalifikaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
drewlet
Kelišová 5151 příspěvků 08.05.18 21:28
Našly jste práci po rekvalifikaci ?

Milé dámy, našly jste uplatnění po rekvalifikačním kursu? Kolik vám bylo let? Podělte se skušenostmi, děkuji. :kytka:

Reakce:
Enmamma
Závislačka 3391 příspěvků 08.05.18 21:54

Já se podělím s gramatikou. Zkušenost se píše se z, nikoliv se s. :P

drewlet
Kelišová 5151 příspěvků 08.05.18 22:22
@Enmamma píše:
Já se podělím s gramatikou. Zkušenost se píše se z, nikoliv se s. :P
:jazyk: to jsi mi pomohla rejpalko :roll: :lol:
Ellabela
Ukecaná baba ;) 2392 příspěvků 08.05.18 22:23

@drewlet
Ja takovou zkusenost nemam, ale moje mamka si ted v 54 letech delala rekvalifikaci a praci si dojednala behem praxe :). Predtim hledla praci skoro rok.

drewlet
Kelišová 5151 příspěvků 09.05.18 00:27
@Ellabela píše:
@drewlet
Ja takovou zkusenost nemam, ale moje mamka si ted v 54 letech delala rekvalifikaci a praci si dojednala behem praxe :). Predtim hledla praci skoro rok.

a jakou, jestli to není tajné ;)

Tapa
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 09.05.18 05:48

@drewlet Já si po rodičovské dovolené udělala kvalifikační kurz na pracovníka v soc. službách a práci našla ihned.Bylo mi 40.

Ellabela
Ukecaná baba ;) 2392 příspěvků 09.05.18 09:44

@drewlet
Nevim jak presne se to jmenuje, ale neco jako pecovatelka, osetrovatelka. Ted pracuje v domove pro mentalne postizene.

drewlet
Kelišová 5151 příspěvků 09.05.18 10:56
@Ellabela píše:
@drewlet
Nevim jak presne se to jmenuje, ale neco jako pecovatelka, osetrovatelka. Ted pracuje v domove pro mentalne postizene.

děkuji :mavam:

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 14:21

Záleží na tom v jakém odvětví :). Když je člověk šikovný po rekvalifikaci určitě práci sežene :).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >