Našly jste si partnera i s malým dítětem? Potřebuju povzbudit...

Anonymní
12.8.20 01:29

Našly jste si partnera i s malým dítětem? Potřebuju povzbudit...

Ahoj maminky,

byť bych tomu nikdy nevěřila, po celoživotním vztahu jsem zůstala s ročním miminkem sama. Miminko je tedy chtěné, oboustranně, jen si otec rozmyslel náš vztah a ihned po příjezdu z porodnice se odstěhoval jinam. O dítě zájem jeví, moc se zatím neangažuje, zřejmě ale bude, až bude starší. Těžko soudit, jaká s ním bude domluva v případě nového partnera. Je dost žárlivý, i teď by mě nejraději chtěl jako milenku, byť nás opustil.

Já jsem se prokousala všemi příšernostmi, totálně probrečené šestinedělí, vztek, bezmoc, smíření… A teď přemýšlím, jak s životem dál, jestli zůstanu sama? Je mi 36 let a miminko je hodně akční, k tomu mám ještě nějaký přivýdělek, takže tak tak stíhám, žádný čas navíc nemám, otec ještě nehlídá (je na něj moc malé a kojené). Jenže mi samozřejmě moc chybí pohlazení, dotyky, prostě partner. Jenže čas na seznamování nemám a navíc nejsem na náhodné vztahy (vlastně intimně znám jen toho svého partnera). Navíc bych ráda něco trvalejšího, jenže najednou narážím na to, že pro okolí jsem najednou s dítětem nepřitažlivá, dokonce jsem to i párkrát zaslechla, že ženskou s dítětem prostě ne.

Mám dnes totální splín a potřebovala bych nutně slyšet nějaké povzbudivé příběhy - povedlo se vám najít toho pravého i s dítětem? V jakém (dětském) věku je to už reálné? A kde se proboha seznámit? Naživo mi to moc nevychází, Badoo je katastrofa… Máte tip na solidnější seznamky? Nějaká milá slova? :jazyk: Že jsem špatně vybrala, to už vím, otloukám si hlavu denně, kritiku asi zvládám v pohodě sama :( Chlapa znám příšerné roky, už jsme spolu mohli mít pomalu dospělé dítě - a stejně by mě tohle nenapadlo 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.8.20 02:23

Sama určitě nezůstanete:)! Ale je pravda, že malé dítě pro většinu mužů není velká motivace. I když já sama mám v okolí vícero příkladů, kdy si ženy i s malým dítětem/miminkem partnera našly. Občas seznamka, občas to byli pánové, které už znaly dříve. Myslím, že hodně záleží i jakého muže očekáváte. Alfa samec se asi nepostaví do fronty, ale určitě existují i kluci, pro které dítě není překážkou. Případně ti, kteří jsou v podobné situaci, tedy také už mají děti, třeba i menší. Já jsem sama s dvou a půl letým, vždycky, když mi je smutno, zaregistruju se na seznamku a po pár týdnech to ruším. Ale hlavně proto, že na randění/poznávání zatím prostě nemám ani čas, starám se o dítě bez větší pomoci rodiny, když potřebuji čas na práci (dělám hlavně z domova), platím si paní na hlídání, ale také spíše přiležitostně. Teď řešíme školku, předpokládám, že pak život zas dostane trochu jinou dynamiku, až se víc dostanu mezi lidi. Syn bude také starší, tak třebas dojde i na nějaký víkend u tatínka. Ale to je jen moje zkušenost, jak jsem psala, znám víc žen, které navázaly spokojený vztah i s malým dítětem. Navíc jste mnohem mladší než já, to je myslím také velké plus, že ještě můžete mít děti s novým partnerem. Věřte, že bude líp. I s miminkem. Mě se zdá, že čím je syn větší, tím je to lepší. Pořád se něco řeší, ale každým dnem je větší parťák:) Držím moc palce, ať se objeví ten pravý pro vás oba brzy!

• Citovat
  • Nahlásit
3347
12.8.20 02:36

Já mám zase pocit, že chlapi v mém okolí si hledají pouze ženy s ditětem :lol:. Ale to bude věkem. Myslím si, že muži kolem 40 počítají s tím, že ženy v podobnem věku už většinou nějaké děti mají, ale je fakt, že takto malé dítě jich dost odradí. Neboj to přijde. Co si takhle vyrazit s kamarádkou někam ven?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 02:42

Moji mamku opustil otec taky skoro po porodu, a nikdy se nestaral. Ikdyz mela mamka hlidani od babicky a mohla si nekam zaskocit a jit se pobavit, za konicky, tak „strejdove“ byli jen kratkodoba zalezitost, proste mne nevydychali. Trvaly vztah si nasla az kdyz jsem se odstehovala na stredni.

• Citovat
  • Nahlásit
60097
12.8.20 05:11

Netlac na pilu a ono to přijde.. :think: za mě není problém mít chlapa, pokud máš děti.. Spíš to udržení vztahu, protože se chlap prostě musí přizpůsobit :think: z malého mimca vesměs nejsou odvareni, ale znám takové, co si nabalili babu krátce po porodu a jsou spokojeni :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
12.8.20 06:31
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,

byť bych tomu nikdy nevěřila, po celoživotním vztahu jsem zůstala s ročním miminkem sama. Miminko je tedy chtěné, oboustranně, jen si otec rozmyslel náš vztah a ihned po příjezdu z porodnice se odstěhoval jinam. O dítě zájem jeví, moc se zatím neangažuje, zřejmě ale bude, až bude starší. Těžko soudit, jaká s ním bude domluva v případě nového partnera. Je dost žárlivý, i teď by mě nejraději chtěl jako milenku, byť nás opustil.

Já jsem se prokousala všemi příšernostmi, totálně probrečené šestinedělí, vztek, bezmoc, smíření… A teď přemýšlím, jak s životem dál, jestli zůstanu sama? Je mi 36 let a miminko je hodně akční, k tomu mám ještě nějaký přivýdělek, takže tak tak stíhám, žádný čas navíc nemám, otec ještě nehlídá (je na něj moc malé a kojené). Jenže mi samozřejmě moc chybí pohlazení, dotyky, prostě partner. Jenže čas na seznamování nemám a navíc nejsem na náhodné vztahy (vlastně intimně znám jen toho svého partnera). Navíc bych ráda něco trvalejšího, jenže najednou narážím na to, že pro okolí jsem najednou s dítětem nepřitažlivá, dokonce jsem to i párkrát zaslechla, že ženskou s dítětem prostě ne.

Mám dnes totální splín a potřebovala bych nutně slyšet nějaké povzbudivé příběhy - povedlo se vám najít toho pravého i s dítětem? V jakém (dětském) věku je to už reálné? A kde se proboha seznámit? Naživo mi to moc nevychází, Badoo je katastrofa… Máte tip na solidnější seznamky? Nějaká milá slova? :jazyk: Že jsem špatně vybrala, to už vím, otloukám si hlavu denně, kritiku asi zvládám v pohodě sama :( Chlapa znám příšerné roky, už jsme spolu mohli mít pomalu dospělé dítě - a stejně by mě tohle nenapadlo 8o

Zkus jine seznamky, nekerym chlapum prave male mimco nevadi na rozdil od velkeho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
12.8.20 06:38

Někdo z kamarádů, ze skoly, z prace? Žádný sympaťák, ktery by tě balil? Zapátrej v paměti, třeba na tuhle chvíli někdo z tvých nápadníků čekal.

Já jsem se seznámila s chlapem, kdyz měl syn skoro 2 roky, takže už větší dítě. A vyšlo to. A nebudu tvrdit, ze byl jediný, kdo měl zájem :mrgreen: dřív jsem to nezkoušela, ale na kamaradstvi s výhodami se někdo najde vždycky. Já vím, že o to nestojíš, ale někdy je i to dobrý začátek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47265
12.8.20 06:45

Ahoj. No vidíš, já jsem zůstal s Aničkou ve 43 letech sám. Najít se určitě dá- zkus i jiné seznamky- Rande, Štěstí. Taky hřiště, třeba tam bude nějaký táta, jako jsem byl ještě nedávno já. Dětské hernicky. A kdy je to reálné? Myslím, že kolem třetího roku dítěte. Moji dceři bude už za chvilku pět a už je s ní i sranda. Taky možná ve školce přes děti se seznámíte. I tady jsem zaregistroval pár mužů, kteří jsou sami. Jdi štěstí naproti- určitě si tě najde. 8) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3629
12.8.20 06:46

Manžela jsem poznala, když synovi nebyly ještě ani dva roky.. Teď už máme děti tři :mrgreen: seznámila nás společná kamarádka.. On hledal „prý“ konečně ženskou do života a já už nechtěla chlapa ani vidět :lol: rok to zkoušel, než jsem vůbec svolila ke schůzce a od té doby lituju, že jsem se nerozhoupala dřív :zed: úplně zbytečně ztracený rok bez něj.. Dítě mu nevadilo, asi to ale bylo i tím, že je ode mě skoro o 15let starší.. A i teď by jich ještě pár chtěl, ale já už to nedávám :lol:

No takže netlačit na pilu, je opravdu ještě brzy ale zároveň měj oči otevřené ;) do seznamek bych se asi nepoustela, to je v dnešní době spíš riziko a hlavně tam většina hledá jen sex :roll: spíš ty známé a kamarády, jestli někoho neznají, udělat nějakou společnou akci atd, až budeš moct využít hlídání a budeš mít čas pro sebe :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27075
12.8.20 06:48

Máma neměla problém ani se 2 dětmi někoho najít. Opakovaně. Byla bych trpělivá. Nejde o to „někoho mít“. Ale kdo to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.8.20 06:49

Já Ti to napíšu z druhé strany. Náš nejlepší kamarád si našel ženu o pět let starší. Má už jedno školkové dítě, druhé mladší. Musím říct, že v naší partě je kamarádova přítelkyně velmi neoblíbená. Nelíbí se nám, že ho využívá žena s dětmi. Najdi si k sobě rovného. Někoho, kdo má taky děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
12.8.20 07:09
@Zamilovanakarolinka píše:
Já Ti to napíšu z druhé strany. Náš nejlepší kamarád si našel ženu o pět let starší. Má už jedno školkové dítě, druhé mladší. Musím říct, že v naší partě je kamarádova přítelkyně velmi neoblíbená. Nelíbí se nám, že ho využívá žena s dětmi. Najdi si k sobě rovného. Někoho, kdo má taky děti.

Jo, i takovy nazory jsou. Hlavně od rodičů těch kluků. Ale když bude hledat chlapa, tak se s tim asi moc nesetkaji. Ikdyz… mýmu bylo 36 a jeho táta volal moji mame, zda mu to nemá zakázat? Mlel teda něco o tom, ze jeho kluk mohl mit VŠ, takže asi něco v tom směru, že já pro něj nejsem dost dobrá. Po par týdnech jsem mu to vpálila, ze jeho syn sice VŠ mít mohl, ale ja ji i mám. O tom, ze mám dítě nic neříkal, ale maminka prohlasila, ze žádný děti už hlídat nebude. Ale srovnali se s tim dost rychle, kluka milujou a berou ho jako svýho.

No a je fakt, že kamarádi se kapku vyselektovali. Měl na ně míň času a ted spis zije praci a rodinou.

Zakladatelko neboj, nekdo se objeví ;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4192
12.8.20 07:27
Já Ti to napíšu z druhé strany. Náš nejlepší kamarád si našel ženu o pět let starší. Má už jedno školkové dítě, druhé mladší. Musím říct, že v naší partě je kamarádova přítelkyně velmi neoblíbená. Nelíbí se nám, že ho využívá žena s dětmi. Najdi si k sobě rovného. Někoho, kdo má taky děti.

Proč využívá? Žena s dítětem nemá právo na lásku?  :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5016
12.8.20 07:29

Jak ho využívá???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.8.20 07:30

@1mila2 To je přesně ono, teď žije prací a rodinou. Rodinou někoho cizího. Rodičům se nedivím. Já si představit, že mám syna a on si najde ženu s dětmi, určitě ji nepřijmu. Ani ji, ani její děti. Každý ke svému, ať si najde někoho, kdo má taky děti. A nevyužívá mladého svobodného kluka, který by si měl najít svobodnou ženu bez děti tak, aby si všechno prožili spolu tak, jak to má být. Ne se starat o cizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama