Našly jste si také oblíbený sport až v pozdějším věku? Který?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
184
12.1.22 20:15

Našly jste si také oblíbený sport až v pozdějším věku? Který?

Maminky a ženy, našly jste si taky oblíbený sport až v pozdějším věku? Který? A proč Vás ta aktivita tak nadchla? Já jsem byla na ZŠ ve sportu zaručeně nejhorší. Nic mi nešlo. Ani běh, ani míčové hry, prostě nic… Nehorší bylo házet krikeťákem. A hlavně: nebavilo mě to! A teď jako zralá žena jsem se pustila do Tchaj-ťi a úplně mě to pohltilo. Souběžně mě nadchlo i plavání (taky u mě novinka :-)), a tyto dva sporty pak spolu soupeřily, a vyhrálo čínské cvičení :-). Asi nejvíc proto, že jsem brzy pocítila vliv na tělo, začala jsem „se umět nosit“ :-). Pozn. Sportem nechci zhubnout, ale přibrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.1.22 20:21

Běh. Nesnášela jsem, ale musela jsem se překonat kvůli práci a po půl roce mě to chytlo tak, že se řadím mezi běhny. Po dvou dětech a třicítce, mám lepší fyzičku a postavu jak ve dvaceti ;).

• Citovat
  • Nahlásit
6737
12.1.22 20:24

Jo, gaučing.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
12.1.22 20:25

Docela se mi zamlouvá golf, chtěla bych si to vyzkoušet. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
12.1.22 20:27

Bohuzel na nej stale cekam. Krome turistiky proste sport nesnasim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4645
12.1.22 20:29

Já jsem vždycky nesnášela běžky, dokud jsem jezdila s rodiči. Půlku dětství jsem byla mnohem pomalejší, pořád se zoufale, vyčerpaně za nima táhla a stejně jim nestačila, a druhou půlku dětství jsem zas jezdila dvakrát tak rychle a nebavilo mě, že jsou tak pomalí oni. :mrgreen: Nějak si nepamatuju žádnou chvíli, kdy by byla naše výkonnost na podobné úrovni (asi ty zimy nebyl sníh). A teď jezdím na běžky moc ráda, raději, než na sjezdovky.

(myslím to samozřejmě s nadsázkou)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8406
12.1.22 20:30
@Minze píše:
Maminky a ženy, našly jste si taky oblíbený sport až v pozdějším věku? Který? A proč Vás ta aktivita tak nadchla? Já jsem byla na ZŠ ve sportu zaručeně nejhorší. Nic mi nešlo. Ani běh, ani míčové hry, prostě nic… Nehorší bylo házet krikeťákem. A hlavně: nebavilo mě to! A teď jako zralá žena jsem se pustila do Tchaj-ťi a úplně mě to pohltilo. Souběžně mě nadchlo i plavání (taky u mě novinka :-)), a tyto dva sporty pak spolu soupeřily, a vyhrálo čínské cvičení :-). Asi nejvíc proto, že jsem brzy pocítila vliv na tělo, začala jsem „se umět nosit“ :-). Pozn. Sportem nechci zhubnout, ale přibrat.

Začala jsem s fit boxem a, spinningem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1800
12.1.22 20:31

Já taky jako dítě patřila mezi outsidery v tělocviku a nesnášela nejvíc ze všeho všechny běhy nad 400m. No a teď běhám kolem 5km pravidelně, mám za sebou i půlmaraton :) Kdyby to tak viděla moje učitelka ze ZŠ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1678
12.1.22 20:42

Na vysoký jsem začala s lezením, před třicítkou s lyžováním všeho druhu - běžky, sjezdovky, skialpy. Vlastně jsem se všemi sporty začala až v dospělosti, do té doby jsem byla shnilouš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27502
12.1.22 20:47

Ja na střední, začla sem bruslit na ledě, to mě celkem chytlo a chodím ráda doteď, mám vždy pauzu akorát když jsem těhotná, protože na to si netroufam :D jinak sem zkoušela kde co, běh a plavání doslova nesnáším, jako menší sem zkoušela gymnastiku, to byl děs, tenis mě taky nebavil, tai chi sem zkoušela taky a nic moc, u všeho sem vydržela max rok. Baví mě kolektivní sporty, ale nemám k tomu ten kolektiv :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
12.1.22 20:56

Mě vždycky bavil volejbal, vybíjená, přehazovaná, ringo…ale kde na to vzít lidí, co by se mnou hráli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5785
12.1.22 20:57

@Minze přesně, celou základku i střední outsider v těláku. Ve 30 letech jsem začala chodit do posilovny a dneska je to skoro 7 let, kdy chodím 3× týdně a pořád mě to neskutečně baví :srdce:. Myslím že dneska by mi ten anti tělocvičný typ nikdo nehádal :lol:.. Kromě toho chodím hodně na procházky a občas plavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5210
12.1.22 21:18

Kolečkové brusle - před tehotenstvim jsem bezne jezdila 100km okruh. Jednou jsem byla čerstve po nemoci a nechtěla to přehnat a stejne najela 80 :lol: jinak Les Mills Bodypump :srdce: dat 200 drepu s 15kg za pět minut v tempu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4502
12.1.22 21:36

Mě teda nic neříká fitko, nikdy jsem tomu nepřišla na chuť. V dospělosti po porodu mě hodně začalo bavit pilates spis kvůli dechu a zpevnění pánevního dna. Teď ve 33 letech jsem začala běhat. Ale fakt jako dost a jsem z toho úplně v rauši :lol: baví mě tenis, ale moc mi to nejde, takže nemám s kým hrát… lyže miluju, ale nikdy jsem nezkusila běžky a moc moc mega moc bych to chtěla vyzkoušet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24249
12.1.22 22:11

Začala jsem se sportovní střelbou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu