Nastávající maminka potřebuje poradit s kočárkem

235
1.8.13 18:17

Nastávající maminka potřebuje poradit s kočárkem...

Ahojda, potřebovala bych poradit s kočárkem jelikož jich je na trhu mnoho a nerada bych se unáhlila. Mám představu o sportovním kočárku ráda hned začnu s mimčem chodit a sportovat popř. na brusle. Lehká konstrukce…
Znáte někdo kvalitní kočárerek určen do terénu? Předem dekuji za rady..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7995
1.8.13 18:19

To bude zase diskuze o tom, co mají ženský doma, ale fundovanou odpověď na svou otázku dostaneš snad jenom od prodejce, co mu předem řekneš, ať nevybírá jen drahý kočáry, že u něj to stejně nekoupíš :-)
Já vybírat znovu, jdu do Peg Perego. Ale zkušenost s ním nemám, natož v terénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
1.8.13 18:24

@ncc1701 dekuji už se na ne dívám a dokonce jsem hned narazila na docela peknej :http://www.kocarkypeg-perego.cz/…-darky-Denim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71473
1.8.13 18:26

@Clementia Asi takhle, já jsem vlastníkem GT3 a jsem spokojená, sportovní je, na bruslích jsem s ním taky jezdila, ale předem říkám, že to není ani lehký kočárek, ani kočárek do malého kufru auta…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
1.8.13 18:28

@j.a.n.i1 ale jinak spokojenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
1.8.13 18:30

Jame podle me jasna volba, diky rucni brzde je pocitany mezi kocarky pro sport.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
1.8.13 18:31

A pak ještě x-lander x-run. Prodejci o něm píšou toto:

Kočárek umožňuje rodičům sportování jako například běhání nebo silovou a nordickou chůzi v příjemné společnosti jejich dítěte.
Díky sklonu zadních kol nabízí kočárek skvělou stabilitu při vysokých rychlostech a tím i velkou bezpečnost malého pasažéra.
In-line bruslení? Žádný problém!

zde je odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
1.8.13 18:31

@Kamijjka Jame?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
1.8.13 18:35

Jeste koukni na kocarky TFK joggster a quinny freestyle 3×l

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
1.8.13 18:36

@ncc1701 to už je taková divočinka :mrgreen: když občas pojedu do města tak tam se to moc nehodí ale ten první je hezčí… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
1.8.13 18:36

JaNe slalom pro http://www.srovnanicen.cz/…lalom%20pro/ pisu pres telefob, preklep :-) jinak xlander xrun mi prijde jako pro postizene…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
1.8.13 18:38

@Kamijjka hmmm a to je ono nebudu se moct rozhodnout :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.13 18:39

Já osobně kdybych si teď vybírala kočár koupím si Casuaplay S4. Udělala jsem chybu že jsem si ho nepořídila hned pro dcerku. Krásně sedí a je poměrně lehký. Původně jsem měla X- lander - nevybavuji si verzi, ohřál se u nás pouze pár dní a reklamovali jsme pro špatné kolečko. Poté jsme zakoupili Peg Pérego Skate krásný kočár, variabilní, ale hrozně nepraktický ve sportovní verzi a po čase se používáním začala korba"houpat" co mne docela rozčilovalo ( a dělají to i X-landery) pak jsem nutně potřebovala nový sporťák a pořídili jsme Peg Pérego GT3 - ten nám vydržel dlouho, je poměrně velký a těžký a jak už je pak velké dítě chce to zase lehčí kočár. Další byl pak - ale to už jsme u golfových holí - Chicco Multiway starší verze a už koukám zase po obyč golfáčích nepolohovacích a tím snad zkončím. Pomohla jsem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2562
1.8.13 18:40

Jane slalom reverse, geniální kočár, každý tvrdí, jak je malý, ale většinou ten, kdo ho nemá. Na bruslích jsem lítala už s korbou Transporter, jsou v ní kšíry, je tvrdá a certifikovaná do auta, tak proč ne na brusle. Je i lehký a i do malého kufru. Prodávat ho nebudu, kdyby byl druhý prcek. Mám vyzkoušené i jiné popůjčované kočáry, nic mě nenadchlo. Na rychlovky do MHD mám ještě Maclaren, využiju oba dva a oba pro mě mají všechny plusy na ten účel, za jakým jsem je pořizovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6815
1.8.13 18:47

Tak já po zkušenosti s asi 10kočárky můžu doporučit BabyJogger City Elite, úžasně ovladatelná a lehká trojkolka a je vhodná i do města, prostorná i pro 3letáka, lepší jsem fakt neměla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama