Reklama

Nastávající maminky, co čekají :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 10:37
Nastávající maminky , co čekají :)

Ahojky holky, také jste v očekávání?:) já už týden do konce a pořad nic :D :dance:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 27.08.18 11:54
@Klaraslunicko píše:
Ahojky holky, také jste v očekávání?:) já už týden do konce a pořad nic :D :dance:

Ja 38 taky nic ale miminko se ma v brisku dobre a mam cas. Cim dyl tym lib upecene :D

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 11:59

@rena621 ten týden už mi je opravdu tak nějak jedno :DD pořad bolest v podbrisku ,jak když to mám dostat třeba hodku ,pak to zmizí a nic z toho . Ono je to vyčerpávající už :D

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 27.08.18 13:48
@Klaraslunicko píše:
@rena621 ten týden už mi je opravdu tak nějak jedno :DD pořad bolest v podbrisku ,jak když to mám dostat třeba hodku ,pak to zmizí a nic z toho . Ono je to vyčerpávající už :D

Roste miminko a obcas to boli v podbrisku a nebo u chuze se muze projevit bolest ale nic spatne to neni. Po porode na to zapomenes.Telo funguje za 2 takze to poznas(unava,nes­pavost…atd.)Me horcik pomohol na bolesti.

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 14:13

@rena621 no já už mám spis poslicky ,než ze by malej rostl . Už má 3250 g.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 27.08.18 14:18
@Klaraslunicko píše:
@rena621 no já už mám spis poslicky ,než ze by malej rostl . Už má 3250 g.

Vazne? Tak to ja neznam ani u starsi ani ted.

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 14:39

@rena621 já 4 tydny zpět ležela kvůli předčasnému porodu ,když mě pustili ,mysleli si ,ze ještě ten den se vrátím :DD a stále nic :D

Zuzkaxxx21
Nováček 5 příspěvků 02.09.18 23:24

ahojky :) Já 38. a zatím poslíčci..sice trošku zvláštní že vůbec přemýšlím jestli jsou to opravdu poslíčci :nevim: , ale uvidíme v úterý na kontrole :)

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 06:58

@Zuzkaxxx21 mě 3ndmy zpátky vypadla i zatka a furt nic :D

kacka.od.vedle
Povídálka 23 příspěvků 03.09.18 08:20

Holky jdu se za vama podivat :mavam: , mam to podobne. Dnes jsem v 39 tydnu (38+3), ale dle UZ mam termin presne za tyden. Jeden gyndar mi rekl, ze je mimino tak tyden napred,ze odpovida spis terminu 5.9., druhy, ze takhle to nefunguje, ze by se rodily vsechny vetsi deti drive. No napjata jsem jak ksandy:) Je to moje prvni a nepatrim k nejtrpelivejsim lidem na planete. Uz to chci mit za sebou. Ja mam posledni tri dny castejsi posliky, vzdy vecer, takova vlna pocitu jak u MS nebo bolest v konecniku, ktera hned odejde. I nekolikrat do hodiny, tak to pozoruju, ze treba uz.. ale pak se vzdycky rano vzbudim a zjistim, ze jsem v prubehu usla. Naopak rano mi pripada, ze se nedeje nic, ze nikdy rodit nebudu. Je to otrava:)

kacka.od.vedle
Povídálka 23 příspěvků 03.09.18 08:22

@Zuzkaxxx21 Zuzi a jak ti tvoji poslicci vypadaji, ze ti prijdou zvlastni?

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 08:36

@kacka.od.vedle taky mě říkaj jak jsem napřed a podle mě to říkaj každému snad nebo nevím . Malej má už 3500 g a zítra mám termín . Docela už jsem z toho v háji ,protože až teď to začíná být na hlavu a mě přijde ,ze už se z toho brzo zcvoknu ,takových nocích bolestivych s proběhlých a porad nic . Už chci mít malyho u sebe a být zas ,,normální ,,

kacka.od.vedle
Povídálka 23 příspěvků 03.09.18 08:53

@Klaraslunicko tak to je presny:) na dceru se tesime, ale taky uz chci mit telo zase sama pro sebe:) Si predstavuju jak mizi opuchlost a jak si uvidim i dolu na nohy a ze se ohnu nebo ujdu vic nez sto metru. To bude bozi:) Kazdej strasi s tim, ze po porodu to teprv zacne a ja se nezastavim, prej uzivej si posledni pekny dny:) tady ty reci neposloucham. Na jednu stranu si rikam, co je par dni proti celymu zbytku zivotu, co bude „venku“, ale i tak uz se to neda vydrzet. Dny jsou nekonecny. Taky jsem zvedava, jak bude vypadat. No cely mi to prijde sileny, ze budeme mit dite, jeste to porad nechapu:) S tema nocema s tebou soucitim, drz se :hug:

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 03.09.18 09:35

@kacka.od.vedle přesně to samé :) bude to zaprah ,ale jednou jsem si to vybrala a myslím si ,ze větší zaprah jak být cely život s chlapem to nebude :D ha ha :lol: . Když si to budeme moct umět udělat všechno a zařídit ,tak co :) když je spokojena máma bude spokojený i mimino :srdce:

Zuzkaxxx21
Nováček 5 příspěvků 03.09.18 21:47

@kacka.od.vedle
No hlavně mě vůbec neboli v podbřišku jak mi líčil doktor, ale už 3 dny mám bolesti v krizi, které mi ale vždy vystřelí přes celou páteř až do hlavy, kde mi voda bolest a nemohu se hýbat a dýchat. Zítra jdu na monitor, tak se na to rovnou zeptám, termín mám příští neděli :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama