Nástavbové studium /maturita

2
20.6.20 22:58

Nástavbové studium /maturita

V tomto textu neberte na text ohled, napsáno je to během několika málo sekund, a nebudu kontrolovat chyby.

Takže jak začít.
V 16 letech sem šel na obor prodavač, úspěšně sem zakončil 2 ročníky jenže 3 ročník, sem prožíval problémy v rodině a chodil za školu (vím hloupé), musel sem nastoupit kvůli vysoké absenci na jinou (naštěstí) střední školu ale oboru „E“. +Což sice vyloženě není nic špatného protože jde stále o střední vyučení, ale údajně z tohoto oboru nejde dělat maturita, na maturitu inteligenci mám, dosáhl sem úspěšnosti 37% což je sice málo ale na to že sem látku viděl poprvé je to celkem dobré. Kdybych se učil zvládl bych to klidně na 75%. Je tedy ještě nějaká šance si bez nástupu na H obor maturitu dodělat? Děkuji. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1011
20.6.20 23:14

Normálně si přihlášku podej. Semnou chodila slečna z oboru prodavačské práce, což byl taky „E“ obor a zvládla přijímací řízení a byla úspěšně přijata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
21.6.20 00:01
@EvieK píše:
Normálně si přihlášku podej. Semnou chodila slečna z oboru prodavačské práce, což byl taky „E“ obor a zvládla přijímací řízení a byla úspěšně přijata.

Díky, a jaký je v těch oborech vůbec rozdíl? Protože sem koukal že na prodavače vezmou i toho s oborem „E“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44798
21.6.20 08:18

Zkus to - za pokus nic nedáš. Nevím, kolik ti je let, ale já jsem studoval v 26 letech. Předtím jsem ještě zkoušel gympl, ale neprošel jsem přes psychotesty. Nejhorší byly rozdílové zkoušky- pak to už šlo tak nějak samo. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1011
21.6.20 10:34
@Matata72 píše:
Díky, a jaký je v těch oborech vůbec rozdíl? Protože sem koukal že na prodavače vezmou i toho s oborem „E“.

Tyhle obory většinou studuji žáci ze specifickými potřebami nebo žáci ze zdravotním postižením, takže je jednoduší atd. Myslím, že rozdělení najdeš na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama