Nastavení času světla na schodišti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mafinn
Nováček 8 příspěvků 28.01.17 23:17
Nastavení času světla na schodišti

Nevím, jestli to patří zrovna na tehle web, ale netuším, kde jinde bych se ptal a tady to aspoň žije. Bydlím cca v 50 let starém zděném domě a máme na chodbě nastavené světlo na 35 sekund a to je hrozně málo, ani já nestačím doběhnout až dolů ze třetího patra. Už mě to fakt štve. Nějakej srandista to snížil, dřív tam bylo více. Tak jsem se šel podívat dolů do hodin, ale zaboha nemůžu přijít na to, jak to funguje.

Máme tam takový černý čudlík, kterým se dá libovolně otáčet doleva a doprava. Kousek vždy pruží a pak se zacvakne. Vždy na přeskáčku v jedném pozici svítí trvale a v další je tam časový interval. Ale jak jsem s tím točil tak jsem s tím točil, stejně se mi podařilo přidat jednou maximálně 10 sekund, ale v většinou jen 5. Tak jsem to nakonec nechal být.

Máte někdo tohle doma, znáte to? Jak to sakra funguje? :D Hledal jsem na internetu, bez úspěchu. Ptát se sousedů nebo domovníka nechci, akorát by vznikla debata, že tam chtěl takhle málo, páč se šetří. Chtěl jsem tam nenápadně přidat aspoň 15 sekund, abych se jednou na tom posledním schodě nepřerazil.

Reakce:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2317 příspěvků 28.01.17 23:23

:D omlouvám se, ale fakt mě rozesmála představa, jak letíte dolů, aby :Vám to nezhaslo :D

Helileli
Závislačka 2748 příspěvků 28.01.17 23:34

A nejde jit v klidu treba dve patra a az to zhasne, tak to treba v prvnim zas rozsvitit a dojit na druhy interval? :nevim:

mafinn
Nováček 8 příspěvků 28.01.17 23:35

No to by sice šlo, ale stejně bych rád věděl, co s tím :-)

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27222 příspěvků 9 inzerátů 29.01.17 00:06

@mafinn a u vás nefunguje to, že když zmáčknete dvakrát, svítí to dvakrát dlouho?

mafinn
Nováček 8 příspěvků 29.01.17 01:14

Já mám takový pocit, že se to neprodlouží ani, když to chvilku před koncem zmáčknu znovu, ale už si zase nejsem jistý. Pak vyzkouším, ale stejně by bylo fajn ten interval natáhnout.

Helileli
Závislačka 2748 příspěvků 29.01.17 10:34

@mafinn a správce máte? Když tak bych dotaz směřovala na něj. Nebo zjistit značku toho zařízení a googlit navod.

Váš příspěvek

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >