Nastavení písma když nemám MS word

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 10:18
Nastavení písma když nemám MS word

Ahoj prosim o radu, nemám MS word, a di nějaký jiný orezany program, kde nemohu nastavit mezery mezi pismeny, ví někdo, jak se to dá jinak nastavit?

Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2661 příspěvků 25.07.19 10:22

Cože? :lol:

werajsik
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 25.07.19 10:35

Máš sadu Libre Office?

AnnieTRoj
Kecalka 368 příspěvků 25.07.19 10:42

V Libre Office, Open Office jsem nic takového nenašla, ale je to už dávno. Jak se to nastavuje ve Wordu? Umím to jen v Adobe InDesidn. U některých písem jsou ty rozpaly příšerný, chápu vás.

werajsik
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 25.07.19 10:48

@AnnieTRoj
Právě že Libre office to má. Já jsem to našla :lol: :lol:
Buď vybrat z přednastavených, nebo zadat svou hodnotu

AnnieTRoj
Kecalka 368 příspěvků 25.07.19 11:03

Super! Už ho roky nepoužívám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 22:48

@werajsik nevím,jak to prosím mám zjistit? Děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 23:16

@werajsik a ve wordpad jak to prosím najít?

werajsik
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 27.07.19 19:19
@Anonymní píše:
@werajsik nevím,jak to prosím mám zjistit? Děkuji

Nevím jak starý/nový máš windows. Ale obecně u XP, win7, vista, a pod. je to přes nabídku start - všechny programy - složka Libre Office. Tedy pokud máš nainstalováno - lze stáhnout z netu zdarma.

@Anonymní píše:
@werajsik a ve wordpad jak to prosím najít?

Dívala jsem se do wordpadu a nic jsem tam nenašla. Podle mě je wordpad jen opravdu na psaní jednoduchých poznámek, nebo max. pro malé děti na naučení se psaní. Je opravdu dost omezený v možnostech. Jestli píšeš nějakou diplomku nebo nějakou podobnou práci, uvažovala bych alespoň nad tou sadou LibreOffice (pokud chceš něco zdarma). Není to sice klasický word, ale určitě lepší než wordpad. Jinak si koupit sadu microsoft office.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 20:13

@werajsik děkuji,diplomku už mám právě napsanou, chtěla jsem si ji upravit a chybi mi právě to číslování stránek a rozšíření mezi pismeny, stáhla jsem si to na flesku a jeste moznost upravit si to u nekoho kdo ma MS word a pak si to doma vytisknout.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 22:22

@werajsik dekuji,da se tsm nadtyvit čeština v Libree office? A prosim ješte kde tam najdu číslování stranek? Moc moc děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 10:26

@werajsik děkuji našla jsem to, super obrázek co jste mi ukázala, podle toho toam nastavené.. Jen prosím číslování stránek tady najdu pid cim? Moc moc moc dekuji

werajsik
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 28.07.19 22:00
@Anonymní píše:
@werajsik děkuji našla jsem to, super obrázek co jste mi ukázala, podle toho toam nastavené.. Jen prosím číslování stránek tady najdu pid cim? Moc moc moc dekuji

To nevím. Sice LO (libre Office) mám cca 3 roky ale využívám ho hlavně k otevírání dokumentů typu. doc nebo jako běžný uživatel.
Musela bych to vyzkoušet a pohrát si s nastavením, ale to určitě zvládneš i ty. Pokud si nechceš rozhodit celou práci, zkopíruj si část do nového dokumentu a používej ho jako pokusného králíka. Prostě projít všechny možnosti nastavení a nemusíš kvůli každému zádrhelu zakládat X - tou diskusi. Ten čas, který strávíš čekáním na odpověď, můžeš investovat do zkoušení a klikání na různé možnosti. :nevim: :nevim: Zaznamenala jsem totiž hned několik tvých diskusí. Když nemáš nejběžnější program na dokumenty typu doc a nechceš si ho kupovat, tak hold musíš zapojit více energie do seznámení se s nastavením u volně dostupného programu. :nevim: :nevim:

Váš příspěvek
Reklama