Nastěhovala jsem se s dítětem k novému příteli, nejsem šťastná

58
28.6.21 18:57

Nastěhovala jsem se s dítětem k novému příteli, nejsem šťastná

Ahoj,

jsem v háji jak už napovídá můj nick. Před rokem jsem opustila partnera, se kterým mám dvouletou dcerku. Po pár nevydařených vztazích jsem potkala kluka, který mě fyzicky nepřitahoval, ale byl milý, k malé se choval moc hezky a já si řekla no proč ne. Napíšu to hnusně, ale dokonce splňoval moje podmínky: bezdětný, svobodný s domkem, což jsem si vždycky přála. Přála jsem si bydlet na vesnici v domečku, mít zahradu a prostě takový ten vesnický život „bez starostí“. No a tak slovo dalo slovo a já se odstěhovala z obecního bytu z velkého města na malou vesnici s dcerkou za hodným strejdou do domku. Je to něco málo přes rok a moje představy se byly úplně jiné než to, v čem žijeme. Výlety už se nekonají, musíme dělat na domě a na zahradě, přítel chodí unavený z práce a sex už taky za moc nestojí. Sice opakuje jak nás má obě moc rád, ale já už tak šťastná nejsem. Pořídil nám i pejska labradora, protože je to prý pro malinkou dobré plemeno a fajn kamarád, ale já už prostě dál nevím co dělat. S bývalým se o malou soudíme, rozešli jsme se v hodně špatném (pil, ubližoval mně, ponižoval). Co vím, tak po rozchodu přestal pít, chodit do hospody a o dceru jeví snad větší zájem než když jsme byli spolu. Já bych se k němu i vrátila. Vrátila bych to zpátky, protože o životě na vesnici a v domku jsem měla jiné představy. A taky s chlapem, který mě od začátku vztahu ani fyzicky nepřitahoval. Jen byl pozorný a milý. Jenže já nemůžu ustoupit a říct, že bych se chtěla vrátit. S bývalým jsme v hodně tuhém boji o malou a já mám spoustu kamarádek, které mně radí, ať se na něj jednou provždy vykašlu, když mně tak ubližoval. Jenže takhle taky nejsem spokojená a když vím, že bývalý přestal pít a žít tím bohémským životem, postavil se na nohy, je šikovný, zručný, pro malou by udělal cokoliv a já nejsem šťastná, mělo by cenu se vrátit? Bude chtít i on? A co ten přítel, se kterým žijeme? Já už fakt nevím co dělat. Tak ráda bych s bývalým uzavřela mír, ale zároveň na něj mám pořád zlost. Hádá se to ve mně, protože nejsem šťastná. A nevím jak z toho ven. Jestli mě někdo trošku chápe, prosím o radu. Jakoukoliv. Třeba mně to otevře oči… Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9227
28.6.21 19:01
@Jetovriti píše:
Ahoj,jsem v háji jak už napovídá můj nick. Před rokem jsem opustila partnera, se kterým mám dvouletou dcerku. Po pár nevydařených vztazích jsem potkala kluka, který mě fyzicky nepřitahoval, ale byl milý, k malé se choval moc hezky a já si řekla no proč ne. Napíšu to hnusně, ale dokonce splňoval moje podmínky: bezdětný, svobodný s domkem, což jsem si vždycky přála. Přála jsem si bydlet na vesnici v domečku, mít zahradu a prostě takový ten vesnický život „bez starostí“. No a tak slovo dalo slovo a já se odstěhovala z obecního bytu z velkého města na malou vesnici s dcerkou za hodným strejdou do domku. Je to něco málo přes rok a moje představy se byly úplně jiné než to, v čem žijeme. Výlety už se nekonají, musíme dělat na domě a na zahradě, přítel chodí unavený z práce a sex už taky za moc nestojí. Sice opakuje jak nás má obě moc rád, ale já už tak šťastná nejsem. Pořídil nám i pejska labradora, protože je to prý pro malinkou dobré plemeno a fajn kamarád, ale já už prostě dál nevím co dělat. S bývalým se o malou soudíme, rozešli jsme se v hodně špatném (pil, ubližoval mně, ponižoval). Co vím, tak po rozchodu přestal pít, chodit do hospody a o dceru jeví snad větší zájem než když jsme byli spolu. Já bych se k němu i vrátila. Vrátila bych to zpátky, protože o životě na vesnici a v domku jsem měla jiné představy. A taky s chlapem, který mě od začátku vztahu ani fyzicky nepřitahoval. Jen byl pozorný a milý. Jenže já nemůžu ustoupit a říct, že bych se chtěla vrátit. S bývalým jsme v hodně tuhém boji o malou a já mám spoustu kamarádek, které mně radí, ať se na něj jednou provždy vykašlu, když mně tak ubližoval. Jenže takhle taky nejsem spokojená a když vím, že bývalý přestal pít a žít tím bohémským životem, postavil se na nohy, je šikovný, zručný, pro malou by udělal cokoliv a já nejsem šťastná, mělo by cenu se vrátit? Bude chtít i on? A co ten přítel, se kterým žijeme? Já už fakt nevím co dělat. Tak ráda bych s bývalým uzavřela mír, ale zároveň na něj mám pořád zlost. Hádá se to ve mně, protože nejsem šťastná. A nevím jak z toho ven. Jestli mě někdo trošku chápe, prosím o radu. Jakoukoliv. Třeba mně to otevře oči… Díky
:D :D :D vítej v realitě
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1669
28.6.21 19:01

Chudák tvůj přítel. Ty sis predstavovala vysněný domeček, ale to je prostě realita, že na baráku je pořád práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11715
28.6.21 19:03

Doufam, ze ses troll. Chudak dite. Skaces z ptaka na ptaka a vymejslis kraviny akorat. :roll: vzpamatuj se :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
28.6.21 19:05

A co jsi čekala? Krevety? Nastěhovala ses do domku se zahradou, a čekala, že budeš mít pohodičku, Tvůj přítel má vás obě rád, stará se, ale Tobě se nelíbí, Ty potřebuješ svého trýznitele, který se údajně změnil, ani nevím, co si mám myslet. Chudák Tvůj přítel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
28.6.21 19:06

A co sis myslela? Na baráku se prostě musí pořád něco dělat. Jsi vyčůraná, nic víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2423
28.6.21 19:07

Podle popisu vidím dva docela fajn chlapy a pipinu, která neví, co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
28.6.21 19:08

Kolem baráku je vždycky práce. Vydělej milióny a můžeš si na to někoho najmout 🤦. Otázka je spíš, kde je dobře dceři. Protože ty už jsi si to všechno vyzkoušela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1316
28.6.21 19:08

Ty žiješ v domě poprvé že? To fakt není jen sedět u kávy na zahradě a jezdit po výletech :lol: jinak přijde mi, že chlapa si jen využila. Viděla jsi dům a o něj ti nešlo. Navíc za poslední rok vystřídat několik chlapů? Hele bez bydlet sama, postav se na svoje nohy, snaž se udělat pěkný život tobě a dceři sama. Nespoléhej se na cizího chlapa. K bývalému se taky nevracej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
28.6.21 19:10

Ty jsi teda slušnej materiál. :lol:
Toto fakt není jednání dospělé ženy s dítětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1361
28.6.21 19:14

Pokud domeček není novostavba, tak budeš vždy skákat kolem domu. Nebo sis představovala, že zaliješ kytky, zaliješ kafe a bude vše hotovo? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
28.6.21 19:15

Díky za reakce

Pane jo, tak rychlé jsem to ani nečekala. Ale já ráda pracuju na zahradě, ale prostě nejsem spokojená s tím vztahem a celkově život na domku jsem si představovala trochu jinak. Moc peněz nemáme, žijeme téměř na staveništi, jenom pomalu se to dává dohromady. No máte asi pravdu. Nebyla jsem na to nikdy zvyklá. Achjo. I tak díky za odpovědi. Taky je pravda, že za rok vystřídat 4 partnery nebylo úplně rozumný. Jenže já tak nějak neumím být sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32569
28.6.21 19:15
@Jetovriti píše:
Ahoj,jsem v háji jak už napovídá můj nick. Před rokem jsem opustila partnera, se kterým mám dvouletou dcerku. Po pár nevydařených vztazích jsem potkala kluka, který mě fyzicky nepřitahoval, ale byl milý, k malé se choval moc hezky a já si řekla no proč ne. Napíšu to hnusně, ale dokonce splňoval moje podmínky: bezdětný, svobodný s domkem, což jsem si vždycky přála. Přála jsem si bydlet na vesnici v domečku, mít zahradu a prostě takový ten vesnický život „bez starostí“. No a tak slovo dalo slovo a já se odstěhovala z obecního bytu z velkého města na malou vesnici s dcerkou za hodným strejdou do domku. Je to něco málo přes rok a moje představy se byly úplně jiné než to, v čem žijeme. Výlety už se nekonají, musíme dělat na domě a na zahradě, přítel chodí unavený z práce a sex už taky za moc nestojí. Sice opakuje jak nás má obě moc rád, ale já už tak šťastná nejsem. Pořídil nám i pejska labradora, protože je to prý pro malinkou dobré plemeno a fajn kamarád, ale já už prostě dál nevím co dělat. S bývalým se o malou soudíme, rozešli jsme se v hodně špatném (pil, ubližoval mně, ponižoval). Co vím, tak po rozchodu přestal pít, chodit do hospody a o dceru jeví snad větší zájem než když jsme byli spolu. Já bych se k němu i vrátila. Vrátila bych to zpátky, protože o životě na vesnici a v domku jsem měla jiné představy. A taky s chlapem, který mě od začátku vztahu ani fyzicky nepřitahoval. Jen byl pozorný a milý. Jenže já nemůžu ustoupit a říct, že bych se chtěla vrátit. S bývalým jsme v hodně tuhém boji o malou a já mám spoustu kamarádek, které mně radí, ať se na něj jednou provždy vykašlu, když mně tak ubližoval. Jenže takhle taky nejsem spokojená a když vím, že bývalý přestal pít a žít tím bohémským životem, postavil se na nohy, je šikovný, zručný, pro malou by udělal cokoliv a já nejsem šťastná, mělo by cenu se vrátit? Bude chtít i on? A co ten přítel, se kterým žijeme? Já už fakt nevím co dělat. Tak ráda bych s bývalým uzavřela mír, ale zároveň na něj mám pořád zlost. Hádá se to ve mně, protože nejsem šťastná. A nevím jak z toho ven. Jestli mě někdo trošku chápe, prosím o radu. Jakoukoliv. Třeba mně to otevře oči… Díky

Co na to všechno říká dcera?

Jinak proto jsem nikdy nechtěla domek, je tam víc práce než v bytě, není tolik času na výlety, atd., škoda, že Tě to nenapadlo dopředu.

A chlap bude chtít svoje dítě, bych řekla a pak se z toho už těžko vyhrabeš.

Zvládneš se o vás dvě postarat sama, myslím i finančně, chodíš do práce?

Pak by bylo ideální bydlet jen s dcerou a s bývalým můžete mít dobrý vztah a uvidíš, jak to dopadne, nebyli byste první ani poslední, kdo se k sobě vrátil.
Ale hned k němu bych nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9440
28.6.21 19:16

Alkoholik a trýznitel se změnil. Opravdu se to stává a natrvalo? Myslím, že je to jen komedie a ty máš pocit, že bude u něj líp. Takoví lidé se nemění!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
28.6.21 19:16

Co si. Představit pod. Pojmem fyzicky mě. Nepritahoval???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat