Naštěpená kyselina listová - přípravek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bedrunka01
Závislačka 3755 příspěvků 6 inzerátů 11.12.16 19:35
Naštěpená kyselina listová - přípravek

Ahojky. Nevíte, jestli je na trhu volně dostupná naštěpená kyselina listová kromě Femibionu? Ideálně tedy ne ve formě multivitamínu. Moc díky.

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 19:37
@bedrunka01 píše:
Ahojky. Nevíte, jestli je na trhu volně dostupná naštěpená kyselina listová kromě Femibionu? Ideálně tedy ne ve formě multivitamínu. Moc díky.

v nemecku se da sehnat kupovala mi ji tam sestrenice ale nazev si fakt nepamatuju :nevim:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15472 příspěvků 11.12.16 19:55

@bedrunka01 Fertiprona. Jeho vyhoda je, ze obsahuje mimo nastepene kyseliny listove i inositol, dostupny napr. v nosifolu.

bedrunka01
Závislačka 3755 příspěvků 6 inzerátů 12.12.16 20:02

Holky, díky. O Fortiproně slyším prvně a asi si zatím pořídím, google doporučuje Femibion, tečka. :roll: V zahraničí je těch přípravků vic, třeba Od Solgaru, který u nás nabízí snad všechny sve preparáty, jen ne tu jejich naštěpenou listovka. Nechápu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >