Nastřelení naušnic - Lenka Marie Šperlová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
abidail
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 25.06.12 12:26
Nastřelení naušnic - Lenka-Marie Šperlová

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli náhodou nebyl někdo se svojí dcerkou na nastřelení naušnic u téhle paní? Předem děkuji za odpovědí :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
kadlina
Neúnavná pisatelka 17315 příspěvků 25.06.12 13:36

Byla jsem tam s dcerou a musím říct, že jsem byla maximálně spokojená. Paní mi všechno vysvětlila, je vidět, že má velké zkušenosti jak s nastřelením, tak s dětmi. Ouška přeměřila důkladně i s ohledem na to, že dcera má každé ucho jiné. Pak rychle nastřelila a do ruky mi dala ještě papír s pokyny, co dělat, nedělat, co s tím, kdyby byl problém a hlavně to zakončila slovy, že kdybych si s něčím nevěděla rady, tak jí mám radši zavolat a neřešit to sama.
Ten papír jsem vážně ocenila, protože první půlrok malé jsem nebyla schopná si zapamatovat ani to, co jsem si sama uvařila k obědu, natož cokoliv složitějšího ;) Naštěstí jsem ho nepotřebovala, stačilo dodržet, že se na naušnice vůbec nesahá a dceři se to zahojilo naprosto bez problémů :palec:

abidail
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 26.06.12 22:32

Děkuji, paráda tak to jsem moc ráda. Už jsem objednaná na 10ho. Tak se moc těším. :) Jinak si také vůbec nic nepamatuji. Mám první mimčo, takže je toho aaaaž dooost :D :D

kittysha
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 2 inzeráty 29.11.13 13:22

Obnovuju - byli jste taky u této paní na nastřelení náušnic a jak to probíhalo? dceři je 6měs. a je teda dost akční:-( když měla rýmu, na nos si nedala vůbec šáhnout, stejné se zubama, prostě se tak mrská, že se jí do pusy vůbec nepodívám. Takže nastřelení náušnic vidím jako další bojový úkol:-)

ugluk
Hvězda diskuse 44650 příspěvků 29.11.13 13:29

Byla jsem loni a musim rict, ze to pani s detmi umi. A venuje jim tolik casu, kolik je potreba. Ma tam hracky, snazi se je zabavit, no a samozrejme vyuziva i matky k tomu, aby ditko na chvilku znehybnila. Je strasne pecliva, nejdriv vyznaci tecku, trikrat premeri milimetrovym pravitkem, necha odsouhlasit a pak pichne presne do te tecky. Jen to nekdy u divocejsich deti trochu dyl trva, no.

kittysha
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 2 inzeráty 29.11.13 15:52

@ugluk tak to ráda slyším, že se dětem věnuje a není to hrcprc:-) děkuju za příspěvek!

emma217
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 29.11.13 20:24

Já jsem byla u ní tak před 2 měsíci s malou. Paní je úžasná má trpělivost a opravdu si s tím vyhrála, aby vše bylo v pořádku. Byla jsem moc spokojená, nechala jsem si i udělat měření akupresurních bodů. Určitě si s tvoji malou poradí:-)

pamapi
Povídálka 13 příspěvků 24.02.16 20:38

Zdravím, nemáte s Mgr. Šperlovou nějaké aktuální zkušenosti? Naše doktorka náušnice nenastřeluje, tak řešíme, kam se vydat. Děkujeme.

cclarka
Nováček 6 příspěvků 24.02.16 21:34

@pamapi My byly s dcerkou ted v lednu a pani Sperlovou mohu rozhodne doporucit. Nikam nespecha, s detmi to umi a je moc pecliva, vse nekolikrat premerila. :)

Marky983
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 1 inzerát 24.02.16 21:50

My byli zrovna dnes s 21 mesicni :)…Take mohu doporucit.Maji tam i spoustu hracek na rozptýlení :)

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 24.02.16 21:58

Nemam aktualni info, ale snad se pocita kazda pochvala ;)
Byli jsme pred cca tremi lety, v Brne, obcas sem pichat jezdi, byla jedina, kdo nastreloval plastovy.
Hracky si nepamatuju, ale byla pecliva, pichnuto dobre.

Bambulka12
Kecalka 173 příspěvků 24.02.16 22:04

Pečlivá, milá, trpělivá, obě dcerky nastřelovala ona :palec: DOPORUČUJI :palec:

kittysha
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 2 inzeráty 15.09.16 13:29

Opet obnovuji a ptam se - kdy tak chodite s miminky? Zvazuju jit s necelym 5m mimcem. Puvodne jsem chtela po Hexe, ale tu jsem odlozila na 6m, takze 2 davku by mela nejdriv v 8m nebo pozdeji, a to uz asi nebude zadna sranda:) tak premyslim, esi to nezkusit radeji ted. Na webu pise, ze ocko by nemelo mit vliv na hojenin ani komplikace, takze to je jedno? Diky

Sabinka
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 15.09.16 13:43

Když jsem tam byla nedávno s dcerou, tak zrovna nejaké mamince doporučovala ten pátý měsíc. Jinak paní je opravdu profík.

warita
Echt Kelišová 9363 příspěvků 15.09.16 13:51

Holky, to se uz nedela nez miminko jde z porodnice? Ja dostala nausnicky nez si me mamka odnesla z porodky a moje sestra taky?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >