Nastřelení náušnic miminku ORL poliklinika Petrovice Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JennyZiz
Nováček 4 příspěvky 25.03.19 19:56
Nastřelení náušnic miminku ORL poliklinika Petrovice Praha

Ahoj milé maminky, prosím vás o informaci, jestli máte zkušenost s nastřelováním náušnic miminku na ORL v poliklinice Petrovice v Praze? A pokud ano, tak u jakého doktora či doktorky? Stále váhám, jestli jít raději na ORL k doktorovi nebo raději do specializovaného studia (našla jsem např. studio Bany na Smíchově). Předem moc díky za jakékoliv zkušenosti. Mějte pěkný večer :)

Reakce:
MáškaMarie33
Kecalka 283 příspěvků 25.03.19 20:03

Zkušenost s ORL nemám, ale s dcerkou se právě do tohoto studia chystáme.

nesssinka
Extra třída :D 11204 příspěvků 25.03.19 20:09

Doporučuji Bany, s dcerou jsem tam byla a maximální spokojenost.

OoOoOoOoOo
Stálice 90 příspěvků 25.03.19 20:18

Já byla s dcerou na ORL přibližně před 5 roky a vše úplně v pořádku … :-)

Xmichaelah
Kecalka 211 příspěvků 25.03.19 20:18

Rozhodne doporucuji studio, a pichnuti! My teda byli v HELLu, ale naprosta pecka!!! Orl bych prenechala to, na co se specializuji

OoOoOoOoOo
Stálice 90 příspěvků 25.03.19 20:22

Tak já si nechala propíchnout uši v dospělosti a za mě rozhodně nastřelení! Propíchnutí je fakt děsný to bych dceři neudělala :-D Dr. jí to nastřelila a měla klid :-) Kdo taky jiný ví o bodech v uchu víc než doktor, že? :-)

Xmichaelah
Kecalka 211 příspěvků 25.03.19 20:30

@OoOoOoOoOo no ja mam treba z detstvi nastrelene 2 nausnice a 2 pichnute.. mam je 25 let- pokazdne kdyz chytnu virozu, ty nastrelene se mi zaniti. Pokud si prectete jak usi pichaji odbornici, zjistite, ze to neni o nic horsi… krom toho, pokud jde o hygienu, rozhodne pichnuti.. rana, kterou vam udela tupa nausnice je proste nachylnejsi i na hojeni, a nevhodnost sperku je dalsi vec..borci, kteri se zivi pichanim piercingu povetsinou maji i znalosti z akupunktury.. a dle me dr ma lecit… :roll: ale u toho pichani- mala si vsimla, ze se neco deje, az kdyz ji pichal druhe ucho :palec:

ivašot.
Echt Kelišová 7506 příspěvků 25.03.19 21:14

Taky můžu Bany jen doporučit

JennyZiz
Nováček 4 příspěvky 28.03.19 09:06

Díky moc všem za vaše příspěvky :slight_smile: Myslím, že u me zatim vyhrava nastreleni a studio Bany.At vam dětičky pěkně rostou a dělají samou radost :slight_smile: Krásný den.

Váš příspěvek
Reklama