Nastřelení náušnic po očkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malinkydablik
Kecalka 146 příspěvků 06.03.18 01:13
Nastřelení náušnic po očkování

Ahoj, zapomněla jsem se zeptat doktorky. vcera jsme byly na prvním očkování hexa. Jak dlouho potom se můžou nastřelit nausnicky? Díky za odpoved

Reakce:

ajurka
Kecalka 107 příspěvků 06.03.18 01:55

Klidně hned já malé nechala nastřelit po týdnu

Dragonflyy
Stálice 53 příspěvků 06.03.18 06:10

Nám doktorka říkala, že prý tak za dva týdny, ale šla jsem cca po týdnu a v pohodě :palec:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2342 příspěvků 06.03.18 06:36

Mně na ORL, kde jsem nás na to objednávala, řekli 3 týdny po posledním - 14 dní po hexe jsme dávali ještě prevenar a teď navíc do toho ty chřipky, takže času dost…

Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 06:46

Nechávala jsem nastřelit tři měsíce před první hexou :mrgreen: Je to buřt…

Lekninka91
Extra třída :D 10421 příspěvků 06.03.18 06:49

U nas nausnice pichaji v porodnici

Ivčis
Závislačka 3951 příspěvků 06.03.18 07:39

Ja taky daleko před hexou. Klidně už běžte ;)

ElisC
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 111 inzerátů 06.03.18 07:39

@Malinkydablik u nás 14 dní po 2 dávce hexy.

smurfka
Nadpozemská drbna 29932 příspěvků 06.03.18 07:52

Týden po první hexe jsme byly…

Malinkydablik
Kecalka 146 příspěvků 06.03.18 08:00

@Lekninka91 fakt? to je hustý :mrgreen: já jsem to chtěla stihnout do vítání občánků a čekala jsem jak na trní až se doktorka rozjodne očkovat :)

smurfka
Nadpozemská drbna 29932 příspěvků 06.03.18 08:03
@Malinkydablik píše:
@Lekninka91 fakt? to je hustý :mrgreen: já jsem to chtěla stihnout do vítání občánků a čekala jsem jak na trní až se doktorka rozjodne očkovat :)

očkování mít nemusíš - nikdo ho nevyžaduje..když jsme byli na kožní píchat tak po nás očkovák nechtěla..ani kdyby si šla někam do zlatnictví tak ho nechtějí.. :nevim:

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 06.03.18 09:08

@Malinkydablik Zeptej se svojí doktorky, ona k tomu může mít svůj postoj. Naše chce dvě hexy - proč to nevím, ale mě to nevadilo. Já dávala stejně až po třech, nějak jsem na to nespěchala. PRvní je dostala v půl roce, druhá kolem 10. měsíce a třetí a až v roce - v závislosti na to, jak jsem posouvala očkování.
Známá chodí ke stejné doktorce a chtěla je brzy, tak ji „obešla“ a nechala jí je dát na ORL. Nechápu tady tu honbu za naušnicema :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >