Reklama

Nastřelení náušnic po očkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 06.03.18 01:13
Nastřelení náušnic po očkování

Ahoj, zapomněla jsem se zeptat doktorky. vcera jsme byly na prvním očkování hexa. Jak dlouho potom se můžou nastřelit nausnicky? Díky za odpoved

Reklama

Reakce:

ajurka
Stálice 97 příspěvků 06.03.18 01:55

Klidně hned já malé nechala nastřelit po týdnu

Dragonflyy
Povídálka 43 příspěvků 06.03.18 06:10

Nám doktorka říkala, že prý tak za dva týdny, ale šla jsem cca po týdnu a v pohodě :palec:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 06.03.18 06:36

Mně na ORL, kde jsem nás na to objednávala, řekli 3 týdny po posledním - 14 dní po hexe jsme dávali ještě prevenar a teď navíc do toho ty chřipky, takže času dost…

Icestar
Závislačka 4209 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 06:46

Nechávala jsem nastřelit tři měsíce před první hexou :mrgreen: Je to buřt…

Lekninka91
Extra třída :D 10268 příspěvků 06.03.18 06:49

U nas nausnice pichaji v porodnici

Ivčis
Závislačka 3744 příspěvků 06.03.18 07:39

Ja taky daleko před hexou. Klidně už běžte ;)

ElisC
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 2 inzeráty 06.03.18 07:39

@Malinkydablik u nás 14 dní po 2 dávce hexy.

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 06.03.18 07:52

Týden po první hexe jsme byly…

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 06.03.18 08:00

@Lekninka91 fakt? to je hustý :mrgreen: já jsem to chtěla stihnout do vítání občánků a čekala jsem jak na trní až se doktorka rozjodne očkovat :)

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 06.03.18 08:03
@Malinkydablik píše:
@Lekninka91 fakt? to je hustý :mrgreen: já jsem to chtěla stihnout do vítání občánků a čekala jsem jak na trní až se doktorka rozjodne očkovat :)

očkování mít nemusíš - nikdo ho nevyžaduje..když jsme byli na kožní píchat tak po nás očkovák nechtěla..ani kdyby si šla někam do zlatnictví tak ho nechtějí.. :nevim:

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 06.03.18 09:08

@Malinkydablik Zeptej se svojí doktorky, ona k tomu může mít svůj postoj. Naše chce dvě hexy - proč to nevím, ale mě to nevadilo. Já dávala stejně až po třech, nějak jsem na to nespěchala. PRvní je dostala v půl roce, druhá kolem 10. měsíce a třetí a až v roce - v závislosti na to, jak jsem posouvala očkování.
Známá chodí ke stejné doktorce a chtěla je brzy, tak ji „obešla“ a nechala jí je dát na ORL. Nechápu tady tu honbu za naušnicema :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >