Nastřelení náušnic v 10 měsících?

3815
6.6.13 23:58

Nastřelení naušnic v 10m?

Zdravím :mavam:
Dceři je skoro 9,5m a stále nemá naušničky, protože se nějak s manželem nemůžeme shodnout a dohodnout :( Já chci a on nechce, že jí nechce působit bolest, že je mít nemusí, že si je pak nechá nastřelit sama až bude chtít… To já teda nesu dost těžce… Taky jak už je větší, tak máme strach, aby se za ně netahala… Jestli není lepší už zase počkat, až bude trošku větší… Potají jsem jí je nechtěla nastřelovat, myslím, že by s tím měli souhlasit oba rodiče… Tak jsem se chtěla zeptat, jestli jste nechali v tomto věku dcerce naušničky nastřelit a jak to snášela - jestli se netahala. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50730
7.6.13 00:04

Já jsem to oznámila tak, že chci, aby je měla a manžel ustoupil (původně ještě kdysi říkal, že by to nechal spíš na ní). Nastřelovali jsme v devíti měsících, netahala si za ně, bylo to bez problémů. Akorát jí hodně vadilo, že ji držíme, bolest jako takovou si myslím necítila - ječela už u kreslení puntíků fixkou :mrgreen:

Manžel jí to pak chválil, předpokládám, že upřímně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.13 00:06

Mě dcerka tahala za náušničky už v 5. měsíci. Ale já nechala píchat a dávala klasické vysící. Ty nastřelovací by taht nemusela, jsu to takové pecičky. Pokud manžel souhlaí, tak bych do toho šla. VNejlepší je léto na to, když nemusíš nějak extrémně oblékat a přetahovat věci přes hlavu. V zimě je to blbý. No můžeš nechat na ní až bude větší, ale zase ti asi nebude tka držet, jak teď. TeDˇji ještě přepereš :-) Jinak bolest to není, když to nebolí dospělého, tak to nebude bolet ani dítě. Ouško může hnisat, náš případ, ale brzy se to zhojilo. A dobré je, že si to dítě nebud epamatovat.

• Citovat
  • Nahlásit
204
7.6.13 00:10

@wona

Ahoj, pracuji u pediatra v Praze a nastřeluji…Z vlastní zkušenosti-čím je dítě starší a větší, hůře se to dělá. Nejdřív namaluješ místo-aby bylo stejně na obou ouškách a pak se do toho nastřelí náušnice…Pokud není dost veliká, aby spolupracovala a opravdu to chtěla-je to složitější. Jednu většinou dá, ale tu druhou nemusí úplně držet…Myslím tím teď věk 2-4 roky.Pak už se dají zase někak ovlivnit. Nejlepší je to po 3 měsíci, ale 8 taky jde…Šla bych do toho co nejdříve, bud to snesitelnější pro všechny. Je to úžasná metoda, nekrvácí, nehnisá, nealergizuje-i když jsou plastové. Je to během vteřiny v uchu-i zavřená náušnička…Za 2 měsíce je můžeš vyměnit, ale nemusíš…Pokud je tam chceš mít, můžeš jak dlouho chceš. Já doporučuju a píchat už bych je nechtěla jehlouu ani za nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
7.6.13 00:13
@Anonymní píše:
Mě dcerka tahala za náušničky už v 5. měsíci. Ale já nechala píchat a dávala klasické vysící. Ty nastřelovací by taht nemusela, jsu to takové pecičky. Pokud manžel souhlaí, tak bych do toho šla. VNejlepší je léto na to, když nemusíš nějak extrémně oblékat a přetahovat věci přes hlavu. V zimě je to blbý. No můžeš nechat na ní až bude větší, ale zase ti asi nebude tka držet, jak teď. TeDˇji ještě přepereš :-) Jinak bolest to není, když to nebolí dospělého, tak to nebude bolet ani dítě. Ouško může hnisat, náš případ, ale brzy se to zhojilo. A dobré je, že si to dítě nebud epamatovat.

@Angua To já vím, že to nebolí, to jen cvakne :D Nechala jsem si nastřelit 2 naušnice v 15ti letech a nic to nebylo - teda 2 navíc, do 15ti jsem bez naušnic nebyla :lol:
Ještě teda také řeším, že on nechce :evil: No dělat to proti jeho vůli nechci :nevim: To bych pak asi schytala :oops:

Příspěvek upraven 07.06.13 v 00:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
7.6.13 00:20

@andrea74 Tak tou jehlou si to už ani nedokážu představit… Ona má teda hroznou sílu, tak to bude teda drsný ji udržet :think: A ty plastový jsou stejně veliký jako ty z chirurgické oceli? (ty mi tenkrát nastřelili, tak abych mohla porovnat) Dala bych jí pro začátek asi úplně malinkatý pecičky, aby jí nevadily…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
7.6.13 00:21

@wona musíš ho zpracovat :mrgreen: Já mám v tomhle štěstí, že manžel je na tyhle věci docela splachovací - takže když to moc chci, tak na to nakonec kývne :lol: Koneckonců je to ženská záležitost, tak co do toho kecá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
7.6.13 00:22
@wona píše:
@andrea74 Tak tou jehlou si to už ani nedokážu představit… Ona má teda hroznou sílu, tak to bude teda drsný ji udržet :think: A ty plastový jsou stejně veliký jako ty z chirurgické oceli? (ty mi tenkrát nastřelili, tak abych mohla porovnat) Dala bych jí pro začátek asi úplně malinkatý pecičky, aby jí nevadily…

Ty naše mi přišly stejně velké jak náušnice, co kdysi nastřelovali mně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
7.6.13 00:25

@Angua No on je hrozně - co se týče ní - přecitlivělej. Je to prostě jeho holčička, která je hezká i bez naušnic - jak říká a té nikdo nesmí ubližovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
7.6.13 00:26

Jinak já měla v pubertě i piercing v nose a v bradě, takže já s tím problém nemám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
7.6.13 00:27

Náušničky

Ahoj, my jsme nechali propíchnout ouška až v 10. měsíci, dříve jsme se k tomu nějak nedostali. Bylo to divoké… Holčina už se s námi prala… Uši jsme předtím nechali vyšetřit akupunkturistou, což doporučuji. Jinak čím dříve, tím lépe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
7.6.13 00:30

Nechala jsem nastřelit sice o něco dřív, někdy po půl roce, ale netahala si je. To bude o dítěti. Problém je akorát ve větší fixaci, drželi jsme holku dvě, aby se nepohnula, samozřejmě hrozně řvala. Ale povedlo se. Spíš jak se o uši pak třela ve spánku, často jí dírky krvácely a trvalo déle než se zahojily, naušničky byly celkem vysoké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
7.6.13 00:36

Ale ty nastřelovací se po čase musí vyndat, né?! kamarádky dcerce dělaly neplechu… uf, zlatí kluci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
7.6.13 00:38
@Simoush píše:
Ale ty nastřelovací se po čase musí vyndat, né?! kamarádky dcerce dělaly neplechu… uf, zlatí kluci :)

Jojo, po zhojení se vymění-dělala jsem ve spánku, můžou zůstat ale dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
7.6.13 00:41
@wona píše:
@Angua No on je hrozně - co se týče ní - přecitlivělej. Je to prostě jeho holčička, která je hezká i bez naušnic - jak říká a té nikdo nesmí ubližovat :mrgreen:

To chápu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat