nastřelení náušnic v Ostravě

3492
21.7.08 18:01

nastřelení náušnic v Ostravě

Ahoj holky,

potřebuju poradit, kde můžu nechat malé nastřelit náušnice v Ostravě? Nechci v kosmetických salónech, ale normálně u dr. Sice už jsem domluvená s naší dr. na propíchnutí oušek, ale zjišťuju, že na to asi nemám :roll: a taky jsem přečetla kde co a nastřelení asi bude lepší pro nás obě :wink:

Děkuji za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
21.7.08 20:09

Ahojky Ajjii, pokud si dobre pamatuji,nausnice nastreluje napr.Dr.Sykora,ma soukromou chirurgickou ambulanci v Hrabuvce na ul.Krakovska 28. Je moc prijemny,ale cenu nevim. Mej se hezky. Pa Radka neprihlasena Slysil

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
21.7.08 20:12

Ahoj Ajjko, tak já ti sice neporadím ohledně nastřelení, ale nám taky píchala uši naše mudr. a já jsem u toho nebyla,neboť bych to asi nezvládla,potom mi ji přinesli,a já už jsem si ji božatko odnesla domů s tamponkama na uších, dala jsem ji šáteček ať se jí zastaví krvácení, a pak jsem doma po dobu cca 7 dní otáčela náušničkama a na začátku ošetřila lihem. Mylím, že to zvládneš i ty, a taky bych se asi více svěřila do rukou lékaře, než jakési osůbky v salonu..Doufám, že jsem tě aspoň trošku uklidnila, však to Viktorka zvládne na jedničku uvidíš :-)
Denisa

• Nahlásit
  • Citovat
204
21.7.08 20:15

Ajjko, ta druhá nepřihlášená jsem já Denise77 :-)
pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
22.7.08 11:18

Ahoj,
neporadím ,kde nastřelují náušničky v Ostravě,ale přidám čerstvou zkušenost s nastřelením.
Včera jsme byli s naší Rozárkou v Plzni na ORL právě nechat nastřelit náušničky a jen doporučuji.
Dělá to dr. na ORL. Manža se po:,–(il do vyšetřovacího křesla,malou si vzal k sobě do klína a držel ji ručičky a dr. to během mžiku nastřelila.
Malá jen trochu brekla a za chvilku v pohodě. Žádný řev se nekonal.
Cena za nastřelení 500,–,výběr náušniček veliký. Takže nastřelení jen a jen doporučuji.

Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1633
22.7.08 18:25

AHojky, my jsme z Karlových Varů a taky jsem malý nechala naušničky nastřely. Tři týdny s nastřelenýma naušničkama v pohodě, pak dostala svoje zlatý a už přes týden jí to hnisá. Nevim, jestli je to těma naušnicema, ale možná pro příště bych radši volila píchnutí od doktorky. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
23.7.08 09:17

taky jsem chtěla nastřelení, ale moje lékařka jen propícháva. takže malá byla minulý týden na propíchnutí-ve svých 7 měsících. Během 5 minut hotovo, a po týdnu úplně v pořádku. Mazala jsem framykoinem. Mimoto, jsem jí ty naušničky druhý den sundala a dala jí menší (ve spánku), a úplně v pohodě. Myslím, že se není čeho bát, vypadá to horší, než to doopravdy je :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9214
8.8.11 16:29

Ahoj holky, prosím kde jste nechávaly nastřelit svým princeznám náušnice v Ostravě?
Dostala jsem kontakt na MuDr.Sikoru,ale teda chce za to 500 Kč.Jinde holky platí od 200Kč do 300 Kč…za náušnice i zákrok…Prosím poraďte......... :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
1.6.16 20:02

Nastereleni nausnic v OV?

Ahoj holky, obnovuji diskuzi.

Doporucte prosim nekdo, kam zajit male nechat nastrelit nausnicky. Je mi celkem jedno, jestli Mudr. ci kosmeticka a rada si priplatim za jistotu, ze sluzbu provedou kvalitne (v cistote a hezky). V ramci Ostravy a okoli pokud mozno.

Dekuji moc! :kytka:

T.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 20:05

@Tucka
MUDr. Barbora Branna, fakt kvalita, odzkouseno, cenu uz nevim.
anonym z duvodu lokality, prosim respektovat

• Nahlásit
  • Citovat
1.6.16 20:09

Ahojky myslim ze v dnesni dobe hodne doktorek spise nastreluje je to pro decka šetrnější. Mame nastreleny a mala za dve hodky otom vubec nevedela. Navic jsou takove nausnicky ktery jsou proti alergeni a nemusi se mazat ani protacet tak jsou opravdu setrne a vipadaji lip jak zlate pichnute. Cena je vissi 450 KC ale stoji to za to nez decko trapit propichnutim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
1.6.16 23:44
@Anonymní píše:
@Tucka
MUDr. Barbora Branna, fakt kvalita, odzkouseno, cenu uz nevim.
anonym z duvodu lokality, prosim respektovat

Super, vypada to tam ok :) dekuji, ahoj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
30.6.16 16:27

Maminky, prosím Vás byla jste některá v poslední době u pana Dr. Sikory v Hrabůvce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama