Nastřelení náušnic v pozdějším věku

324
22.5.16 20:58

Nastřelení náušnic v pozdějším věku

Ahojte, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nechal holčičce píchnout uši/nastřelit náušnici v pozdějším věku. 12m a víc. Máte s tím nějaké zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7531
22.5.16 21:08

Já si nechala nastřelit naušnice ve 30letech, nastřelení vůbec nebolí, takže bych se u dítěte taky nebála, u svojí malé to taky budeme řešit později, až opravdu bude naušnice chtít. Max se lekne, víc ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3R
2824
22.5.16 21:14
[citace@Charlie18 píše:
Ahojte, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nechal holčičce píchnout uši/nastřelit náušnici v pozdějším věku. 12m a víc. Máte s tím nějaké zkušenosti?

Ahoj, nevím jestli ti to nějak pomůže. Já si nechala nastřelit ve 20ti a vůbec nebolelo, nehnisalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25214
22.5.16 21:16

@medunka23 ono nebolí ani to píchání, spíš to tlačí, já si nechávala píchat ve 12 letech prvně a pak sem si sama píchla eště 3 dírky nad to… ale já to vidim spíš tak že sem se rozhodla sama, nikdo mi zbytečně nepropichoval uši a ani já bych dítěti ouška nepíchala, když bude chtít náušnce jako starší může si je nechat píchnout kdykoliv… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
22.5.16 21:21

Mě jde spíš malé holčičky, ale díky za odpověď. Já bych to teda neřešila, ale naše babičky jsou nervózní, že náušnice ještě nemá. Já v tom problém nevidím, ale ony do mě hučí, že si to bude tahat, nenechá si je nastřelit a jiné hrůzy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
22.5.16 21:23

A proč jí nenechat, ať se rozhodne sama, až bude starší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33222
22.5.16 21:23

Dcera měla špatně píchnuté uši, takže si asi ve 12 letech nechala nastřelit náušnice a v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24635
22.5.16 21:25

Majda si nechala nastřelit v 6 letech. Prý to nebolelo, žádné potíže s tím nebyly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
22.5.16 21:26

Tak nechej nastřelil az si ona sama rekne, az na to bude mit rozum, aby si pak nic netahala, vsak to neni povinnost mit jako holka náušnice, ne??? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25041
22.5.16 21:39

Nastřelovali jsme ve dvou letech. Nastřelili první, malá vykulila oči, šup druhá. V té době jsem ještě kojila, tak jsem ji dala napít a šli jsme domů. Takže pohoda…paní co go dělala byla velmi šikovná a rychlá.
Vlastně jsme šli do hračkárny a vybrala si plyšáka.
Neplakala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
22.5.16 21:39
@Charlie18 píše:
Mě jde spíš malé holčičky, ale díky za odpověď. Já bych to teda neřešila, ale naše babičky jsou nervózní, že náušnice ještě nemá. Já v tom problém nevidím, ale ony do mě hučí, že si to bude tahat, nenechá si je nastřelit a jiné hrůzy :roll:

my jsme to odkladali a odkladali a ted ma mala pres 2r a nausnice nema, protoze po tom roce uz nam prislo, ze to pujde s ni spatne. Mi to bylo tak nejak jedno, manzel ale protaci panenky doted, protoze mala ma malinko vlasu a kazdy si mysli, ze je to kluk a babicce je lito, ze mala nenosi nausnicky, co ji koupila. Takze jako teoreticky jsem si rikala, ze to nevadi, kdyz je mit nebude od mala, ale prakticky je mi nakonec lito, ze jsme ji je nenechali nastrelit hned jako miminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2138
22.5.16 21:54

Starší dceři jsme nechali nastřelit náušnice před třetími narozeninami. Přála si je, viděla u mě, mladší ségry a sestřenky, že je máme a chtěla taky, zvládla to v pohodě, říkala, že to nebolelo (měla to natřené anestetickou mastičkou).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
22.5.16 22:12
@Charlie18 píše:
Mě jde spíš malé holčičky, ale díky za odpověď. Já bych to teda neřešila, ale naše babičky jsou nervózní, že náušnice ještě nemá. Já v tom problém nevidím, ale ony do mě hučí, že si to bude tahat, nenechá si je nastřelit a jiné hrůzy :roll:

pokud v tom ty problém nevidíš, je lepší když se pro to rozhodne sama, naše 2,5r už občas má takový chvilky, že by je i chtěla, ale nechám to na ní, teď na to jakoby pozapomněla, ale myslím že s nástupem do školky se to opět probudí.
Pokud to sama bude chtít, nebude za to tahat.
Jinak mám pediatričku a její názor je, že když pícháš hodně malinkýmu miminku, může se stát, že je ta dírka potom šouplá, i když bych řekla, že to bývávalo, dneska jsem už dlouho neviděla dírku mimo střed lalůčku… ale tak je to jen názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16985
22.5.16 22:22

@Charlie18 my jsme nechavali nastrelit ve veku 12,5 mesicu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2395
22.5.16 22:23

Moje 12-leta dcera ma dirky vysoko a kazdou jinak :roll: Pichala ji je doktorka ve 3 mesicich. Proto jsem ted druhe dceri zatim nenechala usi pichnout a mam taky v planu nechat nastrelit az bude chtit sama. Jsou ji 2. Vlasky jsem ji ostrihala, nenechala si tam sponecku ani nic jineho. Obleceni ma dost holcici a taky si ji pletou s klukem, nechapu a neresim. U nas to resi starsi sourozenci tak snad se uz brzy slecinka rozhodne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat