Nastřelení náušnic ve 14 měsících, není pozdě?

304
22.3.17 14:28

Nastreleni nausnic ve 14mesicich, neni pozde?

Ahoj, chtela bych se zeptat jestli neni pozde s nastrelenim nausnic ve 14mesicich?… vim ze sme to meli udelat uz davno, ale nejak ani nedovedu rict proc sme to stale odkladaly :zed:…udelaji nam to vubec nekde kdyz ji je tolik?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24837
22.3.17 14:30

@lenka.kob Proč by neudělali, nastřelit náušnice si snad nechávají i dospělí, není to nijak limitováno věkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
22.3.17 14:32

Když dceru udržíš, aby sebou necukla, tak prosím, já si na to v tomto věku netroufla (jako miminu jsme kvůli operaci nedali) a tak si je nechala malá nastřelit ve třech letech, když už sama chtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 14:37

Nechávala jsem nastřelovat „až“ ve 12ti m..,seděla vklidu, ani nepipla :palec:
Záleží, jak to zvládne usedět, jinak to omezené není, můžeš nechat nastřelit při odchodu z porodnice, v roce, ve dvou v deseti, v devadesati :mrgreen:.záleží na vás :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
22.3.17 14:41

Já si je nechala nastřelit skoro ve čtyřiceti :mrgreen: A dcerce až v pěti letech, když si o tom tak nějak sama dokázala rozhodnout. Naopak moc nechápu, proč to nastřelujete už miminům, co z toho nemají rozum :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
22.3.17 15:01

Taky jsem přemýšlela jestli dat dceři v roce nastřelit náušničky ale nakonec jí nechám ať se sama rozhodne. Myslim si, že by si za ně ted tahala a kdo ví jestli by si je i nevytrhla :D s tim jak ji dam třeba calenku tak si ji okamžitě dává dolu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24396
22.3.17 15:13

Moje dcera taky měla až v pěti letech…
Jako není to problém, ale pouvažovala bych, jestli už to taky nenechat až na později, kdy se případně nebude bránit (nevím, jak velká kámoška je s doktorama :lol: ) a hlavně si na ně nebude sahat - ať si tam nezanese infekci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7932
22.3.17 15:21

Mladší jsme je dávali někdy kolem 10 měsíců, naprosto v pohodě, starší bylo v té době asi 3,5 (náušnice neměla, protože dlouho měla odloženou hexu a pak jsme to nějak přestali řešit). To nám paní rovnou řekla, že to je blbý věk, ať ještě počkáme. Nakonec jí je dávala asi v 6 letech, když si je malá vyprosila - a taky naprosto v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
22.3.17 15:58
@Gina108 píše:
Já si je nechala nastřelit skoro ve čtyřiceti :mrgreen: A dcerce až v pěti letech, když si o tom tak nějak sama dokázala rozhodnout. Naopak moc nechápu, proč to nastřelujete už miminům, co z toho nemají rozum :nevim:

Nějak tak… já náušnice nastřelené nemám doteď, ani nechci a jsem i ráda, že mi to mamka nenechala dělat - ona taky nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3054
22.3.17 16:52

@Gina108, mám to stejně, dcera je dostala v pěti a kousek, když si řekla, že je chce… @lenka.kob, asi bych chvilku počkala, až bude dcerka větší, ať neodejdete jen s jednou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
22.3.17 20:01
@MarieP píše:
@Gina108, mám to stejně, dcera je dostala v pěti a kousek, když si řekla, že je chce… @lenka.kob, asi bych chvilku počkala, až bude dcerka větší, ať neodejdete jen s jednou :lol:

Jojo, to nám doktor taky říkal, že kdyžtak bude mít zatím jen jednu, tak jsme to nechali na ní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22441
22.3.17 20:20
@lenka.kob píše:
Ahoj, chtela bych se zeptat jestli neni pozde s nastrelenim nausnic ve 14mesicich?… vim ze sme to meli udelat uz davno, ale nejak ani nedovedu rict proc sme to stale odkladaly :zed:…udelaji nam to vubec nekde kdyz ji je tolik?!

Není, rozhodně ne. Naše doktorka je dává ráda až po všech hexách a holky měli odklad, tak měli naušnice až po roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.19 14:19

Taky to teď řeším - mám dvě holky, 1 a 4 roky. Starší jsme nechali nastřelit u jakože profesionálky, která se tím živí, v 7 měsících - už tehdy měla asymetrická ouška a mně přišly dírky asymetrické, ale prý to tak má být, tak jsem nakonec souhlasila. Já blbec. :zed: Do roku holce povyrostly lalůčky a ty náušnice zůstaly poměrně vysoko, jedna je přibližně uprostřed, druhá asi 2 mm šikmo nad středem. A ještě navíc obě dírky jsou šikmo, takže rovná náušnice trčí jakoby nahoru. S věkem, jak ucho dál roste, je to výraznější. Holce jsou 4 roky, nic netuší a ráda se parádí. Asi by těžko nesla, že jsem jí náušnice sebrala, navíc hrozí, že dírky stejně nezarostou a nebo bude mít jizvu. Hrozně mě to hlodá, ale nakonec nejrozumnější bude nechat to být a případně jí zaplatit plastiku, jestli jí to bude v budoucnu vadit.
U mladší holky jsme proto chtěli počkat, až jí ucho víc naroste a nebylo z toho znovu překvapení, jak to dopadne. No, jenže… Už má 13 měsíců, je velká, silná, rve si uvázané čepice i s hlavou a tak. Je taková hodně urputná, jak se rozhodne, že něco sebere/utrhne/ukousne, tak prostě nedá pokoj, dokud to neschováme a nebo se jí to nepovede. A proto mám strach. Chlap by ji při tom nastřelování udržel, ale co pak? Rvalo si vaše dítě náušnice? Nebo bude lepší počkat, až…?

• Nahlásit
  • Citovat
17709
11.5.19 14:24
@Anonymní píše:
Taky to teď řeším - mám dvě holky, 1 a 4 roky. Starší jsme nechali nastřelit u jakože profesionálky, která se tím živí, v 7 měsících - už tehdy měla asymetrická ouška a mně přišly dírky asymetrické, ale prý to tak má být, tak jsem nakonec souhlasila. Já blbec. :zed: Do roku holce povyrostly lalůčky a ty náušnice zůstaly poměrně vysoko, jedna je přibližně uprostřed, druhá asi 2 mm šikmo nad středem. A ještě navíc obě dírky jsou šikmo, takže rovná náušnice trčí jakoby nahoru. S věkem, jak ucho dál roste, je to výraznější. Holce jsou 4 roky, nic netuší a ráda se parádí. Asi by těžko nesla, že jsem jí náušnice sebrala, navíc hrozí, že dírky stejně nezarostou a nebo bude mít jizvu. Hrozně mě to hlodá, ale nakonec nejrozumnější bude nechat to být a případně jí zaplatit plastiku, jestli jí to bude v budoucnu vadit.
U mladší holky jsme proto chtěli počkat, až jí ucho víc naroste a nebylo z toho znovu překvapení, jak to dopadne. No, jenže… Už má 13 měsíců, je velká, silná, rve si uvázané čepice i s hlavou a tak. Je taková hodně urputná, jak se rozhodne, že něco sebere/utrhne/ukousne, tak prostě nedá pokoj, dokud to neschováme a nebo se jí to nepovede. A proto mám strach. Chlap by ji při tom nastřelování udržel, ale co pak? Rvalo si vaše dítě náušnice? Nebo bude lepší počkat, až…?

starší to nech normálně zarůst moc to řešíš stejně si jich tam v patnácti nandá dvacet ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.19 14:32
@ka2ka píše:
starší to nech normálně zarůst moc to řešíš stejně si jich tam v patnácti nandá dvacet ;)

Jo, to mi říká chlap taky - ty řešíš 2 milimetry a ona si tam nakonec dá trubku od wc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama