Nastřelení nebo propíchnutí oušek? Náušnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lupinek852
Povídálka 42 příspěvků 15.08.19 14:15
Nastřeleni nebo propichnuti oušek? Naušnice

Dobry den, rada bych se zeptala. Jake mate zkusenosti s naušničkami. Nechavali jste nastrelit nebo propichnout+ duvod proc jste se tak rozhodli. Chtela bych aby to moji holcicku moc nebolelo :(. Znama zase rikala, ze kdyz nastreluji, musi mit par tydnu nausnice- s uzaverem do zasu a muze ji to tlačit pri spinkani.
Děkuji :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Fazulina
Závislačka 4791 příspěvků 15.08.19 14:17

Počkala bych, až bude holčička tak velká, že si o náušnice řekne sama. Pokud nebude chtít, tragédii bych z toho nedělala. Moje 6letá dcera náušnice nemá a vůbec po nich nijak netouží…

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 15.08.19 14:19

Mám zkušenost s obojím první dcera má náušnice píchnutý a druhá nastřelený a za mě nastřelení je lepší, o píchnutý je potřeba se starat, mazat to a čistit, nastřelený tam není potřeba žádná extra péče, narozdíl od propíchnutých není poznat jak dlouho náušnice má protože to není ani začervenalý okolo. A uzávěry náušnic dceru netlačily špunt byl až do kraje navíc náušnice i pěkně vypadají a kdyby dcera jednu neztratila tak by je měla dodneška :)

Kukacka123
Závislačka 4230 příspěvků 15.08.19 14:21

@Lupinek852 nechavali jsme nastrelit a uplne v pohode - nehnisalo, netlacilo, nesahala si na to, pohoda ;) nechapu moc ted tu dobu, kdy se to nechava na diteti, az bude chtet. Ja sama bych se bala si to nechat ted i nastrelit, jsem hrozna posera (i kdyz po porodu uz bych zvladla asi vse) :mrgreen: ale nasim bych to mela za zly ted asi :lol: nechapu, proc by mi to nedali a pokud nausnice chtit nebude, nemusi je nosit ;) ale to je muj nazor, kazdeho vec :mavam:

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 99 inzerátů 15.08.19 14:24
@Ravedd píše:
Mám zkušenost s obojím první dcera má náušnice píchnutý a druhá nastřelený a za mě nastřelení je lepší, o píchnutý je potřeba se starat, mazat to a čistit, nastřelený tam není potřeba žádná extra péče, narozdíl od propíchnutých není poznat jak dlouho náušnice má protože to není ani začervenalý okolo. A uzávěry náušnic dceru netlačily špunt byl až do kraje navíc náušnice i pěkně vypadají a kdyby dcera jednu neztratila tak by je měla dodneška :)

souhlasím, nastřelení jednoznačně lepší, ale 1. dceři hnisalo jedno ouško i po nastřelení, ale do 2 dnů to bylo ok, přijde mi že nastřelení nebolí, dcera v tu chvíli ani nepípla ;)
Naušnice netlačí, ale právě nám už se taky jedna u mladší málem ztratila, starší je ztratila asi po půl roce :-) ale mým holkám se zachytávají za kudrnaté vlasy ;)

Martassek
Kecalka 436 příspěvků 15.08.19 14:26

Určitě nastřelit. Je to bezbolestná rychlovka. Sama mám nastřelené naušnice a je to jenom takový tlak, vůbec to nebolí to nastřelení. :palec:

Lupinek852
Povídálka 42 příspěvků 15.08.19 14:27

@Fazulina nas tim jsme take s manželem přemyšleli, ale nakonec jsme si řekli, že by se pote bála nechat nastřelit nebo propichnout.

Lupinek852
Povídálka 42 příspěvků 15.08.19 14:29
@Ravedd píše:
Mám zkušenost s obojím první dcera má náušnice píchnutý a druhá nastřelený a za mě nastřelení je lepší, o píchnutý je potřeba se starat, mazat to a čistit, nastřelený tam není potřeba žádná extra péče, narozdíl od propíchnutých není poznat jak dlouho náušnice má protože to není ani začervenalý okolo. A uzávěry náušnic dceru netlačily špunt byl až do kraje navíc náušnice i pěkně vypadají a kdyby dcera jednu neztratila tak by

Děkuji mockrat :)!

Lupinek852
Povídálka 42 příspěvků 15.08.19 14:30
@Martassek píše:
Určitě nastřelit. Je to bezbolestná rychlovka. Sama mám nastřelené naušnice a je to jenom takový tlak, vůbec to nebolí to nastřelení. :palec:

Děkuji, nerada bych ji zpusobila bolest. Byli jsme ted na prvnim očkovani a plakala, coz mi uplne rvalo srdicko.

Pajka89
Závislačka 2607 příspěvků 15.08.19 14:35

Usi bych teda jehlou pichat nenechala, to mi prijde drasticky :nevim: Svoji holce jsem nechala nastrelit. Par vterin pobrekla, a pak uz ani nevedela, ze je ma.. A dal bez problemu.

MáškaMarie33
Kecalka 363 příspěvků 15.08.19 14:37

Nechávala jsem nastřelit dceři náušničky v půl roce, úplně v pohodě, nehnisalo to ani nebolelo. Byli jsme v salonu.

Příšera
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 15.08.19 14:41

Já dřív byla proti nastřelení a nakonec jsme dceři nechali taky nastřelit a nelituji! Známé děti měly píchnuté a hnisalo to. Dcera během deseti vteřin o ničem nevěděla, hned jak přijeli domu tak ani nebylo poznat, že to má nové :)) prý jen trošku zaplakala že se lekla, jinak vůbec nic :) a všechno bylo úplně bez problémů.

Janli
Extra třída :D 10187 příspěvků 15.08.19 14:48

Proč dávat miminu naušnice? Ono to má pro něj nějaký význam nebo to děláš jen proto, aby jsi se s ním mohla chlubit? Nezbytný očkování ti tve srdíčko a zbytečný propichování uší nebude? Moje dcery nemají ani jedna naušnice. Nebudu takovou věc rozhodovat za ně. Když je budou chtít, dostanou je.

Fazulina
Závislačka 4791 příspěvků 15.08.19 14:49
@Lupinek852 píše:
@Fazulina nas tim jsme take s manželem přemyšleli, ale nakonec jsme si řekli, že by se pote bála nechat nastřelit nebo propichnout.

A to by vadilo? To je nějaká nutnost mít náušnice? Já jsem sama se odhodlala až na druhém stupni základní školy, a to šlo o píchání jehlou tehdy, ne nastřelení. Prostě až bude hodně chtít náušnice, tak si sama řekne… Píchání do mimin proti jejich vůli (pokud nejde o injekci u lékaře) nechápu.

Kukacka123
Závislačka 4230 příspěvků 15.08.19 14:51

@Janli @Fazulina holky, zakladatelka se ale nepta na to, zda ano ci ne, ocividne je rozhodnuta a je to jeji vec :P :lol: pta se ale, zda pichnout nebo nastrelit ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama