Nastrih podjazykove uzdicky

18
30.6.21 11:12

Nastrih podjazykove uzdicky

Ahoj holky, zítra nás s dcerou ceka prestrizeni podjazykove uzdicky. Dceři je 5 let a chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti. Jak to deti zvládli, jak dlouho je to bolelo a hlavně také jaké jídlo?? Vím, že první den jen mixované aby nemusela kousat, ale nevím pak druhy den.. budu ráda za každou radu a zkušenost :) myslím, že jsem vic vyplasena než dcera :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11
30.6.21 11:38

Synovi uzdičku ustřihl doktor na šestinedělí druhý den po porodu nějakýma nůžkama, co tam ležely na stole. Nestihla jsem vůbec zareagovat. Ještě ten den se ale syn začal normálně kojit. Ranka se nijak neošetřovala. Ani krev netekla a určitě nebrečel. U staršího dítěte nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.6.21 11:58

Dobrý den, dělali mi to asi jako šestileté. Píchli mi nad dáseň umrtvení, šmik a bylo to. Nejvíc bolela ta injekce, pak trochu po tom co to přišlo k sobě. Nic hrozného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8154
30.6.21 12:24

Dcera byla taky v pěti letech. Umrtvili jí to a šmik, bylo to rychlé, prý ji to trochu bolelo jen ten den, nebo spíš štípalo to, když se jí tam dostalo jídlo. Nic zvláštního jsme nedodržovali, druhý den už byla úplně ok. Sice se to bez slz neobešlo, ale nemá z toho žádné trauma, další návštěvy u zubaře byly v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
30.6.21 13:03

Michelle @Michelle_M jee dekuji. Tak to jste mě uklidnila. A takže jídlo jste dávala hned normální? Doufám, ze to bude mít taky už druhý den v pohodě, ale v pusince se to prý hojí rychleji tak snad joo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8154
30.6.21 14:55

@Leila22 Já myslím, že i večeři ten den už měla normální. Ona měla tu uzdičku sice od kořene jazyka až po špičku, ale byla to spíš jen taková průsvitná blanka, takže to byl opravdu malý zákrok. Mně by přišlo ideální, kdyby se to řešilo už u miminek v porodnici, jak to prý dřív bývalo běžné. Takto mi pořád všichni říkali, že počkáme, až jestli to bude něčemu vadit - kojení, řeči… Dceři nevadila nikdy v ničem a nakonec se po pěti letech všichni shodli, že by bylo lepší dát to pryč :roll: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat