Nástřik opálení

Míša_8888
27.6.13 10:58

Nástřik opálení - Znáte? Máte?

Ahoj holky, máte některá zkušenost s nástřikem opálení? Hodilo by se mi to na svatbu, protože se špatně opaluju a nerada bych v těch snehobílých šatech byla stejně bílá já - tohle léto nějaké zlatavé barvě moc nepřeje. Solárko se mi zdá zdlouhavé.
Je barva přirozená? Nestířá se? Jak dlouho vydrží? Dík :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Raďulle
27.6.13 11:08

@Míša_8888 ahoj osobní zkušenost nemám, ale bráchova bejvalka na tom byla, vypadala opravdu krásně, žádné fleky, rovnoměrné a a vypadalo to na ní jako přirozené opálení… ale jak dlouho ji to vydrželo, to už nevím…

• Citovat
  • Nahlásit
3400
27.6.13 11:09

Ahoj, je to vlastně samoopalovák, takže stejně jako jsou různé druhy samoopalováků a dělají různé barvy, tak i nástřik. Jen tím nástřikem je rovnoměrnější a neměl by dělat fleky. Ale jak říkám, jsou různé značky nástřiků. Co jsem byla já (nevím bohužel značku) tak ten nedoporučuji. :mrgreen: První den barvíš vše čeho se dotkneš. Druhý den dobrý, ale byla jsem oranžová :lol: a třetí den flekatá, jak s nějakou nemocí kůže.

Tím ale neříkám, že to musí být špatné. Ale určitě obejít více studií a zkoušet. Rozhodně neriskovat den před svatbou, ale jít na jistotu už ozkoušeného.

Takže jedu normálně doma samoopalovák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9159
27.6.13 11:11

@Míša_8888 Byla jsem jednou a dopadlo to krásně. Také kvůli svatbě, ale byla jsem jen svědek. Fakt nádhera. Já se špatně opaluju a jsem bledule. Opálení bylo rovnoměrné a opravdu přirozené. Jen ten den nástřiku, to byl trochu očistec. Bylo horko (což není moc dobré, protože s potem jde i trochu barva), a až do druhého dne jsem se nesměla mýt. Ten den jsem vypadala hrozně, ale všechny fleky a čůrky barvy se druhý den krásně smyly. Na nástřik si vezmi nějaké horší oblečení, ta barva je fakt na všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2681
27.6.13 11:14

Tak já mám dobrou zkušenost. Jen jdi dva dny před svatbou…Já jsem byla moc spokojená..vypadlo to krásně. Můžeš si vybrat intenzitu opálení. Ale značku také nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
27.6.13 11:15

Ahoj, zkusenost mam a nic moc…prvnich oar dni barva krasna, ale skocila jsem do brusli a nohy osoupany-bily, troski se clovek zpoti a ta mista okamzite blednou, hlavne v miste kontaktu s oblecenim, a jak se to smejva, vypada clovek fakt baaajecne :mrgreen: o obarvenem obleceni nemluve, hlavne spodni pradlo total znicene :cert: uu bych do toho nesla. Obzvlast na zacatku leta, kdyz se pak budes svlikat venku do plavek/satu/kratasu.

Jako na den „d“ je to urcite hezky. Ale pak… A v salonu bych se rozhodne zeptala, zda to nevadi satum, aby ti je oak nenauctovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
27.6.13 11:49

Chodim casto, nestiham pravidelne solarko, tak tam nabehnu a za chvilku to je. Hodne je to o pani, jedna nic moc, druha je skvela a nemusom na opravu fleku. Dobry je se oholit a umyt par rodin, nez tam jdes.Bez parfemu, bez deodorantu. Sundat prstynky atd.Do vecera se uz neumyvat. Nelicit se pred, ani po opet aspon do vecera.(proto je nasplich lepsi udelat den, dva pred akci).Oblicej a hrud si necham splichnout jeste jednou navic.Krem co ti da na dlane si jemne vetri i mezi prstiky.po nasplichu si neber uple obleceni, ani podprsenku, doma behem pigmentace taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
27.6.13 11:50
@Háta_x píše:
Ahoj, zkusenost mam a nic moc…prvnich oar dni barva krasna, ale skocila jsem do brusli a nohy osoupany-bily, troski se clovek zpoti a ta mista okamzite blednou, hlavne v miste kontaktu s oblecenim, a jak se to smejva, vypada clovek fakt baaajecne :mrgreen: o obarvenem obleceni nemluve, hlavne spodni pradlo total znicene :cert: uu bych do toho nesla. Obzvlast na zacatku leta, kdyz se pak budes svlikat venku do plavek/satu/kratasu.Jako na den „d“ je to urcite hezky. Ale pak… A v salonu bych se rozhodne zeptala, zda to nevadi satum, aby ti je oak nenauctovali.

no lem satu bude ve vnitr urcite chycenej, to je pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4289
27.6.13 11:59

Ahoj taky se přidám se zkušeností :kytka:
Byla jsem loni a byla jsem hrozně zklamaná… :zed:
První den jsem se nesměla umýt, ale druhý den po umytí to vypadalo dobře… JENŽE… Vzala jsem si na sebe bílé šatičky a jak bylo horko, tak jsem se začala potit a barva bohužel pustila… Vypadalo to hrozně… :zed: bílé kalhotky co jsem měla na sobě už jsem nikdy nevyprala do původní barvy a šaty taky utrpěly své… :zed:
Já už bych na to nikdy nešla… To raději zůstanu bílá jako stěna… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14033
27.6.13 12:11

Sice zkušenost nemám, ale nejde mi nevzpomenou se na Přátelé, jak si Ross nechal udělat toto opálení :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Raďulle
27.6.13 12:38
@Hřiběnka píše:
Sice zkušenost nemám, ale nejde mi nevzpomenou se na Přátelé, jak si Ross nechal udělat toto opálení :lol:

jooooo taky mě to prvně trklo :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
2
16.12.13 15:22

Ahoj holky nemáte někdo vyzkoušený studio Bod krásy? Maj tam právě nástřik od značky provocative beauty..?? dík :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1309
14.3.14 10:49

Ahoj holky, oživuji diskusi.JAK SE TO PAK VYMÝVÁ? POSTUPNÉ, takže fleky???Dále:máte prosím někdo zkušenost v PROVOCATIVE BEAUTY v Hradešínské v Praze? Dík :* :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
14.3.14 11:06

Já jsem byla na nástřiku tři dny před svatbou (středa)- nejlepší barva byla v pátek ale i v sobotu to bylo moc hezké, ale pak už opravdu fleky, ale dobře to šlo smýt (sjednotit) peelingem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1309
14.3.14 15:33

@karlosina ahojky,dik. a jak to prosim probiha? chci nastrik v kabince. nabarvi mi to i ruce, myslim shora dlane, prsty…oblicej atd.?oci se nejak pri nastriku chrani? budes moc hodna, kdyz to tu popises, myslim, ze vic lidi to oceni. takze nejlepsi 3 dny pred akci? kdyz sportuji, tak to hodne potece dolu s potem, ze? a odstraneni: na cele telo tedy udelat peeling? smylas to jednorazove nebos musela opakovane peelingovat?:-) dik moc, moc, moc! :* :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat