Nastřižení, pocity a následující sex

17.6.15 12:59

Nastřižení, pocity a následující sex

Ahoj holky, nastřihávaly vás při porodu? nebo jste se roztrhly? povězte ovlivnilo vás to? jak to po tom sešití vypadá, jak se cítíte a co sex? nejste po porodu dole příliš volné? někdo píše že po sešití je zas naopak utáhnutý..
kdyby to šlo nejradši bych aby se to mimi po 9 měsících samo nějakým zázrakem přeteleportovalo ven. žádné jizvy bolest poničený sexuální život..bojím se toho a to ještě nějsem těhotná..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5283
17.6.15 13:05

Nastřihli mě a ovlivnilo mě to - příští porod už neplánuju v porodnici (nejen kvůli nástřihu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
17.6.15 13:07

Hmmmm tak tohle ti nikdo přesně nerekne…kazda to ma uplne jinak..a treba budeš rodit císařem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8178
17.6.15 13:09

Nastřihli a krásně sešili, po šestinedělí žádné problémy, žádná bolest, a dle manžela mě spíš utáhli. Ale byla to vyloženě jen nastřižená hráz, žádné vnitřní poranění jsem neměla (co vím z okolí, tak mnohem víc problémů dělá vnitřní potrhání a šití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 13:11

Ahoj, mně střihli, ale málo, zbytek malý rozerval sám :D Sešili mně krásně křížkovým stehem, jen jim to dalo asi dvě hoďky práce navíc :D Nejhorší byl první týden, to jsem fakt přežívala, pak už dobrý:-) Jinak co se sexu týče, poprvé od porodu jsem si připadala jako při prvním vůbec, jak jsem byla nervózní, ale nic neobvyklého se nestalo, jen cítím při některých polohách tlak na „jizvě“ (netuším, zda tam ještě je… se na ni nekoukám):D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.15 13:11

Nastřihli mě a poté jsem se stejně natrhla (prevence se jaksi nepotvrdila). Životem mi to zamávalo hodně, měla jsem komplikace a sex ještě rok po porodu na prd. Strach o manželství, hledání příčiny a viníka mých potíží, dlouhé hledání cesty k narozenému miminku… Vše jsem ustála, ale šrámy zůstali jak na těle, tak na duši.

• Nahlásit
  • Citovat
7731
17.6.15 13:12

Mela jsem maly nastrih a vse po porodu stejne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47197
17.6.15 13:15

Rodila jsem třikrát ani jeden nástřih nebyl, poprvé jsem se natrhla lehce na 4 stehy, další dva porody už žádný steh.
Při posledním porodu manžel vtipkoval, že ať mi ji zasiji trochu aj když není třeba ať ji mám jak 18ctka prý :pankac: pako :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.15 13:15

Po prvním porodu jsem střižená a šitá opravdu hodně. 4 týdny po porodu se mi rozjely stehy, dva měsíce jsem nemohla pořádně sedět a ještě půl roku po porodu mě ta jizva pobolívala. Odvahu podívat se, jak to vypadá, jsem měla až po dvou letech a upřímně, neměla jsem to dělat… Nicméně sex je teď i po druhém porodu (kdy jsem byla střihlá i potrhaná) pořád stejný :nevim: AX

• Nahlásit
  • Citovat
7731
17.6.15 13:21
@Kelsey píše:
Rodila jsem třikrát ani jeden nástřih nebyl, poprvé jsem se natrhla lehce na 4 stehy, další dva porody už žádný steh.
Při posledním porodu manžel vtipkoval, že ať mi ji zasiji trochu aj když není třeba ať ji mám jak 18ctka prý :pankac: pako :mrgreen:
:mrgreen: chlap :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Já taky byla nastřižená, potrhaná ze vnitř, šili mě asi 45 min. Nejhorší byli první 2 týdny… Při první sexu jsem si přišla jako panna, ale postupně to bylo lepší a lepší, dokonce mám pocit že je to lepší jak před porodem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Já taky byla nastřižená, potrhaná ze vnitř, šili mě asi 45 min. Nejhorší byli první 2 týdny… Při první sexu jsem si přišla jako panna, ale postupně to bylo lepší a lepší, dokonce mám pocit že je to lepší jak před porodem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 13:23

Ta jizva jde vidět? myslela jsem že je schovaná uvnitř..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 13:36

Nastřihli mě, celý porod bolel jako prase, takže tuhle vteřinovou akci jsem ani nezaznamenala. Upřímně, nástřih byl nutný, syn by prostě neprošel a takhle konečně vyklouzl. Šití bylo v pohodě a sex taky měsíc poté bez problémů. Seděla jsem hned druhý den.
Sama si tam nevidím a muž říká, že musí být dobré světlo a vědět kde hledat, aby jizvu vůbec našel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2346
17.6.15 13:38

@alexanna nastrizena, sesita, zadne zmeny nenastaly. hned po porodu jsem normalne behala, sedela, bolesti zadne. sexu po sestinedeli jsem se trochu bala, malinko to tahalo, ale pak uz to bylo dobre. ze zacatku jsem to zkoumala v zrcatku :lol: pak stehy vypadaly a uz jsem si ani nevzpomněla. jo, hned po porodu a pak i doma jsem si to mazala dubovou kurou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama