Nástup do FN Vinohrady - v kolik hodin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
puntice
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 02.04.19 09:07
Nástup do FN Vinohrady - v kolik hodin?

Ahoj, holky.

Příští úterý nastupuji na operaci odontogenní cysty (stomato. klinika - plastika) - FN K. Vinohrady.
Prosím vás nebyl by mi někdo s to upřesnit, v kolik hodin se standardně nastupuje na příjem?
Upozorňuji, že na oddělení jsem samozřejmě volala, předoperační konzultaci se mnou dělala jedna lékařka, jako ošetřujícího lékaře mám vedeného přednostu kliniky. Dovolala jsem se od administrativy oddělení, přes sestru ošetřujícího lékaře po sestru na stom.chir, která o mě tedy alespoň tušila, ale „v kolik, to musíte mít uvedeno v papírech“ (Opravdu nemám. )… a „tak běžně se nastupuje mezi osmou, devátou, ju“
Mám se tedy řídit tímto „běžně se nastupuje“? Nerada bych dostala céres hned ve futrech, nikdy jsem do nemo nenastupovala a už tak jsem z toho zpocená. Hlavně bych nerada komplikovala personálu harmonogram příjmu…
Moc děkuji, pokud dobrá duše poradí.
:kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9949 příspěvků 1 inzerát 02.04.19 09:14

Tam jsem tedy nebyla, ale u nás v obou nemocnicích co jsem byla, byl standartní nástup v 7h ráno, pokud nebylo naplánováno jinak. I když můj OG mi též tvrdil že se nastupuje do 9h a když jsem si volala tak mi sestra řekla, kdo mi to řekl, že se nastupuje v 7 :lol: takže bych se řídila tím co mi bylo řečeno na daném odd, raději tam být dřív.

Katuskka
Závislačka 2825 příspěvků 02.04.19 09:18

Neporadim sice s tvým dotazem,ale mohla bych se zeptat,na jaký zákrok přesně jdeš? Mně taky zubař na rtg zjistil cystu pod dolním spicakem,říkal,že to může být odumrelym zubem,ale zub mám normálně citlivý,říkal,že je to zvláštní a zatím to nechal tak,že uvidíme,jak se to vyvine..

puntice
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 02.04.19 09:19

@Kristyna.Vechtova Moc děkuji. Já jsem z toho popravdě trochu špatná, jako fakt zubní chíra a ještě dostat třeba hned „u branky“ sprdunk … bych se taky mohla rozbrečet :mrgreen: Mám v plánu dorazit na osmou, nastupuji den předem, takže to není nástup a jdem na to.." Na sedmou bych to snad ani nestíhala, jedu sama, mhb a nemám to tedy za rohem :?

puntice
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 02.04.19 09:22

@Katuskka :mavam: Na středně hnusný lábuž, cysta v mandibule (takže v kosti, doufám, že mi na té straně zůstane vůbec něco na kousání :,( ) Budou brousit i kousíček kosti, ale jestli chápu, tak jen ten cafourek, na kterém drží sval spodní čelisti. Bohužel se tam se mnou zatím nikdo moc bavit nechtěl, proto jsem z toho trochu zaražená a zpocená.

Pokud je to jen cysta pod jedním zubem (a třeba pokud je i zrakem patrná), jde snad o snadný zákrok, druhý den domů. Já pobudu 4-5 dní. :roll:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9949 příspěvků 1 inzerát 02.04.19 09:24

@puntice to chápu, mě stačilo jednou nastupovat do porodnice (ale tam to bylo s odměnou na konci a nakonec fakt krásný) a podruhé jsem měla nastupovat do jiné, ale dcerka si to nakonec rozmyslela, ale bylo mi divný že by se k vyvolání nastupovalo do 9h když se většinou jde hned na věc :lol:
Ale pokud nastupuješ den předem tak Ti asi hlavu trhat nebudou kdybys přišla dýl. Pro jistotu bych zavolala pár dní předem, že v papírech nic nemáš, že to nemáš blízko a nechceš přijít pozdě a třeba netrefíš na jinou sestřičku a ta bude konkrétnější ;)

Katuskka
Závislačka 2825 příspěvků 02.04.19 09:26

@puntice já bych o ni vůbec nevěděla nebýt toho rtg,zrakem patrná není,nezpusobuje mi žádné problémy. Podle rtg je jen pod tím jedním zubem. Tak držím palce,ať ti to dobře dopadne!

puntice
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 02.04.19 09:28

@Kristyna.Vechtova Holt nemocnice jsou místo k pomilování :mrgreen: Má z toho hrůzu, ne ze zákroku, ale z budovy.
Ono už pár dní před zákrokem právě je. A volat tam podruhé, opět přes pár sester, kdy žádná vlastně neví … :nevim: Připadám si trapně, otravně.

puntice
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 02.04.19 09:30

@Katuskka Děkuji :kytka: :hug:
Hele, také to mám v místě, kde mě zrovna nikdy nic nebolelo a nemám tam žádné problémy (a že jich jinak mám). Takže má pocit že přijdu vlastně o nejzdravější část svého chrupu :roll:
Přišlo se na to náhodně při prevenčce, ovšem můj zubař s tím zjištěním přišel po půl roce, do té doby na tom samém opg bylo vše v naprostém pořádku :cert:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65611 příspěvků 02.04.19 09:35

@puntice Nevim, zda to maji vsechna oddělení stejne, ale gynda mela nastup v 7 pro zakroky v ten den a v 10 pro ty co tam budou pres noc.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9949 příspěvků 1 inzerát 02.04.19 09:47

@puntice taky je nesnáším mám trauma z první třídy kdy jsem tam ležela se zápalem plic, takže první porod jsem absolvovala v jiné a šlo to, ale teď druhý jsem musela do té stejné a měla hrůzu z toho že bych měla nastupovat na vyvolání, naštěstí si to dcerka rozmyslela a bylo to rychlé a naštěstí s kamarádkou PA, ale pobyt na šestinedělí byl děs, jako takovej komunikační šum mezi sestrami/doktory a pacientkou jsem nezažila :roll:

No co když Ti nikdo není schopen odpovědět tak bych volala třeba 3× denně ať se dohodnou, ale já jsem v tomhle držka no :lol:

puntice
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 02.04.19 09:52

@j.a.n.i1 Moc děkuji :kytka:

Váhám, jestli nenapsat ještě mail ošetřujícímu lékaři, nebo hauptschwestr, ale přijde mi to vetřelé :roll:

puntice
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 02.04.19 09:53

@Kristyna.Vechtova :think: :lol: no asi mi nic jiného nezbude :mrgreen:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9949 příspěvků 1 inzerát 02.04.19 10:00

@puntice jako víš jak když Ti neumí dát uspokojující odpověď tak volej znova. Já chápu, že toho třeba mají hodně na oddělení, ale přeci čas nástupu pokud jdu na zákrok druhý den bude v nějakém časovém horizontu.. Třeba kamarádka šla na zákrok ráno druhý den a nastupovala v 7 večer, ale nebylo třeba žádné vyšetření nic.

puntice
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 02.04.19 10:10

@Kristyna.Vechtova Zrovna se nezdálo, že by měli jazyky na vestě, sestry byly fakt milé, jen nikdo neví :/ Bohužel, sestry se tam nestřídají … A aby si říkaly „hele, Ježíši, to je ta paní Vopršálková 8o :roll: …“ :lol: No, zkusila jsem napsat sekretářce oddělení, snad z nich něco vypadne.
Ještě jednou díky :kytka: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama