Nástup do nové práce - co vzít s sebou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NikyNikyNiky15
Povídálka 21 příspěvků 01.07.19 07:10
Nástup do nové práce - co vzít s sebou?

Ahoj všem,
dneska v 9 nastupuju do nové práce. Jelikož jsem v tomhle úplný začátečník, tápu, jestli jsem si předtím neměla něco zařídit. Potřebuju výpis z rejstříku trestů a kopii vysvědčení. Jenže ani jedno samozřejmě nemám. Myslíte, že to bude hodně vadit? Nebo to kam prubnout a zkusit to zařídit během těhle dvou hodin? :/

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vokishka
Neúnavná pisatelka 15318 příspěvků 01.07.19 07:13

Moc nechapu, vite, co mate mit, ale napiste samozrejme to nemam. Posty oteviraji v osm, muzete si klidne nechat overit vysvedceni i ten rejstrik

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1050 příspěvků 01.07.19 07:18

A to ze to mate mit vite jak dlouho? Pokud tyden a stejne to nedonesete, tak mate hnedka od zacatku nalepku nespolehliveho cloveka.

Jinak svacinu a piti si vemte.

debra.morgan
Echt Kelišová 9763 příspěvků 01.07.19 07:20

Jakoze vis co mas donest a stejne to nemas? :mrgreen: to se teda suprove zapises, gratuluju! :roll:

posta otvira v 8, tak si to zarid. A nedolez tam pozdě.

NikyNikyNiky15
Povídálka 21 příspěvků 01.07.19 07:21

@Cenarius

No pouze letmo se o tom zmínili na pohovoru, tak právě nevím :/. Když mě přijali, i potom, co jsem s nimi mluvila, tak o tom už právě nemluvili, proto tápu. A napadlo mě to až včera, v neděli.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 01.07.19 07:21
@NikyNikyNiky15 píše:
Ahoj všem,
dneska v 9 nastupuju do nové práce. Jelikož jsem v tomhle úplný začátečník, tápu, jestli jsem si předtím neměla něco zařídit. Potřebuju výpis z rejstříku trestů a kopii vysvědčení. Jenže ani jedno samozřejmě nemám. Myslíte, že to bude hodně vadit? Nebo to kam prubnout a zkusit to zařídit během těhle dvou hodin? :/

Teda sorry, ale prijit mi podrizena, ktera hned prvni den hlasi, ze nema potrebne dokumenty tak si hodne pomyslim sve.. 8o nedovedu si predstavit duvod proc jsis to nezajistila.

NikyNikyNiky15
Povídálka 21 příspěvků 01.07.19 07:22

@lilith1
Ten jsem napsala o řádek výše :)

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 01.07.19 07:32

Proč by o tom mluvili, když už ti to řekli na pohovoru? Přece jsme dospělí lidé a nemusí nám všichni vše říkat třikrát. Ještě teď ráno si to zarid, jinak to bude vážně trapas hned první den. Jinak si vezmi pití, svačinu, notysek a pero na poznámky.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 46563 příspěvků 01.07.19 07:53

To bude hezky vypadat, kdyz prijde nespolehliva, nezodpovedna a zmatena osoba. Urcite byl cas, aby se potrebne nalezitosti nachystaly.
Syp si popel na hlavu, jestli ti reknou, ze nevadi a muzes to donest zitra. Ale ve svem zajmu si dnes odpoledne vse priprav.

Kotatko03
Echt Kelišová 8834 příspěvků 01.07.19 08:04

Tak já nevím, ty víš co máš dodat a nejsi schopná to zařídit :nevim: tebe bych jako zaměstnance opravdu nechtěla. Do devíti je ještě čas, skoč na poštu a pokus se to ještě zařídit.

aledud
Kecalka 474 příspěvků 01.07.19 08:05

Já bych bez těchto dokladů nemohla ani uzavřít smlouvu! takže rychle pro to!!!

sagina
Echt Kelišová 8081 příspěvků 01.07.19 08:07

@NikyNikyNiky15 to jako vážně? a pracovní smlouvu už podepsanou máš? pokud jo, tak se u nadřízených zapíšeš jako ta blbá a nespolehlivá a bude pro tebe obtížnější jejich mínění změnit. pokud ji podepsanou nemáš, tak to může být větší problém, protože u některých profesí je vzdělání a bezúhonnost dána legislativou jako základní podmínka pro jejich výkon, tak pak by s tebou smlouvu bez potřebných potvzrení vůbec nemohli podepsat.

ugluk
Hvězda diskuse 47349 příspěvků 01.07.19 08:07

Já to nepobírám - tápeš jestlis něco neměla zařídit. A víš, žes měla zařídit dva dokumenty. A ty samozřejmě nemáš. Co je na tom samozřejmého? Pokud ti přijetí nepotvrdili o víkendu s okamžitým nástupem, tak za tuhle samozřejmost si u zaměstnavatele moc dobrý nástup nezařídíš.

NikyNikyNiky15
Povídálka 21 příspěvků 01.07.19 08:19

:D Myslim si, že když už jdu pracovat na Českou Poštu, že když deset minut před nástupem zajdu na přepážku, že to bude v pohodě :D Všichni to moc hrotíte. Já opravdu jen nevěděla, jestli je to povinnost při podpisu smlouvy. Díky všem

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 01.07.19 08:19

Na poštu pro výpis a nějaký informace nebo tak něco tam by mohli kopírovat :think: nebo by si kopii vysvědčení třeba i mohli udělat v práci :roll: přijít mi nový zaměstnanec bez potřebných dokumentů tak si na něj dávám sakra pozor

Příspěvek upraven 01.07.19 v 08:21

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama