Nástup do práce a další těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 21:42
nástup do práce a další těhotenství

Ahoj Holky, jsem na rodičáku, který mám napsaný do 4 let věku dítěte (listopad 2019), již rok pracuji pro jednu firmu - brigádně. Od září mi vezmou dítě do školky a já si domluvila zaměstnání na HPP (u firmy kde nyní brigádničím). V průběhu rodičovské jsem se domluvila s předchozím zaměstnavatelem a ukončili jsme pracovní poměr dohodou ( dostala jsem odstupné). Teď se konečně dostávám k tomu podstatnému. Minulý týden jsem zjistila, že čekáme další přírůstek do rodiny a já nevím co mám dělat. Do slíbené práce na HPP mě nevezmou, syn půjde v září do školky, já mám rodičák cca do říina 2019 a co bude potom? Mám se přihlásit na pracák? dostanu nějaký příspěvěk v nezaměstnanosti? budou mě posílat někam na pohovory? těhotenství na mě již bude vidět, termín mám začátkem února. děkuji za odpovědi. Pro rýpavé: nejsem žádná vyžírka, před mateřstvím jsem pracovala 10 let, částečně jsem pracovala i během rodičovské ale teď jsem v prekérní situaci a nevím co dělat.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8351 příspěvků 07.07.19 21:46

No tak úp je pro lidi co hledají práci. Rozdelila bych si zbytek rp na zbylé měsíce aby za mne bylo hrazené zdravotní pojištění. Nebo šla na zdravotní pojišťovnu a nahlasila se jako člověk pečující o dítě.

darekp
Závislačka 2688 příspěvků 07.07.19 22:01

@lachtanice86 tak na dyl si ten rodicak rozlozit nemuze, kdyz uz ted ho ma do 4 let veku ditete, ne? Tak jedine se nahlasit na ty pojistovne :nevim:

Janli
Echt Kelišová 9351 příspěvků 07.07.19 22:10

Jdi na pracák. Jestli dostaneš podporu v nezaměstnanosti, to je otázka…, protože jsi dostala odstupné. Uděláš nejlíp, když tam zavoláš. Nebudeš si ale moct přivydělávat. Takže zvaž jestli by ti finančně nevyšlo líp nahlásit se jako pečující o dítě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 22:11

@lachtanice86 příspěvek si již nemůžu více prodloužit. Já bych klidně pracovala, těhotenství není nemoc, ale kdo mě zaměstná? Teď pročítám na internetu, že těhotenství není překážka pro registraci na pracáku..tak to zkusím.

pedigka
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 07.07.19 22:22

Na HPP tě nevezmou kvůli těhotenství, ale že pro ně budeš pracovat brigadne v těhotenství, to jim nevadí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 22:26

@Janli dekuji za tip

Jana206
Nadpozemská drbna 27884 příspěvků 07.07.19 22:35

A jsi si jistá, že Te v těhotenství na ten HP nevezmou? Vždyť to ještě neví :kytka: Jinak UP, těhotenství není překážka.

Uživatel je onlinezelfka
Kecalka 190 příspěvků 07.07.19 22:37

Zkusila bych se domluvit v te firme, kde mas tu brigadu, ze bys tam chodila dale brigadne az do porodu nebo dokud to bude mozne. Nevim jakou formu dohody tam ted mas, ale bylo by to nejjednodussi. Nebo muzete sjednat hpp treba jen na par mesicu a pak navazat dohodou (DPC, DPP). Zkusila bych se domluvit nejdrive tam.

Jana206
Nadpozemská drbna 27884 příspěvků 07.07.19 22:39

Co se týče UP, budeš muset aspoň pro formu přinést nějaké potvrzení, treba negativní mailovou odpověď, že Te nikde nechtějí zaměstnat, ale podle mě Te po všech čertech honit nebudou :kytka: Pokud nebudeš mít nárok na podporu, zvaž tu osobu pečující o dítě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 22:42

@zelfka propocitavam to a to uz se mi nevyplati :( nyni dojizdim na brigadu 3× tydne do Prahy (cesta hodina tam a hodina zpet) maly je v te dobe v soukrome skolce. Kdybych sla jako osoba pecujici o dite do 7 let, mohl by skolku navstevovat jen 4 hodiny denne… kdybych byla samoplatce a platila si socialni, zdravotni a dan tak bych si nevydelala temer nic.

Jana206
Nadpozemská drbna 27884 příspěvků 07.07.19 22:43

Ještě další věc, je povinností hlásit těhotenství tyden po domácím testu? Vždyť není nic jisté, nemusí to dopadnout. Vím, ze to odporuje dobrým mravům, ale dle mě by na Tobě do konce zkušební doby nešlo nic vidět :nevim: Věřím, ze jsou takové, co by nic nehlásily, i k vůli nároku na MD.

Bábrdl
Generální žvanilka 24118 příspěvků 07.07.19 22:49
@Anonymní píše:
@lachtanice86 příspěvek si již nemůžu více prodloužit. Já bych klidně pracovala, těhotenství není nemoc, ale kdo mě zaměstná? Teď pročítám na internetu, že těhotenství není překážka pro registraci na pracáku..tak to zkusím.

Klidně můžeš jí na pracák. A ano, mohou tě posílat na pohovory, které budou vypadat takhle.

„Dobrý den.“
„Dobrý den, jsem těhotná.“
„Sbohem.“
„Sbohem i vám.“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatel je onlinezelfka
Kecalka 190 příspěvků 07.07.19 22:54

Chapu, brala jsem to tak, ze bys odpracovala uz tolik hodin, ze by za tebe pojisteni uz odvadel zamestnavatel a tim padem by ses na pojistovne jako pecujici osoba nemusela hlasit a nebyl by tam ten limit 4 hodin. Nebo se zkusit domluvit normalne na plnem pracovnim uvazku, rici zamestnavateli, ze jsi tehotna, ale ze zajem o praci stale mas, ale ze chapes, ze pro nej je to samozrejme komplikace, a proto byste se mohli domluvit na smlouve na kratsi dobu ( do konce roku napr) a uvidis jak se k tomu postavi. V roce 2020 bys pak mohla chodit jeste treba na DPP, nabehne ti novych 300 hodin, to by ti to pokrylo do porodu.

Jana206
Nadpozemská drbna 27884 příspěvků 07.07.19 22:54
@Bábrdl píše:
Klidně můžeš jí na pracák. A ano, mohou tě posílat na pohovory, které budou vypadat takhle.„Dobrý den.“
„Dobrý den, jsem těhotná.“
„Sbohem.“
„Sbohem i vám.“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A razítko normálně dají, s tím není problém :mrgreen: :lol: Up musí mít nějaké podklady, teď už stačí negativní maily :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama