Nástup do práce po 7 letech, mám obavy, jak to zvládnu

26.4.17 08:53

Nástup do práce po 7 letech,mám obavy jak to zvládnu

Ahoj ženy, v úterý po 7 letech nastupuji do práce. Mám z toho velké obavy, jak to vše zvládnu, skloubit hlavně děti, synek první rok ve školce bývá nemocný. Doteď jsme jezdili na 8,teď budem vyjíždět z domu v půl 7,abych mohla chodit na 7.No vůbec si to neumím představit. Nastupuji jako zapisovatelka u soudu, nikdy jsem tu práci nedělala, z toho mám taky obavy.Jak jsze to zvládly vy po mateřské??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35028
26.4.17 09:04

Jdu taky v úterý, po pěti letech.. takže neporadím, ale soucítím s tebou :D Teď vstávám v šest a jezdíme do školky na osmou, od příštího týdne budeme jezdit do školky hned po šesté, abych stíhala na 6:30 do práce, to abych vstávala ve čtyři asi? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 09:18

@ixule No největší obavu mám z toho rána. Bude to mazec, nastesti deti vstavaji driv nez v zime, to by spali i do 9.Ale jak je vikend, v 6 uz nespi, pres tyden je taham v 7 z postele.No asi to nejak zvladnem,zvladli.to jini, zvladnu to taky, ale nedovedu si to predstavit☺

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32811
26.4.17 09:52

Já se vracím po pěti letech jako zapisovatelka na soud v září..s dětma už ted občas trenujeme ranní vstávání - že je vozí do práce tatka, který jezdí kolem pul sedmé do práce..zatím ten starší to dává, mladší hold v září naskočí hned, takže ta si snad zvykne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 10:43

@smurfka tak me napadlo, trenujes psaní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32811
26.4.17 11:06

@Minnie32 nepotřebuju..záleží na jaké oddělení jdeš..já do soudních síní moc nechodím, takže přímé diktování mě potká jednou za měsíc někdy jednou ta tři měsíce..( navíc se to vše nahrává, a do nestihneš přepisuješ pak v kanclu )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 11:14

@smurfka ja do jednacej chodit budu a bylo mi receno, ze nekd chce pravnik vytisknout výpověď, tak to musí být nez chyb.Toho diktovani se bojim nejvic, ze nebudu stihat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32811
26.4.17 11:18

No u nas se říká, na trest za trest..a tam naštěstí nejdu..ostatní jednačky se dají..civilní, exekuce atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 11:20

@smurfka mam jit na civil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35028
26.4.17 15:55
@Minnie32 píše:
@ixule No největší obavu mám z toho rána. Bude to mazec, nastesti deti vstavaji driv nez v zime, to by spali i do 9.Ale jak je vikend, v 6 uz nespi, pres tyden je taham v 7 z postele.No asi to nejak zvladnem,zvladli.to jini, zvladnu to taky, ale nedovedu si to predstavit☺

Tak my jsme si to trochu zkusili už týden, když jsem měla úraz a prakticky jsem nemohla chodit, tak vozil ráno manžel, vstali jsme v pět, vzbudili děti a na šestou byli ve školce a manžel stíhal cca tu půl sedmou a šlo to. Ale tahat je z postele po páté teda nic moc. Zajímavé je, že normálně je budím v půl sedmé a to se jim nechce, ale o víkendech, kdy nikam nemusíme, mi před šestou skáčou po hlavě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 16:47

@ixule no vstavani v 5 je pro deti brzy, ale zase pujdoubdriv spat a zvyknou si. O tom vikendu to mame stejne????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35028
27.4.17 11:30

@Minnie32 je to brzo i pro dospělého :mrgreen: ale zase mi to přijde lepší, než chodit domů z práce ve čtyři nebo v pět, víc si užijeme odpoledne. A ano, doufám, že večery budou dřív usínat.. bohužel já asi taky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama