Nástup do školky - homeopatika na psychiku malé

17
10.12.19 11:45

Nastup do skolky homeopatika

Ahoj, potrebovala bych poradit nejake homeopatika pripadne bachovky pro dceru 2,5r., ktera nastoupila do skolky ale moc dobre to nenese. Prvni tyden byla v pohode rano upne klidne si sla hrat ucitelka rikala ze sice pred spanim trochu brecela ale jinak cely den uplne v klidu az na to ze zacala ucuravat pred kazdym curanim uz ma vice ci mene mokre kalhotky a dela to i doma bohuzel. Ale nevypada to na zadny zanet jine obtize totiz nema ani v moci nic nema, dnes jsem moc donesla k doktorovi a sestra udelala test papirkem a rekla ze tam nic neni. A tenhle tyden uz rano nechce jit do skolky zacne fnukat uz kdyz parkuji pred skolkou a pak hystericky breci. Ucitelka rika ze cele dopo tak pofnukava a vola me ale pak uz zase dobre. Doporucil by mi nekdo nejaka homeopatika nebo kapky na zlidneni? Aby ji to pomohlo? Pripadne pokud mel nekdo podobny problem jak ste resili? Moc me to trapi nechci aby trpela nebo mela nejake trauma. Omlouvam se za sloh a dekuji za rady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15543
10.12.19 11:53

Musí do školky každý den? Na celý den?

Je hodně maličká, ideální by bylo dávat ji tam postupně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6948
10.12.19 11:57

@berub v jejím věku úplně jedno jaký placebo do ní budete cpát. Kupte nějaký vitamíny a řekněte stejnou pohádku, co budete říkat při homeopatikách a výsledek bude stejnej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
10.12.19 12:01

Ahoj mojí malé bylo taky 2,5 když nastoupila. A začali jsme s ní pomalu. První den 1 hodinku. Druhý den jsme začali 2 hodiny. Takhle asi 14 dní. Pak jsme se rozhodli, že do obeda. A věř mi 2,5 měsíce cca zhruba brečela. Brečela už když jsme vystupovali z auta. Brečela když jsme ji dali učitelce. Já vysla že školky a brečela jsem taky :lol: A teď? Úplně v pohodě. Přestalo to samo od sebe. Prostě si zvykla. Hlavně tam prostě musí chodit (pokud není nemocná ) Já se ptala učitelky, jestli si ji mám nechat doma nějaký dny a pry v žádném případě. Uvidíš to se srovná, ona so zvykne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
10.12.19 12:04

Já jsem ji vlastně vždy slíbila, že když pro ní přijdu, tak ji přinesu lizatko nebo něco na zub a myslím že to trošku pomohlo :) Pac se se mnou vždy loučila a říkala mi o tom lizatku až přijdu. A když jsem pro ní přišla, tak se na to strašně těšila. Dala jsem ji mou kabelku a naučila jsem ji, že když bude čaroval rukama nad kabelkou a říkat: "čáry, máry pod kočáry… " atd tak si vykouzlí dobrutku. Děláme to každý den :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8325
10.12.19 12:07

@berub Je to normalni reakce na to, ze se nejaka „povinnost“ dela kazdy den. Ze zacatku bylo nove prostredi zajimave, objevovala nove hracky, deti, proto neplakala. Ted uz to neni tak nove a vic si zacala uvedomovat odlouceni od maminky. Cim mene tanecku kolem toho budete delat, tim rychleji to prejde. Doma o skolce nemluvte - deti nejsou hloupe, poznaji, ze je se rodice snazi do neceho lamat. Nebud z toho tak na nervy, dcera proste vstrebava novou zivotni situaci, uci se navazovat kontakty s vrstevniky bez maminky za zadkem. S tim pravdepodobne souvisi i to ucuravani, ktere podle me casem zase prejde. Dej ji cas, dodej ji jistotu tim, ze se sama zbavis nejistoty a bude to v pohode. Az si najde kamarady, muze se ti klidne stat, ze bude naopak frflat, ze jsi pro ni prisla moc brzo a ze si nestihla pohrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
10.12.19 12:09

Dala bych lentilky. Ty navíc může nabídnout i spolužákům, takže bude spokojená celá třída. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19424
10.12.19 12:16
@Tiger-lily píše:
Dala bych lentilky. Ty navíc může nabídnout i spolužákům, takže bude spokojená celá třída. :palec:

třída možná, rodiče už o trochu méně ;) nemyslím to zle, ale třeba syn má teď kvůli zdravotnímu problému dietu, a ve školce fasují skoro ob den nějaké sladké -) narozeniny, bonbonky jen tak od paní učitelky, lízátka a když by k tomu přibyly ještě lentilky od několika rodičů, tak máme vystaráno...……….Holky, šetřte nás nebohé :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24333
10.12.19 12:17

@berub Doporucila bych davat dite do skolky na postupne zvykani, ne ho tam rovnou dat na nekolik dni v tydnu i se spanim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8325
10.12.19 12:22
@Tiger-lily píše:
Dala bych lentilky. Ty navíc může nabídnout i spolužákům, takže bude spokojená celá třída. :palec:

souhlasim s @Keyllah, zvlast ted v dobe mikulasskych nadilek a peceni cukrovi. Pred par dny mi uy jeden syn rikal, ze dostali ve skolce od spoluzaka bonbony, ale ze ho po nich bolelo brisko, tak uz to sladke nebude jist. A to sni oproti vetsine deti naproste minimum. Jestli nekdo na svem diteti praktikuje uplaceni sladkostmi, tak nic proti tomu, ale at to prosim nerozsiruje na cely kolektiv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29266
10.12.19 12:24
@berub píše:
Ahoj, potrebovala bych poradit nejake homeopatika pripadne bachovky pro dceru 2,5r., ktera nastoupila do skolky ale moc dobre to nenese. Prvni tyden byla v pohode rano upne klidne si sla hrat ucitelka rikala ze sice pred spanim trochu brecela ale jinak cely den uplne v klidu az na to ze zacala ucuravat pred kazdym curanim uz ma vice ci mene mokre kalhotky a dela to i doma bohuzel. Ale nevypada to na zadny zanet jine obtize totiz nema ani v moci nic nema, dnes jsem moc donesla k doktorovi a sestra udelala test papirkem a rekla ze tam nic neni. A tenhle tyden uz rano nechce jit do skolky zacne fnukat uz kdyz parkuji pred skolkou a pak hystericky breci. Ucitelka rika ze cele dopo tak pofnukava a vola me ale pak uz zase dobre. Doporucil by mi nekdo nejaka homeopatika nebo kapky na zlidneni? Aby ji to pomohlo? Pripadne pokud mel nekdo podobny problem jak ste resili? Moc me to trapi nechci aby trpela nebo mela nejake trauma. Omlouvam se za sloh a dekuji za rady!

Doporučila bych nedávat tak malé dítě „pospa“ do školky. Náš syn začal spát ve školce až po roce na 4 letech a pohoda. Na 2,5 letech ho nevzali do školky (přeplnění)a jsem ráda. Nesl by to mnohem hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29266
10.12.19 12:27
@Tiger-lily píše:

Tak to by mě učitelka vyvedla za uši. Sladkosti mimo jídlo vůbec do školky nepatří. Jídla mají dost. Bonbonek můžou jít koupit "za odměnu odpoledne, když nebude plakat. Ale uplácet dítě sladkým :roll: U nás nenosí děti ani na narozeniny bonbony do školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19424
10.12.19 12:29
@Russet píše:
Tak to by mě učitelka vyvedla za uši. Sladkosti mimo jídlo vůbec do školky nepatří. Jídla mají dost. Bonbonek můžou jít koupit "za odměnu odpoledne, když nebude plakat. Ale uplácet dítě sladkým :roll: U nás nenosí děti ani na narozeniny bonbony do školky.

tiše závidím, obzvlášť teď, když je všude plno sladkostí. Jako vysvětlit 3leťákovi, že ač mu ve školce to sladké dají, ať ho nejí, se mi ještě nepodařilo. A když mu to nedá učitelka, tak kouká na ty dítka okolo, jak jedí jeho oblíbené sladké, a nenese to taky moc dobře...…...pro mě dost začarovaný kruh...…….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
10.12.19 12:30

Myslím že na školku není ještě zralá. Potřebuje maminku a dát dítě na celý den do školky je na ní moc. Chce to postupně třeba jen do oběda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
10.12.19 12:30

@Keyllah To byl vtip. ;) Cukřík jako cukřík. Protože žádná homeopatika ani ty lentilky to nevyřeší, buď si dítě ještě nechá doma, nebo holt se smíří s tím, že školku těžce ponese. Vysvětlit tohle 2,5 dítěti nelze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat