Reklama

Nástup na mateřskou dovolenou a její vyplácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristyn1234
Nováček 8 příspěvků 24.04.18 08:09
Nástup na mateřskou dovolenou a její vyplácení

Ahoj holky, poprosím vás o radu. Od 20. března 2018 jsem nastoupila na MD a zatím mi od socialky nepřišlo nic. Když jsem tam volala, tak mi bylo řečeno, že podklady z práce jim byly poslány 12.brezna…zatim mi peníze za nemocenskou chodily včas kolem 20. v měsíci. Byla jsem předtím na rizikovém těhotenství, než jsem nastoupila na MD. Jen mě zajímá, jak se to tedy přesně počítá a jak je to tedy vyplatí… protože do toho 19. Března jsem byla ještě na nemocenské.. děkuju moc :( :D

Reklama

Reakce:

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 24.04.18 08:34

Tak to snad ne ja se těšila že konečně po nástupu na PPM budou chodit v pořádku a pravidelně u nemocenské to tak nemám ani omylem nemá vejplatní termín a neustále človek jen čeká. :cert: no hezky :zed:

Ornwen
Závislačka 4242 příspěvků 1 inzerát 24.04.18 08:43

@Kristyn1234 ta první chodí prostě pozdějc. Já nastupovala na začátku února a před porodem jsem ještě peníze neměla. Takže nějakého 19. to ještě nebylo.
Další pak chodily kolem 5. v měsíci (Praha). Pokud mají podklady, tak to snad bude ok.

Kaspinka
Extra třída :D 11819 příspěvků 24.04.18 09:04

@Kristyn1234 pokud jste nastupovala 20.3. tak výplatní termín je až v dubnu. Nevím jestli sociálka to má všude stejně ale mě chodila PPM koncem měsíce. A pokud podklady dodali z práce až 12.3. tak to třeba ještě nestihli zpracovat.

P4ja
Kelišová 5378 příspěvků 24.04.18 09:07

@Kristyn1234 Zatím nemám tu čest s mateřskou, ale nemocenskou za březen ještě nemám. Prej ve čvtrtek nebo až v pátek. To je docela zlepšení. Taky už mě došla posledního. Na to, že lístek na peníze musím odevzdat vždycky na začátku, tak je to opravdu nepoměr.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 2 inzeráty 24.04.18 09:12

@Kristyn1234 Já nastoupila na MD 13.3. a také netrpelive kontrolovala účet. Dnes jsem si tam chtěla uz zavolat, jak to vypadá, a zrovna dnes rano peníze dorazily! Čas maji do konce dubna, snad se brzy dočkáš :think:

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 24.04.18 20:36

No nemocenská je opravdu nadlouho vždy jednou mě došla dokonce až za měsíc a 7 dnů a lístek a vše bylo odevzdáno v čas jenže zaměstnavatel poslal až 24 takže pak krásnej nervák. Nájem ostatní věci se musí platit včas. Dnes sem si také volala lístek došel 11 a peníze odesílali 19 prý do 7 ale pracovních dnů budou peníze tak snad se taky dočkám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama