Nástup na mateřskou mezi 6-8 týdnem před proodem

Anonymní
15.9.21 09:05

Nástup na mateřskou mezi 6-8 týdnem před proodem

Zdravím, mám otázku na mateřskou bych chtěla nastoupit již 8 týdnu před porodem, je možné nastoupit na mateřskou i mezi? Jako mezi těch 6-8 týdnu před porodem, nebo to musí být přesně dle toho dne 6.týdnů před přesně, nebo 8 tydnůpřed přesně? Lékař mi totiž sdělil, že to pořešíme až za 3 týdny a to bude po termínu 8 týdnů před porodem 3.dny. Děkuji, pár známých mě totiž mate :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
121
15.9.21 09:09

Kdykoliv v tom rozmezí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24548
15.9.21 09:09

Kdykoliv mezi těmi 8 a 6 týdny, ono můžeš i později, ale pak se mateřská krátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2143
15.9.21 09:10

Mělo by to být jedno, jde o to, kdy nejdřív můžeš nastoupit, mě doktor vyplnil žádost, vypočítal podle termínu porodu kdy můžu nastoupit a řekl, že až budu chtít, tak to mam v práci podat, jen ať si ohlídam abych den před nástupem měla ukončenou neschopenku, nic víc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10897
15.9.21 09:21

Vyber si den ktery chces v tomto obdobi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
15.9.21 09:38

Já teď čerstvě na mateřskou nastoupila a zaměstnavatel mi sdělil, že to musí být přesně 6 týdnů před termínem porodu, bez ohledu na víkend. 8 týdnů před jsem nezkoušela, ale asi to má být taky přesně 8 týdnů. Prý kvůli soc. správě, že to tak chtějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10897
15.9.21 09:40
@Aidara píše:
Já teď čerstvě na mateřskou nastoupila a zaměstnavatel mi sdělil, že to musí být přesně 6 týdnů před termínem porodu, bez ohledu na víkend. 8 týdnů před jsem nezkoušela, ale asi to má být taky přesně 8 týdnů. Prý kvůli soc. správě, že to tak chtějí.

Ne to neni pravda. Muzes si vybrat kterykoliv den mezi 8-6 tydnem pred porodem. Klidne i sobotu nebo neděli. Je to jen na tobě, nikdo ti do toho nemá co mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
15.9.21 10:24
@JancaS84 píše:
Ne to neni pravda. Muzes si vybrat kterykoliv den mezi 8-6 tydnem pred porodem. Klidne i sobotu nebo neděli. Je to jen na tobě, nikdo ti do toho nemá co mluvit.

Možná proto, že jsem šla z mateřské na mateřskou, ale přesně tak mi to bylo řečeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
15.9.21 10:28
@Aidara píše:
Možná proto, že jsem šla z mateřské na mateřskou, ale přesně tak mi to bylo řečeno.

To neni fyziologicky mozne, jit z materske na materskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24548
15.9.21 10:29
@Aidara píše:

Tos určitě nešla a co píšeš je blbost, ten termín si můžeš vybrat podle sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78291
15.9.21 10:56
@Aidara píše:

Zamestnavatel keca.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
15.9.21 12:17
@Tarena píše:
To neni fyziologicky mozne, jit z materske na materskou.

Dobře, tak abych byla přesná :šla jsem z rodičovské dovolené, kterou jsem měla nastavenou do 3 let, na mateřskou dovolenou. Hádat se tu s nikým nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
15.9.21 12:18
@Kriss Tina píše:
Tos určitě nešla a co píšeš je blbost, ten termín si můžeš vybrat podle sebe.

Nemíním se s tebou hádat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10897
15.9.21 12:21
@Aidara píše:
Dobře, tak abych byla přesná :šla jsem z rodičovské dovolené, kterou jsem měla nastavenou do 3 let, na mateřskou dovolenou. Hádat se tu s nikým nebudu.

To je úplně jedno. Platí to stejně. Datum si vybiras ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78291
15.9.21 12:33
@Aidara píše:
Nemíním se s tebou hádat.

Ne, nehádej, prostě si věřila účetní totální blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat