Nástup účinku antidepresiv po požití více alkoholu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela198928
Nováček 4 příspěvky 19.12.18 14:46
Nástup účinku antidepresiv po požití více alkoholu

Dobrý den, chci se optat jestli ma někdo zkušenosti s timto: beru SSRI (asentru) a prostě jsem si nesmyslne dala panaky a vinko…potom prisel kolaps a doted se z toho dostavam cca tyden. Nevite za jak dlouho by opet mel nastat plny ucinek antidepresiv? Dekuji :)

Reakce:
modravlocka
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 19.12.18 15:07

@Michaela198928 Tvrdí se, že si kombinaci velkého množství alkoholu a SSRI člověk spíš odpálí a zničí játra, než že by se to nějak hodně projevilo v přímo v účinku AD. Co je na tom pravdy nevím, osobní zkušenost nemám. Jestli je Ti psychicky blbě, možná to bude souviset spíše s prodelanym kolapsem.

GabinkaCh
Závislačka 3037 příspěvků 19.12.18 15:10

No,jsi blázen.Na tyhle léky bych se alkoholu vyhýbala obloukem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 15:14

Mno tak nevim, ja beru Asentru 50 a muj psychiatr mi schvalil, ze alkohol muzu cca do pul litru vina…

beru ji dlouhodobe, takze uz se mi stalo, ze jsem vypila i vic a nikdy mi nic nebylo.. Clovek akorat musi hlidat, aby mel dostatek odstupu casu od vzeti leku+nebrat se zbytkacem.. samozrejme mluvim o prilezitostnem piti a ne kazdodenne!!!!

Michaela198928
Nováček 4 příspěvky 19.12.18 15:25

Já normálně si dám jednou dvákrát týdně skleničku vína…to mi nikdy nic nebylo… ale měla jsem hodně stresové období + mám tři práce ( takže asi i přepracovanost). Prostě jsem to nesmyslně na večírku vyventilovala alkoholem(tvrdým)…­vím, že to byla blbost, ale stalo se…Citím, že pomalinku se to lepší, ale jsem úzkostná… tak jsem se chtěla jen optat, jestli někdo neměl podobnou zkušenost, že mu vypnuly prášky po větším množství alkoholu a za jak dlouho se srovnal.

Ketris
Echt Kelišová 9768 příspěvků 19.12.18 15:28

Ty nemas na tyhle leky pit vubec!

Michaela198928
Nováček 4 příspěvky 19.12.18 15:35

Moje doktorka mi řekla, že vínko normálně můžu cca 4 dcl za týden… jen opakuji, že bohužel jsem se utrhla ze řetězu a napila jsem se tvrdého…beru Asentru již 7 let… Tak mě spíš zajímá, za jak dlouho bude nástup opětovného účinku. Samozřejmě teď abstinovat úplně delší dobu budu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 16:19

Ja bych rekla, ze spis nez z alkoholu, tak to mas z toho prepracovani a stresu:-/
Takze vic odpocivat a delat si radosti… ted budou Vanoce, tak si pust pohadku, upec si neco dobreho q bude to zas lepsi ;) propady jsou normos.. kor kdyz je stres… Alkohol ti ucinek az takhle nevyrusi! Kor kdyz to beres 7 let.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >