Nástup účinku antidepresiv po požití více alkoholu

19.12.18 14:46

Nástup účinku antidepresiv po požití více alkoholu

Dobrý den, chci se optat jestli ma někdo zkušenosti s timto: beru SSRI (asentru) a prostě jsem si nesmyslne dala panaky a vinko…potom prisel kolaps a doted se z toho dostavam cca tyden. Nevite za jak dlouho by opet mel nastat plny ucinek antidepresiv? Dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.12.18 15:07

@Michaela198928 Tvrdí se, že si kombinaci velkého množství alkoholu a SSRI člověk spíš odpálí a zničí játra, než že by se to nějak hodně projevilo v přímo v účinku AD. Co je na tom pravdy nevím, osobní zkušenost nemám. Jestli je Ti psychicky blbě, možná to bude souviset spíše s prodelanym kolapsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4094
19.12.18 15:10

No,jsi blázen.Na tyhle léky bych se alkoholu vyhýbala obloukem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.18 15:14

Mno tak nevim, ja beru Asentru 50 a muj psychiatr mi schvalil, ze alkohol muzu cca do pul litru vina…

beru ji dlouhodobe, takze uz se mi stalo, ze jsem vypila i vic a nikdy mi nic nebylo.. Clovek akorat musi hlidat, aby mel dostatek odstupu casu od vzeti leku+nebrat se zbytkacem.. samozrejme mluvim o prilezitostnem piti a ne kazdodenne!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
19.12.18 15:25

Já normálně si dám jednou dvákrát týdně skleničku vína…to mi nikdy nic nebylo… ale měla jsem hodně stresové období + mám tři práce ( takže asi i přepracovanost). Prostě jsem to nesmyslně na večírku vyventilovala alkoholem(tvrdým)…vím, že to byla blbost, ale stalo se…Citím, že pomalinku se to lepší, ale jsem úzkostná… tak jsem se chtěla jen optat, jestli někdo neměl podobnou zkušenost, že mu vypnuly prášky po větším množství alkoholu a za jak dlouho se srovnal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10345
19.12.18 15:28

Ty nemas na tyhle leky pit vubec!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.18 15:35

Moje doktorka mi řekla, že vínko normálně můžu cca 4 dcl za týden… jen opakuji, že bohužel jsem se utrhla ze řetězu a napila jsem se tvrdého…beru Asentru již 7 let… Tak mě spíš zajímá, za jak dlouho bude nástup opětovného účinku. Samozřejmě teď abstinovat úplně delší dobu budu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.18 16:19

Ja bych rekla, ze spis nez z alkoholu, tak to mas z toho prepracovani a stresu:-/
Takze vic odpocivat a delat si radosti… ted budou Vanoce, tak si pust pohadku, upec si neco dobreho q bude to zas lepsi ;) propady jsou normos.. kor kdyz je stres… Alkohol ti ucinek az takhle nevyrusi! Kor kdyz to beres 7 let.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama