Nástup z nemocenské na mateřskou

Anonymní
7.9.18 10:26

Nástup z nemocenské na mateřskou

Ahoj holky, mám takový dotaz jsem ve 37tt 23.8 jsem si nechala ukončit marození a nastoupila na mateřskou dovolenou. Dneska mi přišla mateřská ale jen od 23.8 - 31.8. To mi asi ještě dorazí že? Ten zbytek peněz od toho 1.8 do 22.8.? Do práce jsem odevzdávala akorad ukončení neschopenky a papír na nástup na mateřskou dovolenou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1472
7.9.18 10:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový dotaz jsem ve 37tt 23.8 jsem si nechala ukončit marození a nastoupila na mateřskou dovolenou. Dneska mi přišla mateřská ale jen od 23.8 - 31.8. To mi asi ještě dorazí že? Ten zbytek peněz od toho 1.8 do 22.8.? Do práce jsem odevzdávala akorad ukončení neschopenky a papír na nástup na mateřskou dovolenou.

Měl by ti dorazit ještě zbytek nemocenské od toho 1.8.-22.8. Měla jsem to podobně a mam pocit ze to tenkrát taky dojelo nějak divně na preskacku...... Ta nemocenská mi chodila tak všelijak, někdy jsem dlouho čekala, ale mateřská vždy šestého v měsíci přesně......

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.18 10:38
@Staworowski píše:
Měl by ti dorazit ještě zbytek nemocenské od toho 1.8.-22.8. Měla jsem to podobně a mam pocit ze to tenkrát taky dojelo nějak divně na preskacku.....

No já právě myslela že to přijde najednou ale asi jsem se spletla ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.18 10:40

Doufám že jsem tam dodala všechny papíry co jsem měla, jen ukončení neschopenky a žádost o peněžitou pomoc v mateřství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6982
7.9.18 10:44

Ono to nejde najednou, vyplácí to podle mne „jiný“ oddělení na sociálce.
Počkala bych do 10.9 a pokud to nepřijde tak si zavolej na infolinku čssz a oni Ti podle rč řeknou jak na tom je proces výplaty peněz.
Ono se klidně mohlo stát, že to ukončení v práci poslali až na konci měsíc a ne hned co jsi jim ho přinesla.
Mne neschopenka vyřídit od odevzdání peněz po peníze na účtu většinou trvala 14-20 dní. Což jsou ještě v limitu. Mají na to 30 dní od doby co jim lístek na peníze/ukončení přijde na pobočku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4018
7.9.18 11:12

Chodí to zvlášť, mě neschopenka přišla až někdy 20. den v měsíci… Mateřská je v pohodě, ta je jak hodinky, vždy 6. den na účtu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.18 11:21

Děkuji za info holky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.18 09:18

Tak holky tak jsem volala na sociálku a ona jim účetní z práce vůbec neposlala papír o ukončení neschopnosti :( to je bordel fakt

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.18 10:30

Holky kdy myslíte že mi to teda dorazí ? :( Dneska to účetní posílá na sociálku, chybel jim tam papír o ukončení neschopenky.

• Citovat
  • Nahlásit
108
22.10.18 12:33

Zdravím,mam dotaz…snad to napíšu tak že se to dá pochopit.Jsem na neschopence,ale už bych ji chtěla ukončit 20tt,byla jsem v práci kvůli papírum a ptala jsem se tam,kdyby mi mudr ukončil neschopenku na co bych měla narok,jinak mateřskou jako takovou nastupuji 23.1 tak mi v práci řekli že mam mít nějaký papír jako žádost o mateřskou a že mě z práce nechaj doma ale kde ten papír vezmu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1809
22.10.18 12:49

Nic ve zlém, ale vám se nechce pracovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
22.10.18 12:52

od začátku těhu silné nevolnosti proto neschopenka,a operátor ve výrobě není ted vhodná pozice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1809
22.10.18 12:58

Takže proč budete doma? Budete mít neplacené volno? Budete doma, že zaměstnavatel nemá pro vás práci? Jinak „papír na mateřskou“ vám dá váš gynekolog, ale na to je ještě brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
22.10.18 13:09

když nemá zaměstnavatel náhradní práci nechává doma ale mam přinést papír nějakou žádost a nvm kde ho vzít,v lednu mi to dá doktor to vim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat