Nástup z nemocenské na mateřskou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 10:26
Nástup z nemocenské na mateřskou

Ahoj holky, mám takový dotaz jsem ve 37tt 23.8 jsem si nechala ukončit marození a nastoupila na mateřskou dovolenou. Dneska mi přišla mateřská ale jen od 23.8 - 31.8. To mi asi ještě dorazí že? Ten zbytek peněz od toho 1.8 do 22.8.? Do práce jsem odevzdávala akorad ukončení neschopenky a papír na nástup na mateřskou dovolenou.

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reakce:

Staworowski
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 1 inzerát 07.09.18 10:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový dotaz jsem ve 37tt 23.8 jsem si nechala ukončit marození a nastoupila na mateřskou dovolenou. Dneska mi přišla mateřská ale jen od 23.8 - 31.8. To mi asi ještě dorazí že? Ten zbytek peněz od toho 1.8 do 22.8.? Do práce jsem odevzdávala akorad ukončení neschopenky a papír na nástup na mateřskou dovolenou.

Měl by ti dorazit ještě zbytek nemocenské od toho 1.8.-22.8. Měla jsem to podobně a mam pocit ze to tenkrát taky dojelo nějak divně na preskacku...... Ta nemocenská mi chodila tak všelijak, někdy jsem dlouho čekala, ale mateřská vždy šestého v měsíci přesně......

Čekatelka93
Stálice 67 příspěvků 07.09.18 10:38
@Staworowski píše:
Měl by ti dorazit ještě zbytek nemocenské od toho 1.8.-22.8. Měla jsem to podobně a mam pocit ze to tenkrát taky dojelo nějak divně na preskacku.....

No já právě myslela že to přijde najednou ale asi jsem se spletla ????

Čekatelka93
Stálice 67 příspěvků 07.09.18 10:40

Doufám že jsem tam dodala všechny papíry co jsem měla, jen ukončení neschopenky a žádost o peněžitou pomoc v mateřství.

KamisB
Kelišová 6811 příspěvků 07.09.18 10:44

Ono to nejde najednou, vyplácí to podle mne „jiný“ oddělení na sociálce.
Počkala bych do 10.9 a pokud to nepřijde tak si zavolej na infolinku čssz a oni Ti podle rč řeknou jak na tom je proces výplaty peněz.
Ono se klidně mohlo stát, že to ukončení v práci poslali až na konci měsíc a ne hned co jsi jim ho přinesla.
Mne neschopenka vyřídit od odevzdání peněz po peníze na účtu většinou trvala 14-20 dní. Což jsou ještě v limitu. Mají na to 30 dní od doby co jim lístek na peníze/ukončení přijde na pobočku.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 07.09.18 11:12

Chodí to zvlášť, mě neschopenka přišla až někdy 20. den v měsíci… Mateřská je v pohodě, ta je jak hodinky, vždy 6. den na účtu :)

Čekatelka93
Stálice 67 příspěvků 07.09.18 11:21

Děkuji za info holky :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 09:18

Tak holky tak jsem volala na sociálku a ona jim účetní z práce vůbec neposlala papír o ukončení neschopnosti :( to je bordel fakt

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 10:30

Holky kdy myslíte že mi to teda dorazí ? :( Dneska to účetní posílá na sociálku, chybel jim tam papír o ukončení neschopenky.

Elifili
Povídálka 12 příspěvků 22.10.18 12:33

Zdravím,mam dotaz…snad to napíšu tak že se to dá pochopit.Jsem na neschopence,ale už bych ji chtěla ukončit 20tt,byla jsem v práci kvůli papírum a ptala jsem se tam,kdyby mi mudr ukončil neschopenku na co bych měla narok,jinak mateřskou jako takovou nastupuji 23.1 tak mi v práci řekli že mam mít nějaký papír jako žádost o mateřskou a že mě z práce nechaj doma ale kde ten papír vezmu

Luboš P
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 22.10.18 12:49

Nic ve zlém, ale vám se nechce pracovat?

Elifili
Povídálka 12 příspěvků 22.10.18 12:52

od začátku těhu silné nevolnosti proto neschopenka,a operátor ve výrobě není ted vhodná pozice

Luboš P
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 22.10.18 12:58

Takže proč budete doma? Budete mít neplacené volno? Budete doma, že zaměstnavatel nemá pro vás práci? Jinak „papír na mateřskou“ vám dá váš gynekolog, ale na to je ještě brzo.

Elifili
Povídálka 12 příspěvků 22.10.18 13:09

když nemá zaměstnavatel náhradní práci nechává doma ale mam přinést papír nějakou žádost a nvm kde ho vzít,v lednu mi to dá doktor to vim

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Před rokem bubeník Mirai pohřbil ženu (†26), dnes má jinou? Otci zesnulé se to nelíbí

Je tomu více než rok, co bubeník kapely Mirai Šimon Bílý přišel o svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >