Nastupuji do nové práce a mám strach

Anonymní
10.5.20 17:11

Nastupuji do nové práce a mám strach

Ahoj holky, v pondělí nastupuji do nové prace a jsem z toho nervózní. Budu pracovat na městském úřadě, je to zodpovědně prace a tak se bojím. Od konce roku jsem byla na ÚP, tak je to veliká změna. Jak jste to měly s nastupy vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4218
10.5.20 17:20

Já jsem po 22 letech měnila práci, nastupoval jsem v lednu. Leden jsem měla v podstatě celý školení, od poloviny února jsem začala tak nějak pracovat samostatně, pak přišla korona, já šla na očr se dvěma detma. Takže jsem ani nestihla do hodit zkusebku. Po týdnu doma mi nabídli home office. Takže dělám z domu. Toť můj začátek práce. Jinak já si tuto práci našla a hrozně jsem se tam těšila. Takže u mě nástup byl super. A hlavně dělám od 9ti což je pro mě naprostý luxus. Ráno v pohodě odvezu děti do školy, i si nakoupím. Přeji ti, ať jsi též spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 17:51

Já si novou práci budu teprve hledat a taky z toho nejsem nějak extra nadšená. Bojím se, že budu mít problém něco sehnat a pak i ze samotného nástupu. Byla jsem 5 let doma s dětmi a připadám si úplně zabědněná a mimo :think: :mrgreen: Pracovat na městském úřadě, bude fajn. Něco takového bych taky chtěla dělat. Ale u sebe to vidím spíš jít někam prodávat a dělat zase 12-ctky. :cert: Můžu se zeptat, jaké máš vzdělání? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 17:58
@Anonymní píše:
Já si novou práci budu teprve hledat a taky z toho nejsem nějak extra nadšená. Bojím se, že budu mít problém něco sehnat a pak i ze samotného nástupu. Byla jsem 5 let doma s dětmi a připadám si úplně zabědněná a mimo :think: :mrgreen: Pracovat na městském úřadě, bude fajn. Něco takového bych taky chtěla dělat. Ale u sebe to vidím spíš jít někam prodávat a dělat zase 12-ctky. :cert: Můžu se zeptat, jaké máš vzdělání? :kytka:

Ahoj :-) to chapu, čím déle clovek z toho kolobehu vypadl, narocne de vrací. Já jsem takový stresar a bojim se.
Požadavek na mu je maturita, co psali já jsem ještě Bc.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.20 18:01

Já si našla novou práci po osmi letech v manuální práci.
Takže taky strach, zda to ve mě nezanechalo takové následky, že už něco lepšího nezvládnu.
Teď pracuji ve státní správě a nedávno jsem měla roční výročí. Vzhledem k situaci je to poslední dobou divoké, takže hodně přesčasů, ale konečně něco, kde funguje organizace a i přes to množství práce, je úžasné, že mám zase chuť do života. Kolegové fajn, práci jsem zvládla.

• Citovat
  • Nahlásit
3748
10.5.20 18:07

Je normální mít strach, za chvíli do toho ale přijdeš a za měsíc už to bude rutinna, neboj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
813
10.5.20 18:09

Ty začátky bývají krušné asi skoro u každého. Tak nevím, jestli tě uklidní, že v tom nejsi sama ;) Moje zkušenost je taková, že jsem někam nastoupila, po pár dnech jsem myslela, že to nedám a uteču z tama, ale vždycky si to sedlo a bylo dobře. Tak držím pěsti ať se ti tam líbí, hlavně ať máš štěstí na dobrý kolektiv, to je základ :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17927
10.5.20 18:20

Hele divné by bylo, kdyby ses nebála.

Ale to zvládneš. jasně že první týdny budou složité a bude to náročné, ale to se poddá.

Naplánuj si něco příjemného na zítřejší večer, za to že tam dojdeš a neutečeš s pláčem pryč :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
10.5.20 19:03

Nastupovala jsem před rokem v půlce května po skoro 10 letech doma. Strach jsem měla šílený + navíc pocit, že nedám dohromady souvislou větu :mrgreen: Kolegové i nadřízení naštěstí naprosto úžasní, nechali si mě tam i když jsem ještě ve zkušebce vypadla na 6 týdnů na nemocenskou, i když dušička ve mě byla malá. Ale s OČR jsem teď pro jistotu nedráždila a jsem na HO.
Přeju ať to zvládneš a já věřím, že zvládneš, protože to že se bojíš je důkazem, že to bereš zodpovědně a budeš se snažit. Navíc vzdělání máš lepší, než je nezbytné minimum :hug: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
4208
10.5.20 19:18

Chápu, taky mě to za rok čeká a nervy z toho už mám teď. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5694
10.5.20 19:18

Zodpovědná práce na městském úřadě? Budeš uklízet? :mrgreen:

• Citovat