Reklama

Muž přišel v pět ráno, naštvalo by vás to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 10:43
nastvalo by vas to ci jsem mimo ja

Ahoj, nasrvala by vas tato situace?

Ja uz 5 dni jsem se nevyspala, dceri rostou stolicky, jsem fakt ko, bi me hlava, matorim se, dcera je v obdobi, kdy ji musi byt clovek za zadkem, beu hlidani, chvilku neposedi, navic jak blbe spi, je protivna, uknourana..

manzel dela 12 hod smeny, chapu ze z prace unaven, rano ho nebudim, kdyz ma volno, obcas dcera, ale kdyz mic, vemu ji ven at se vyspi..on po oraci prijde kolem pul 12-12 v noci a jeste hraje do 3 hry, takze i kdyby se mohl vyspat, nedospi, ponocuje..ha bych spala a vstavam k dceri x krat za nic, bez zubu se budi 3× za nic, s nima i po hidine nebo pul noci nespi..

no a vcera silvestr, me bikela hlava a dceru furt budily petardy, ozralive z vedlensiho bytu hulakali na balkone, ktery je vedle nasi loznice. usla v 9 a do 12 byla 5× vzhuru o oulnici uplne probrana. ja dostala migrenu, pisu to muti, ze he mi fakt zle a ze mala nespu. nastesti nelezla z nasi postele, to az kdyz jsem potrebivala na wc, utikala za mnou a uz nechtela do postele, mne bylo na omdleni. muz psal ze ma vybiti a ze pripihe v praci, koukne na ohnistroj a jede..prijel posilnen v pul 5 rano. dcera usla ve 4:15 a budila se stejne..ja nezabrala uz, bylo mi zle, i osychicky, ze se na me vybodl a ze tu omdlim a ze male se neco stane..no a rano ho budim a rikam, ze vim ze jde od 12-18 do prace maji inventuru, ale ze kdyz muze chlastst a ponocovat, ze se muze postarat o malou, ze ja jsem uplne vyrizens. otocil se a spi a nereaguje. takze jsem zas na vse sama a furt mi neni dobre a jsem uplne vycerpana. nazval me hysterkou s ze ma narok se pobavit, to mu nikdo nebere, ale v kontextu teto situace me to hooodne nastvalo. jako mne bylo fakt uzko a zle a po x nevysoanych noci a s migrenou jsem hi fakt vyhlizela a uprne mi je u zadele silvestr nesilvestr. prehanim? me zklamal jeho pristup proste..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 01.01.18 10:50

Mas kam odjet na dny jeho volna? K rodicum. Nebo bych si klidne zaplatila nejaky penzion a odjela na 2 dny jednu noc. Prospat se? Jo taky by me to stvalo. A z postele bych ho vytahla.

cecetka
Kelišová 7206 příspěvků 01.01.18 10:50

Vem malou a lehnete si k nemu. Bud zdrimnete vsichni 3 anebo ani jeden.
Jsi unavena, nastvana, tvuj chlap taky. To je tak akorat na poradnou hadku a prasknuti dverma jak pujde do prace.

Mimochodem… inventura 1.1.? 8o

karkarka
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 01.01.18 10:51

Za me je to sobec.bych mu dala, aby do tri do rana hral na pocitaci a pak vyspával.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 10:52
@cecetka píše:
Vem malou a lehnete si k nemu. Bud zdrimnete vsichni 3 anebo ani jeden.
Jsi unavena, nastvana, tvuj chlap taky. To je tak akorat na poradnou hadku a prasknuti dverma jak pujde do prace.Mimochodem… inventura 1.1.? 8o

ano, dela v gastronomii, maji dnes zavreno a sanitarni den olus vzdy po mesici je inventura.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 10:53

Ted to po sobe ctu, omlouvam se za preklepy, pisu z mobilu a litam za malou, tak jsem nemela cas si k tomu sednout a v klidu napsat. me mrzi, jak ze me dela hysterku a nesnazi se vcitit ani do me situace.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 01.01.18 10:55

Dala bych mu dítě do postele, nebo jak bylo zmíněno, lehnout všichni a tichá domácnost. To by mě mohl můj udělat!! Přestávám vařit při něj a prát, ať si dělá sám, když není schopen pomáhat.

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 01.01.18 10:56

Má nárok se pobavit, to je vtipný :mrgreen: A jaké máš nároky ty v té vaší rodince?

cecetka
Kelišová 7206 příspěvků 01.01.18 10:58
@Anonymní píše:
Ted to po sobe ctu, omlouvam se za preklepy, pisu z mobilu a litam za malou, tak jsem nemela cas si k tomu sednout a v klidu napsat. me mrzi, jak ze me dela hysterku a nesnazi se vcitit ani do me situace.

Vsak jo. Vzdyt prece pece o dite je brnkacka a ty si cele dny doma valis sunky :zed: Mozna by mel konecne pochopit, ze dite neni hracka a nema tlacitko off :nevim:

Podekuj tchyni, jak ho dobre pripravila na zodpovednou roli otce a zivotniho partnera :pocitac:

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 10:59

Me by to teda taky nastvalo. Za prvy mojeho by nenapadlo me nechat o silvestru doma, jen kuli tomu, ze mame dite. Je nas obou a pobavut se muzem i doma spolu. Do hospody taky zajde ale ne o silvru. To je proste s nama. Nastvalo by me i to, ze je takovy sobec, ze tobe je zle a on te v tom necha. Normalne bych ho vzbudila, dala mu dite a sla pryc. Pokud by me nenechal spat doma, sla bych treba k nasim a lehla si u nich. Ale ja su drzka a nenecham si nic libit. Coz teda i muj, tak si v tom sedime :mrgreen: ale tohle chovani je hnusny, za me neprehanis. Tohle se nedela. Kdyz je ti zle, ma ti pomahat. A ze ma marok se pobavit? Ty snad ne? ????
Jo a ta inventura me taky prekvapila.

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 01.01.18 10:59
@karkarka píše:
Za me je to sobec.bych mu dala, aby do tri do rana hral na pocitaci a pak vyspával.

Já teda nevím, ale já taky nemohla zabrat po noční/denní(zdr. sestra) hned. Jsi přetažený a je potřeba třeba dvě hodky vypnout mozek. Na tom bych neviděla nic špatného. Přece nemůže chlap jít do práce, přijít domů a hned jít spát a probudit se a jít tam zase, není robot.

Tereza1986
Kelišová 6747 příspěvků 01.01.18 11:00

Mně teda někdo budit stylem, že když chlastám a ponocuju, tak se můžu ráno starat o dítě…to bych spala taky dál. To tak holt bývá, že se matky o děti starají i když jim je zle. Chápu dobře, že jsi chtěla, aby vstával k malé v noci, když má jít dneska do práce? Soudím dle toho, že jsi ho vyhlížela.

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 11:05

Utahany chlap, to je nejhorsi 8o. Já tě chápu, můj taky dělá v hospodě a chodí domu v noci, zatím ho ráno nechávám dospat, jinak je děsný, nicméně za měsíc se mu to s druhým dítětem změní, jsem taky zvědavá :? Co by mě ale fakt štvalo jdou pc hry a to že si vychlastava, místo toho mohl spát a pak tě vystřídat. :cert:

Monchichik
Závislačka 4649 příspěvků 01.01.18 11:06

@Tereza1986 To jako vážně? Ty budeš chlastat, ponocovat a máma, který není dobře ať se stará? Chrstla bych na tebe kýbl studený vody, předala ti dítě a někam odešla. Chudák má jít do práce a do 5 do ráno někde slaví silvestra? To je mi ho fakt líto. Je to prostě sobec a ne táta od rodiny. A když může hrát do 3 do rána hry na pc, může se taky starat o dítě. Nebo máš dojem, že o dítě se stará jen matka a otec se chodí bavit a dělá si co chce? No garantuju ti, že u mě doma by si dál nespala :lol:.

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 01.01.18 11:06

Zakladatelko-takto to jistě máte nastavené od počátku vztahu, bydlení, narození dítěte…že manžel přijde z práce, hraje hry, druhý den vyspává. Nic nejde změnit ze dne na den. A pokud to najednou takto vyžaduješ, i když si unavená, s migrénou, tak partner to určitě nelibě nese.
Vše co budeš chtít změnit, tak nikdy ne najednou tím, že řekneš, že už toho máš dost a od teď dělá polovinu věcí partner.To budou jen a jen dohady, budete si navzájem vyčítat co kdo dělá či nedělá.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >