Naštvalo by Vás to nebo jsem opravdu hloupá kr.va?

Anonymní
19.2.20 11:49

Naštvalo by Vás to nebo jsme opravdu hloupá kr.va?

Ahoj holky, chci Vám tady popsat 2 situace kvůli kterým vznikla včera veliká hádka. Zajímá mě názor, zda by to některou ženu naštvalo taky nebo jsem opravdu hysterka a moc vše řeším.
Zkráceně já 27, přítel (teď už možná ex :roll: ) 32, společná domácnost 4 roky, bez dětí.
1. V sobotu dopoledne jsme šli s přítelem do supermarketu nakoupit pití (alkohol), protože přítel jel na narozeny svého kamaráda. Doma to bylo už jak u snědeného krámu, takže se rovnou nakupovalo i jídlo domů. Jsem ten typ ženy, která chce dokazovat, že chlapa po finanční stránce nepotřebuje a vše si dokáže koupit sama. Tím jsem si ale během těch 4 let trošku nas.ala do bot, protože většinu věcí do domácnosti, po jídlo, nábytek, elektroniku kupuji pouze já a tudíž kdyby jsme se s přítelem rozešli (k čemuž asi brzy dojde), tak jemu v bytě nezůstane ani ten toaleťák. Na jednu stranu jsem ráda, ale kdyby jsme měli dítě tak si to nedovedu představit.
No jdeme ke samoobslužným kasám a já (opět) říkám: Jídlo klidně zaplatím, ale ten chlast si zaplať sám. On: Né já to vezmu celý. Já: Fajn, jak chceš.
Načež jedna položka se sekla, tak jsme zavolali obsluhu. Paní přišla opravila to a povídá: Já vám tam rovnou pípnu ten alkohol ať sem znovu nemusím. Natož přítel : Néé to je zvlášť. Takže šel s paní na vedlejší kasu kde si zaplatil cca 500 Kč za svůj alkohol a já tam dopípala jídlo a zacálovala 1 500Kč :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Noo..koukala jsem jak sůva, ale nic jsme neřikala, neřešila.
2. Byla jsem domluvená že půjdu s přítelovou kamarádkou (moje je spíš známá) a zároveň ex na pivko. V práci jsem byla do 20:00, takže jsem chtěla jít rovnou z práce do hospody. Přítelovi jsem řekla ať jde s námi a ať jdou klidně dřív aby tam nebylo plno. Měla jsem nákup, takže jsem mu psala cca v 16:00 jestli pro to může skočit, že s tím do hospody nepůjdu a chci to dát do lednice. Byl celý den doma. Napsal: Jdi rovnou, já nikam nejdu, mám tu kámoše pijem pivko. Pecka řikám si a trošku se mi rozjel samonáser. Takže jsem jak trubka šla domů s taškou, dala věci do lednice a šla za nima. Oni už tam seděli hodinu, náramně se bavili. Přítel byl divnej, ani pusu mi nedal. Jak kdybych kámoška byla já a sní se pošťuchoval a chcichotal. Načež ona povídá, že jí zaplatí piva. Myslela jsem si že si dělá srandu, protože mě nezaplatí nákup pro nás v obchodě a „cizí“ buchtě zaplatí celý lístek kde pivo stojí 50Kč a leje to do sebe horem dolem. (Detail: Často platím v hospodě stravenkami, které dostávám v práci, takže hotovost tak často za piva neutrácíme.) Hospoda zavírala a šlo se platit. Když jsem zjistila, že to opravdu bude celý za ní platit, tak mě to nasralo a zaplatila jsem stravenkami jenom za sebe a za něj ne. Natož on se mě ptá: Berou tady karty? Nemám peníze, mám asi kilo… :mrgreen: Nevím povídám. Buchta samozřejmě nehodlala nic platit když to měla slíbený od něj a ak přítel vstal a šel vyhledat bankomat.
On vážne čekal, že já zaplatím za ně oba??? :pocitac: Protože nechápu, jak může jít na pivo jen se stovkou a slibovat, že jí zaplatí celý lístek.
A takhle vznikla hádka. Naštvalo mě to, natož on mi řekl, že to nechtěl, ale že mu prý řekla, že minule mu platila 5 piv tak ať to zaplatí (asi před měsícem). Řikám pět piv??A to jsi šel na pivo úúplně bez koruny? Protože těch 5 piv vypiješ za ten večer, chápu kdyby ti půjčila na jedno, dvě ale 5 piv?
Na to jsme mu řekla, že mám plný zuby jak všechno platím jen já 8o a on že jsem hloupá krá. a a ať jdu do p. či 8o 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.2.20 11:53

Jaky si to udelas…Ja bych tohle nikdy nedopustila, nikdy… ;) Urcite bych z nej udelala ex a nasla si nekoho, kdo se chova jako chlap a ne drza sprosta prisavka :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
19.2.20 11:55

Pusť toho vyžírku o dům dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3817
19.2.20 11:56

Buď ráda, že se ho zbavis, je to socka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Mo jo.. vychovala sis ho takto. Holt to tak je. Zena co doma vse udela vsechno zaplati o vse se postara i o deti je pak naprosty standart maloktery muz to oceni a jak je to jinak tak je to divny a spatne.
Ono to tak nejak plati i reciprocicne u zen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15161

Nechápu, na co si stěžuješ - však sis to tak sama zařídila. Hloupou slepičku, která všechno zařídí, zaplatí a nechá sebou orat, jsi ze sebe udělala sama, tak se teď nediv… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28155
19.2.20 11:57

Masakr no. Hloupa jsi zes to tak dlouho vydrzela. Bič a pryč ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5168

Zaprvé chápu že jsi soběstačná ale nastavila sis pravidla placení už od začátku blbě, zadruhé buď to okamžitě doma vyreste nebo bych ho nakopala… No asi víš kam. Záleží jak to máte v ostatních věcech, jestli to půjde vyřešit a jinak jste v pohodě :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50

Tak to je hnus, s takovým primitivem bych nežila..jak to tady tak čtu, tak normální chlapi jsou opravdu nedostatkové zboží.. už jen ta jeho nadávka mířená na tebe - ve vteřině by byl konec!! :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18285

Co rict.. takhle sis to nastavila a on je vychcanek a chytnul se toho..Osobne bych to nesnesla, sla okamzite od nej, tohle by sice asi slo vyresit, pokud je rozumnej (coz pochybuju), ale vzhledem k vyrazum, kterými te pojmenoval, bych se odstěhovala a neresila s nim vůbec uz nic, co by mohlo vest k naprave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1467
19.2.20 11:59

Tak to už by byl vážně bývalý přítel :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15721
19.2.20 11:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci Vám tady popsat 2 situace kvůli kterým vznikla včera veliká hádka. Zajímá mě názor, zda by to některou ženu naštvalo taky nebo jsem opravdu hysterka a moc vše řeším.
Zkráceně já 27, přítel (teď už možná ex :roll: ) 32, společná domácnost 4 roky, bez dětí.
1. V sobotu dopoledne jsme šli s přítelem do supermarketu nakoupit pití (alkohol), protože přítel jel na narozeny svého kamaráda. Doma to bylo už jak u snědeného krámu, takže se rovnou nakupovalo i jídlo domů. Jsem ten typ ženy, která chce dokazovat, že chlapa po finanční stránce nepotřebuje a vše si dokáže koupit sama. Tím jsem si ale během těch 4 let trošku nas.ala do bot, protože většinu věcí do domácnosti, po jídlo, nábytek, elektroniku kupuji pouze já a tudíž kdyby jsme se s přítelem rozešli (k čemuž asi brzy dojde), tak jemu v bytě nezůstane ani ten toaleťák. Na jednu stranu jsem ráda, ale kdyby jsme měli dítě tak si to nedovedu představit.
No jdeme ke samoobslužným kasám a já (opět) říkám: Jídlo klidně zaplatím, ale ten chlast si zaplať sám. On: Né já to vezmu celý. Já: Fajn, jak chceš.
Načež jedna položka se sekla, tak jsme zavolali obsluhu. Paní přišla opravila to a povídá: Já vám tam rovnou pípnu ten alkohol ať sem znovu nemusím. Natož přítel : Néé to je zvlášť. Takže šel s paní na vedlejší kasu kde si zaplatil cca 500 Kč za svůj alkohol a já tam dopípala jídlo a zacálovala 1 500Kč :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Noo..koukala jsem jak sůva, ale nic jsme neřikala, neřešila.
2. Byla jsem domluvená že půjdu s přítelovou kamarádkou (moje je spíš známá) a zároveň ex na pivko. V práci jsem byla do 20:00, takže jsem chtěla jít rovnou z práce do hospody. Přítelovi jsem řekla ať jde s námi a ať jdou klidně dřív aby tam nebylo plno. Měla jsem nákup, takže jsem mu psala cca v 16:00 jestli pro to může skočit, že s tím do hospody nepůjdu a chci to dát do lednice. Byl celý den doma. Napsal: Jdi rovnou, já nikam nejdu, mám tu kámoše pijem pivko. Pecka řikám si a trošku se mi rozjel samonáser. Takže jsem jak trubka šla domů s taškou, dala věci do lednice a šla za nima. Oni už tam seděli hodinu, náramně se bavili. Přítel byl divnej, ani pusu mi nedal. Jak kdybych kámoška byla já a sní se pošťuchoval a chcichotal. Načež ona povídá, že jí zaplatí piva. Myslela jsem si že si dělá srandu, protože mě nezaplatí nákup pro nás v obchodě a „cizí“ buchtě zaplatí celý lístek kde pivo stojí 50Kč a leje to do sebe horem dolem. (Detail: Často platím v hospodě stravenkami, které dostávám v práci, takže hotovost tak často za piva neutrácíme.) Hospoda zavírala a šlo se platit. Když jsem zjistila, že to opravdu bude celý za ní platit, tak mě to nasralo a zaplatila jsem stravenkami jenom za sebe a za něj ne. Natož on se mě ptá: Berou tady karty? Nemám peníze, mám asi kilo… :mrgreen: Nevím povídám. Buchta samozřejmě nehodlala nic platit když to měla slíbený od něj a ak přítel vstal a šel vyhledat bankomat.
On vážne čekal, že já zaplatím za ně oba??? :pocitac: Protože nechápu, jak může jít na pivo jen se stovkou a slibovat, že jí zaplatí celý lístek.
A takhle vznikla hádka. Naštvalo mě to, natož on mi řekl, že to nechtěl, ale že mu prý řekla, že minule mu platila 5 piv tak ať to zaplatí (asi před měsícem). Řikám pět piv??A to jsi šel na pivo úúplně bez koruny? Protože těch 5 piv vypiješ za ten večer, chápu kdyby ti půjčila na jedno, dvě ale 5 piv?
Na to jsme mu řekla, že mám plný zuby jak všechno platím jen já 8o a on že jsem hloupá krá. a a ať jdu do p. či 8o 8o 8o 8o

a to je mu vážně 32? :think: někoho takového bych ve svém životě nechtěla. není to ani parťák do budoucna, ani vhodný otec. Po mě chtít, ať zacáluju piva jeho ex, tak dostanu záchvat smíchu, že tento vtip byl zaručeně nejlepší :mrgreen: následně bych mu zabalila a se slzami v očích od smíchu bych mu na rozloučenou zamávala :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3081
19.2.20 12:00

A proč živíš dospělého, zdravého člověka? Proč ses rozhodla platit všechno ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4291

No zvykl si, že jede na tvůj účet :nevim: Udělala sis to ale sama, nevím, jestli ti ta nezávislost za to stála? S ním bych pokračovala jedině za podmínky, že si nastavíme jasná pravidla fungování ohledně financí, ale počítám, že tě s tím pošle do háje. Aspoň máš poučení pro příště, že takto ne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
Na to jsme mu řekla, že mám plný zuby jak všechno platím jen já 8o a on že jsem hloupá krá. a a ať jdu do p. či 8o 8o 8o 8o

Ten konec asi mluví za vše. Jinak neudělej příště tu samou chybu, to samy s úklidem a vařením. Dej na moje slova… Jsi mladá, hlavně teď nevytahuj, že máš největší čas na děti a jsi stará bla bla… Klidně ještě pět let hledej :srdce: k němu moje klasika :de.bil, idiot

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama