Naštvaný přítel, asi jsem to celé pokazila

Anonymní
15.12.20 15:32

Naštvaný přítel, asi jsem to celé pokazila

Ahoj, z pochopitelných důvodů které se dozvíte v průběhu čtení sem budu psát jako anonym. S přítelem momentálně prožíváme tichou domácnost. Já to nesnáším, nedělá mi to dobře. Nesnášela jsem to už od dětství, protože když taťka udělal nějakou hloupost, tak se mamka urazila a místo toho aby si o tom promluvili tak se mlčelo. Teď jsem ve stejné situaci a nevím co s tím. Důvod je až směšný a pubertálně trapný. Předchozí tři týdny jsme spolu s přítelem vlastně vůbec nebyli, myslím tím intimně. Nejdříve měl směny tak že se vracel, když já už spala pak jsem další týden to dostala a to máme dohodu že v průběhu toho nic mít nebudem a další týden (minulý týden) jsme měli v práci šílenou honičku takže když jsem se vracela domů zase spal on aby mohl vstát na ranní. Už delší dobu jsme ale měli domluvené, že tenhle víkend pojedeme k jeho bráchovi a švagrové na celý víkend. Pátek večer probíhal v klidu poseděli jsme a šli jsme spát. Hned jak se v ložnici zhaslo se ke mě přítel začal tulit, mazlili jsme se a mě bylo jasné kam to povede. Jenže problém je v tom že švagrovci mají naprosto příšerný gauč. Dost nestabilní navíc hrozně vrzající. Už byl jednou spravovaný protože když tam byl jednou švagrův kamarád s přítelkyní tak ho při podobné příležitosti nakřápli. Já nechci aby se to při naší návštěve opakovalo protože bych nerada při každé rodinné oslavě byla předmětěm „vtipné“ historky, jak jsme jim podruhé pokřtili gauč. A taky je každý pohyb na něm strašně slyšet. Takže jsem přítele prakticky v poslední minutě zabrzdila, že tady ne že mi to sice taky hodně chybí, ale že bych si to ráda užila až doma v soukromí. Na to mi přítel řekl že můžeme jít na zem, ale to mi přišlo nepohodlné. Načež mi řekl, že se těšil, že konečně budeme chvíli spolu i jako milenci a ne jen řešit, jestli už je zaplaecné inkaso jak manželé po třiceti letech a že jestli chci být frigidní tak ať. Zbylé dva dny před švagrovci dělal že se spolu normálně bavíme aby nebyly řeči, ale teď jsme doma od neděle večer a mluví jen tak napůl. Já tak nějak nevím, jestli jsem opravdu něco neudělala špatně nebo kdo je vlastně v právu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5753
15.12.20 15:41

No mě to přijde divný, asi jste mladý, jestli dobře chápu a opravdu si nepamatuju, že by jsme v tomto věku řešili vrzajici postel, nebo nepohodlí na zemi :lol: Holt si budeš muset přítele udobrit, nejlépe sexem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
15.12.20 15:41

Já bych to manželovi v tichosti udělala pusou na tom rozvrzaným gauči. Pokud si chtěla milování až v klidu doma…Úplně ho pak po tom mazlení na poslední chvíli odkopnout, to teda chápu, že ho trochu sebralo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2932
15.12.20 15:43

Děckám péro do ruky nepatří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
15.12.20 15:44

Kdyby byl můj manžel tak dlouho bez sexu, tak by byl taky pěkně zpruzený a protivný, kdybych ho odmítala. Večer na sebe hoď něco sexy a pořádně ho ošu… :oops: Zase bude vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.12.20 15:44

@kruel Souhlasím, pusou by to nebylo slyšet a aspoň by z toho něco chudák měl :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
15.12.20 15:45

Asi se těšil konečně na chvíli pro vás dva, tak byl zklamaný.

Příspěvek upraven 15.12.20 v 15:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
15.12.20 15:46

Plně chápu Tvého přįtele, evidentně jste mladí, tudíž je moc brzo, abyste jeli v sexu na „pohodlí“.Nebo jsi opravdu taková cimprlich, že by Tě pro jedenkrát ubylo? Myslím, že i na zemi se dá udělat pohodlí, těch pár minut se to dá vydržet, nebo se mýlím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5236
15.12.20 15:47

Když tak moc chtěl si s tebou užít hezké chvíle, tak tu návštěvu přece mohl odložit a mohli jste být doma. Tobě se vůbec nedivím, že jsi nechtěla na návštěvě na gauči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7220
15.12.20 15:48

No ja se mu teda nedivim. Ty asi na sex moc nejsi, ne?

Pokud k tomu potrebujes pohodli, proc po trech tydnech sex. pustu jedite na cely vikend ke svagrovcum? Bych si radsi uzila sex a bud tam nejela nebo jela treba jen na den.
Ale ja bych takhle dlouho bez sexu ani nevydrzela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
15.12.20 15:50
@Anonymní píše:
Ahoj, z pochopitelných důvodů které se dozvíte v průběhu čtení sem budu psát jako anonym. S přítelem momentálně prožíváme tichou domácnost. Já to nesnáším, nedělá mi to dobře. Nesnášela jsem to už od dětství, protože když taťka udělal nějakou hloupost, tak se mamka urazila a místo toho aby si o tom promluvili tak se mlčelo. Teď jsem ve stejné situaci a nevím co s tím. Důvod je až směšný a pubertálně trapný. Předchozí tři týdny jsme spolu s přítelem vlastně vůbec nebyli, myslím tím intimně. Nejdříve měl směny tak že se vracel, když já už spala pak jsem další týden to dostala a to máme dohodu že v průběhu toho nic mít nebudem a další týden (minulý týden) jsme měli v práci šílenou honičku takže když jsem se vracela domů zase spal on aby mohl vstát na ranní. Už delší dobu jsme ale měli domluvené, že tenhle víkend pojedeme k jeho bráchovi a švagrové na celý víkend. Pátek večer probíhal v klidu poseděli jsme a šli jsme spát. Hned jak se v ložnici zhaslo se ke mě přítel začal tulit, mazlili jsme se a mě bylo jasné kam to povede. Jenže problém je v tom že švagrovci mají naprosto příšerný gauč. Dost nestabilní navíc hrozně vrzající. Už byl jednou spravovaný protože když tam byl jednou švagrův kamarád s přítelkyní tak ho při podobné příležitosti nakřápli. Já nechci aby se to při naší návštěve opakovalo protože bych nerada při každé rodinné oslavě byla předmětěm „vtipné“ historky, jak jsme jim podruhé pokřtili gauč. A taky je každý pohyb na něm strašně slyšet. Takže jsem přítele prakticky v poslední minutě zabrzdila, že tady ne že mi to sice taky hodně chybí, ale že bych si to ráda užila až doma v soukromí. Na to mi přítel řekl že můžeme jít na zem, ale to mi přišlo nepohodlné. Načež mi řekl, že se těšil, že konečně budeme chvíli spolu i jako milenci a ne jen řešit, jestli už je zaplaecné inkaso jak manželé po třiceti letech a že jestli chci být frigidní tak ať. Zbylé dva dny před švagrovci dělal že se spolu normálně bavíme aby nebyly řeči, ale teď jsme doma od neděle večer a mluví jen tak napůl. Já tak nějak nevím, jestli jsem opravdu něco neudělala špatně nebo kdo je vlastně v právu.

Jo děvče, když to hodně chybí, tak se zem neřeší. :lol: Ten gauč bych jim taky nechtěla dorazit. :D Ale, být Tvým chlapem, taky budu rozladěn. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 15:51

Taky jsem jenom člověk a taky mi to chybělo. Normálně spolu pochopitelně spíme často (je nám 25 a 27) ale přiznám se že já nejsem moc experimentátorka takže bych se prostě nedokázala správně uvolnit.

• Citovat
  • Nahlásit
20440
15.12.20 15:51

Tak jsou i jiné polohy než na zádech v posteli a nebo na zemi, nevím za mlada tohle fakt ale fakt ale opravdu nebyl problém musíš být víc kreativní :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5236
15.12.20 15:54
@Anonymní píše:
Taky jsem jenom člověk a taky mi to chybělo. Normálně spolu pochopitelně spíme často (je nám 25 a 27) ale přiznám se že já nejsem moc experimentátorka takže bych se prostě nedokázala správně uvolnit.

Tak to už by partner mohl vědět. Chápu, že byl třeba zklamaný, ale tyhle tiché domácnosti jsou zlo největší a nic to neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
15.12.20 15:54
@Anonymní píše:

Takže pohodlí je pro tebe to dělat jen v leže v posteli? Mohli jste se klidně postavit k tomu gauči :-) Po 3 týdnech abstinence by to možná chlapovi trvalo stejně jen chvíli.
Já bych se v tom už nepitvala, večer si ho usmiř pěkným sexem a jede se dál :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat