Nastydlá, nebo zase corona? Stačí si udělat doma antigen?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.11.21 19:45

Nastydla nebo zase corona? Staci si udelat doma antigen?

Ahoj,
tak jsem dneska zacala opet chrchlat, ryma a bolest v krku, tezko polykam. Na anginy jsem netrpela na bezne nachlazeni casto. V lednu jsem prodelala covid. Ockovana nejsem, nechci v prsci opet zpusobovat zvraty. Nez tam zitra pujdu udelam si antigen a uvidim, pokud nebudu mit teplolu do prace s lehkym nastydnutim pujdu… :? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26252
4.11.21 19:47

Udělej, akorát není jen covid, ono i když někoho nakazis klasickou virozou, tak nebude moc rád :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 19:49

@Kriss Tina nemohu si dovolit zustat doma, tolik nas v praci proste neni… pracovst z domu nelze!

• Citovat
  • Nahlásit
520
4.11.21 19:50

No, zkus si doma udělat aspoň ten antigen. Když ho budeš mít negativní tak máš tak na 90% nějakou jinou virozu. Jinak teda já být tvoje kolegyně tak ti nepoděkuju i kdybys šla do práce jen s obyčejnou rýmou… lidi co jdou do práce i když vědí že mají nějakou nakažlivou nemoc mě neuvěřitelně štvou (je to sobecké)…takhle si to šel jeden kolega „vyležet“ do práce, protože nechtěl nakazit rodinu, a tak nakazil mě těsně před dovolenou a v Madridu jsem byla akorát tak na pokoji s horečkami :cert: :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9195
4.11.21 19:51

Já bych si test udělala.. S tímc hozením do práce.. Nevím, jako na jednu sttranu tě chápu na druhou jsme měly vpráci taky takovou slečnu, a nakazila snad 6 lidi, seděla s nima u stolu.. Je to kolotoč..
Ono někdy se nevyplatí, takto chodit, pak lehne víc lidi. Ale na toto ses neptala.. Na tvém místě bych zítra zůstala doma, omluvila se s tím, že si uděláš test..Ono stejně, kdyby si tam zítra přišla,, nakřáplá, tak budou na tebe hodně naštvaní

Příspěvek upraven 04.11.21 v 19:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 19:52

@Olina95 horecku nemam! Pouze obcas zasmrkam a bolest v krku :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
26252
4.11.21 19:53
@Anonymní píše:
@Kriss Tina nemohu si dovolit zustat doma, tolik nas v praci proste neni… pracovst z domu nelze!

Jo, to je ono, až bude nemocný celý kolektiv, tak to určitě bude mnohem lepší :roll: my se teď placame s dětma pořád v něčem, představa že dám dohromady děti po měsíci marodeni, vlezu do prace a tam me nakazí sobecká kolegyně s virozou, tak ji snad zabiju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18706
4.11.21 19:54

No po třičtvrtě roce je celkem pravděpodobné že si znovu nakažená.

Kdyby ses v létě nechala očkovat, tak máš klid.

A teda fakt je iditoská předtava, že půjdeš nakazit kolegy do práce a je úplně jedno, jestli chřipkou a nebo covidem.

Samozřejmě že můžeš zůstat doma, když zajdeš k lékaři - protože pokud to je covid a nakazíš celý kolektiv, tak se stane jako co?

O komplikacích způsobených přecházením nemocí, tedy že se můžeš docela dobře zmrzačit a skončit s v invalidmím důchodu třeba se závažnými srdečními vadami (ano třeba, z obyčejné angíny) ani nemluvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18706
4.11.21 19:55

Alespoň nos v práci důsledně kvalitní respirátor, ať kolegy nenakazíš.

Jen upozroňuju že pro hrdiny kapitalistické práce žádné metály nebývají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9195
4.11.21 19:57

@Ou u nás se to taky bralo, m jakože plus, že se jde za každých okolnosti a pak nakonec kolegyně do práce donesla covid a málem ji tam udupaly.. Protože taky, nic, nic, ji neni, a nakonec..
Takže je otázka jestli jít za každou cenu, že bude pracovní síla a nebo následně, udlat problémy v práci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
4.11.21 19:57
@Anonymní píše:
@Olina95 horecku nemam! Pouze obcas zasmrkam a bolest v krku :zed:

To jaké projevy máš ty neznamená že jiný nemusí mít jinak.. Ptala ses kolegů jakou mají imunitu? Jeden má rýmu, druhý má horečku, třetí má bolest v krku a čtvrtý má vše naráz. No je to na tobě. Můj názor na tohle je, že nemáš to právo rozšiřovat jakoukoliv nemoc, leda by s tím tvojí kolegové neměli problém (předem by ses jich zeptala). Je nepodstatné jestli máš horečku, podstatné je že tobě není dobře a hodláš způsobit dalším lidem (aniž by si to mohli rozhodnout) že jim taky nebude dobře..za mě sobecké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9195
4.11.21 19:59

Zavolej do práce a vysvětli situaci, myslím, že jeden den se tam bez tebe obejdou a myslím že budouještě rádi..i když máte třeba práce víc.. Je pátek za tři dny pokud budeš nagativní, se dolečíš, dáš si časj, zalezeš, vitamíny.. Zítra bych fakt nešla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2416
4.11.21 20:00

Taky mě nakazil kolega, fakt jen idioti chodí do práce nemocní. Teď z virózu u doktora jen na objednání, i když jsem očkovaná, dělala mi covid test, protivní tam. Ještě jsem přišla o dva dny dovolené, protože jsem nechtěla nikoho nakazit dál. Kdyby zůstal doma udělat by líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8045
4.11.21 20:01

Ty budeš doma cca 5 dní, výpadek jednoho člověka

Když nakazíš další, vypadnete posupně všichni. Chovej se zodpovědně, lehni, čaj, paralen, na testy.
Takto se toho nikdy nezbavíme :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8045
4.11.21 20:04
@Anonymní píše:
@Olina95 horecku nemam! Pouze obcas zasmrkam a bolest v krku :zed:

už dneska jsi mohla jít na testy!!

Nyní to dlouho trvá, než se ozvou s výsledkem, čakačka i 3 dny

• Citovat
  • Zmínit