Natahovací plenky od Pampers

26224
11.7.15 13:57

Natahovací plenky od Pampers

Pěkný den, řeším záhadu plenkových kalhotek a třeba mi to tu někdo pomůžete vyřešit. Koupila jsem synovi bílé natahovací Pampersky a jsou super, bohužel cena hrozná, tak jsem koupila zelené, ale jak nemají tolik vysokou gumu, tak mu padaly. Včera jsme to řešily se sousedkou a ta mi dala vzorek plíny, co má doma ona. Taky zelené natahovací Pampers, ale úplně jiný střih než mám já, jsou podobné bílým, akorát nemají pásek na zalepení a indikátor počůrání. Už jsem sjela i oficiální stránky a ty, co jsem získala od sousedky tam ani nejsou a ani jsem je nikde nedohledala (jí je kupoval chlap v Kauflandu, pro mě to je z ruky).
Na fotce je první zelená Pampers od sousedky, bílá Pampers a zelená Pampers, co jsem kupovala já.
Netušíte některá, jestli třeba neudělali novou šarži? Pokud máte jiný typ na natahovací plíny tak budu ráda. Mám vyzkoušené i Tesco a Babylove (ještě od prvního syna) a zatím mi nejvíc vyhovovaly ty bílé Pampers, protože mají nejlépe řešenou tu gumu v pase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17546
11.7.15 14:05

Blbej dotaz, ale je to stejná velikost? :-D

jinak já si tuhle na obrázcích všimla, že ty natahovací jsou buď zelené jen tak, nebo zelené s rozlišením „Boys-Girls“. Takže i to by mohl být důvod rozdílu, jestli třeba dřív nebyly unisex a teď je rozlišujou, tak změnili střihy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26224
11.7.15 14:08

@Etcetera78 ona má 5 a já 4, ale mám doma 4, 5, 6, protože jsem je používala pro prvního na noc (a to ještě nedávno kupované) a všechny jsou takové, jako mám já. Ona má teda pro holku a já pro kluka, ale na oficiálních stránkách mají jediný rozdíl mezi dívčíma a chlapeckýma v tom, že dívčí mají mít holčičku a chlapecké kluka + teda jinak savé jádro, ale to je detail. Rozlišují je minimálně 2 roky, co jsem je prvně koupila pro prvního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16559
11.7.15 14:12

Já mám ty poslední na obrázku, ty třetí s tím obrázkem. Jsou to panty boys, ale včera jsem viděla v tv novou reklamu na pampers panty na noc a to jsou asi ty s tou pružnou gumičkou. Já na těch obrázkových gumu nemám a indikátor taky ne, ale jsem s nima spokojená. Na noc nějak nevidím důvod dávat mu panty, páč v noci na nočník nechodí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26224
11.7.15 14:14

@mahdalka indikátor je jen na těch prostředních. To jsou ty bílé, takže nejlepší a nejvymakanější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16559
11.7.15 14:28

Aha, no já ani žádnej indikátor nepotřebuju, šáhnu a vidim, ha ha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26224
11.7.15 14:32

@mahdalka taky mi to už u tak velkých přijde zbytečné. Vyhovovalo mi to u novorozence, který čůral fakt málo.
Ale s tou reklamou jsi mě potěšila, tak asi zapnu telku a budu se dívat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26224
11.7.15 14:41

Takže záhada vyřešená, ty co mám já nejspíš končí. Jsou nové Active Pants a to jsou ty, co mi dala sousedka. A nejsou primárně na noc, ale vydrží den i noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11989
11.7.15 15:23

@Billi ty co jsou prvni na obrazku mi kamaradka ukazovala uz pred par mesici…takze ty bíle (nejlepsi) jsou novější - myslim, ze končit nebudou… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26224
11.7.15 15:34

@saadet ty bílé končit nebudou, budou končit ty active boy/girl, takže ty nejvíc vpravo. U e-shopech je dali do výprodeje, takže to je jasné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11989
11.7.15 15:35

@Billi aha děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
11.7.15 19:05

@Billi aha, no je pravda, že jsou teď skoro všude v akci :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26224
11.7.15 20:00

@Etcetera78 třeba to je jen moje domněnka a nechají je, ale divila bych se, kdyby měli 2 srovnatelné výrobky. Právě jsem usoudila z toho, že je na e-shopech mají v akcích s nápisem výprodej. Přitom jsem je kupovala minulý týden a to vy výprodeji nebyly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
11.7.15 20:47

@Billi hele já dostala jako vzorek 2kusy těch v bílém balení co teď cpou naprosto ve všech reklamách, jsou celkem dobrý, malý i seděli, ale dneska byla krizovka a v DM jsem potřebovala koupit něco(jak to tak bývá, jedeš nachvíli nevezmeš si sebou nic náhradního a dítko se mi celé počůralo) takže honem do DM a mají tyhle panty pod jejich značkou babylove jsou o 70kč levnější než pampers a teda za mě vypadají lépe, hlavně proto, že jsou na pohmat slabší a navozují lepší pocit kalhotek, dojeli jsme se suchou plínou, až do konce si říkala což se s pamperskou stává málokdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26224
11.7.15 20:53

@medunka23 ty mám taky vyzkoušené a nesedí mu tak dobře. Navíc mám prcka, takže to nemám kvůli odplínování, ale hlavně kvůli mému pohodlí, abych se s ním nemusela xkrát denně prát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama