Natalart Plzeň jak postupují?

Napsat příspěvek
9693
5.2.17 13:32

Ona je tu i docela rozsahla diskuze o Natalartu, ale blbe se tam dohledavaj ty podstatny veci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9693
5.2.17 15:55

@mimi2017 tak to je dobře. Mě jen štve že co jsem četla, tak před ivf nedělají snad nikde automaticky podrobná vyšetření jako genetika a imunologie, ty se dělají až po nevydařeném ivf. Ale vůbec se mi nelíbí představa že 20 tisíc vyletí oknem kvůli třeba drobnosti v imunologii :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.17 22:29
@Hanka_S_V píše:
@mimi2017 tak to je dobře. Mě jen štve že co jsem četla, tak před ivf nedělají snad nikde automaticky podrobná vyšetření jako genetika a imunologie, ty se dělají až po nevydařeném ivf. Ale vůbec se mi nelíbí představa že 20 tisíc vyletí oknem kvůli třeba drobnosti v imunologii :/

To je zkratka tahák na peníze…Proč by to dělali hned a třeba tím snížili počet podstoupenych pokusu… :-( já se teda hrozně bojím že by mě hnali na průchodnost vejcovodů, tohle vyšetření je pro mě asi největší noční můra :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4171
5.2.17 22:38

Nedělají imuno ani genetiku. Nejdřív 2 neúspěšné pokusy nebo 2 potraty a pak přijde na řadu teprve vyšetření. :zed: Jinak průchodnost vejcovodů mám za sebou ambulatně a nemáš se čeho bát. Vůbec nic to není. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9693
6.2.17 07:54

Mně by průchodnost ani nevadila. Bolí mi občas břicho, tak se bojím že mám endometriozu, tak bych i uvítala kdyby se koukli jak moc. Ale moje gynekoložka to má za zbytečné když už mám jedno dítě, tak holt musím počkat co pak v CARu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4171
6.2.17 07:58

@Hanka_S_V Já jsem si to platila sama. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9693
6.2.17 07:59

@mimi2017 a to nemusíš mít doporučení od lékaře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5026
6.2.17 08:11

Ja to mam stejne jako ma draha @mimi2017 taky jsem si pred ivf sama obehala imuno i genetiku, na imuno potrebujes doporuceni od gynekologa na genetiku nevim, to jsme meli pres znamou :)
Jinak s tema chlapama ja uz byla tak nastvana, ze jsem prijela domu, dala jsem mu cislo do car a rekla at me nestve a kouka nas objednat, ze ja uz jsem udelala dost a bylo, zavolal tam jeste ten den, aby mel klidn :lol: iui jsme meli jen jedno, prislo mimto zbytecne, protoze jsme meli spatny spg.
Holky drzim vam palce at se rozhodnete dobre a hlavne at se dockate miminek :) s natalem zkusenosti nemam, ale na smetanku nedam dopustit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4171
6.2.17 08:34

@Bajuli ahoj zlatíčko :mavam: :mavam: :mavam: ;)
Já jsem dostala na gyndě návrh, že je možnost udělat HSG.Tak jsem se na to ptala v caru a tam jsem to i podstopila. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
11.2.17 19:58

Ahoj, tak uz asi mesic procitam vase prispevky a rozhodla jsem registrovat mezi cekatelky. Nemohla jsem se rozhodnout, zda IVF centrum, kde jsme byli na spermiu nebo Natalart, nakonec jsem se objednala do Natalartu, tak snad nam k vysnenymu mimcu pomuzou. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.17 02:42

Holky tak vám děkuju, docela mě to uklidnilo že bych do toho teda asi šla, když neklapne poslední pokus s clostikem…A teda, jestli to projde u chlapa…
Jinak my teda máme spermio na výbornou, takže by třeba i stačilo udělat něco s mojí sliznici a folikulama a nemuselo by jít hned o ivf. No uvidíme…
Každopádně držím palce všem kdo se taky snažíte ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9693
14.2.17 07:13

@Janulka001 jo to je u nas fakt skoro stejny :D my teda urcite zatim do IVF nepujdem, nejsou penize. Zkusime nejdriv par IUI - tich hradi pojistovna sest kazdy rok. Jinak posledni mesic s clostylem a ovulace zatim zase nikde a to uz je 35. DC, takze to fakt nema cenu dal brat jen tak. Akorat mi furt boli bricho :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9693
8.4.17 08:09

@Janulka001 tak co, už jste tam byli? My minulý týden. Musím říct že mi trochu zklamali že mi nasadí zase clostík, protože ten mi na podzim vůbec nezabral :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.17 16:53

@Hanka_S_V nebyli…měli jsme doma pořádnou krizi takže jsem clostik tennposledni měsíc co mi ho moje dr napsalaani nezačala brát…teď bych měla jít i na prevenci ale vůbec se mi tam nechce, bude se ptát proč atd. Já jsem snahu o dítě vzdala. Přítel je takhle evidentne spokojenej a nějak mi i dochází že bychom to finančně nezvládli… Prostě se smiřuju s myšlenkou že když se nestane zázrak tak dítě mít nebudem. Aspoň pro svůj pocit ženskosti zkouším brát zase gynex a k němu mám i krém cytovital abych aspoň ms občas dostala tak snad aspoň tohle klapne…
Tak držím palce ať vám to už vyjde! ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9693
4.6.17 17:53

@Janulka001 to je mi lito. Treba jeste zmeni nazor :( gynex je fajn, me ted nejspis diky nemu clostil i docela zabral, ale mrcha stejne dorazila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama